Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Maťa (Pá, 19. 11. 2021 - 14:11)

Nechcem oponovať, lebo nechcem tu rozvíjať akademické debaty a nakoniec, čo je pre jedného ľahké, pre druhého to ľahké byť nemusí, čiže každý môže mať svoju pravdu. Ak to vzťahujem na seba, tak ja osobne si neviem predstaviť, že by som sa nedokázala vyzliecť, kvôli zaseknutému zipsu, hlavne keď už to mám na krajíčku a nechcem sa pocikať. Predpokladám, že v takom prípade sa vyzlečiem pokojne aj so zapnutým gombíkom, ale pripúšťam, že sa môžem mýliť, lebo ešte sa mi to nestalo, ani som to neskúšala. Okrem toho, vycikať sa nie je také zložité, to sa dá aj pri aute medzi otvorenými dverami a aj kdekoľvek inde. Ak to už inak nejde, tak kľudne aj na frekventovanej ulici. Nám babám je veľa odpustené a myslím si, že by to ľudia stolerovali a pochopili by, že to bola hraničná situácia, ktorá už nemala lepšie riešenie. Raz som videla, že toaletárka sa chystá odísť, a tak som čakala, kým sa bude vracať a keď už išla späť, pobehla som a pred zamknutými záchodmi som sa pocikala. Celú tú situáciu videla, lebo už bola blízko. Keď prišla ku mne, ospravedlňovala sa a povedala mi, že mala som sa vycikať na zem, kľudne aj pred dverami, že mláčku musí upratať tak či tak a aspoň by mi to pomohlo, nemala by som mokré nohavice. To svedčí o tom, že aj ona si myslela, že som mohla tomu predísť. Najpodstatnejšie je však to, že kým to naozaj nevydržíš, dlho to trvá a je len malá pravdepodobnosť, že zdravý človek za tak dlhú dobu si nenájde miesto, kde sa vyciká. Súhlasím s tebou, že zahrať sa dajú mnohé situácie, ktoré môžu privodiť malú nehodu. Zahrať sa dá naozaj všetko, nielen pád, ak to trochu zhyperbolizujem, tak pokojne aj epileptický záchvat, no ja nedokážem zahrať ani ten pád, preto v mojom prípade, by to bola hlúposť a riskovala by som, že to bude obrovský, smiešny trapas. Pri jednom páde na korčuliach som sa pokakala, nebolo to mimovoľné, musela som zatlačiť, ale pád bol ozajstný. Čiže áno, máš pravdu, pád sa dá využiť a iste by som ho využila, keby mi trebalo cikať, no nespomínam si, kedy som naposledy spadla. Keby som sa chcela prejsť pocikaná po ulici, to by bolo v pohode, lebo nikto nevie za akých okolností sa mi to stalo, ale to ma nebaví, nevzrušuje ma to. Potrebujem mať nehodu pred niekým a tá musí byť uveriteľná, aby mi to privodilo vzrušujúcu hanbu. Neraz som sa pocikala do nohavíc, ale musela sa vyskytnúť vhodná príležitosť. Napr. bola som v predajni, poprosila som či môžem navštíviť toaletu a predavačky síce súhlasili, dali mi kľúč, ale WC mali vo vedľajšej pasáži, dosť ďaleko a bolo aj riadne zašité, nebolo ľahké ho nájsť, čiže tam som to využila. Ubytovávala som sa v hoteli a fakt mi trebalo riadne čúrať, preto som poprosila recepčnú, nech mi urobí najprv kartu, že nemôžem čakať kým ma zapíše, lebo by som sa pocikala, že jej radšej nechám občiansky a potom si ho vezmem. Keď som prišla ku dverám a zistila, že karta nefunguje, už som vedela, že to využijem a pomočím sa cestou späť na recepciu, veď som nemohla za to, že som sa musela vrátiť, kvôli nefungujúcej karte. Ak striehneš na príležitosť, naskytne sa. Ja len tvrdím, že pocikanie nasimulovať ako nehodu je zložitejšie, lebo pocikaniu vieš oveľa ľahšie predísť. Veľmi som túžila sa pocikať do nohavíc pred mamou a sestrou, alebo pred kamoškami, no za bdela by to musela byť veľká zhoda viacerých okolností, aby to bolo v mojom prípade uveriteľné, lebo všetci o mne vedia, že v aute aj v kabele mám dámske vrecúška, ktoré premenia moč na gél. Ich som nimi tiež vybavila a už zistili, že sa to dá nepozorovane, takmer kdekoľvek použiť. Preto som dlho rozmýšľala ako na to a včera sa mi naskytla vhodná príležitosť a rada som ju využila. Síce za bdela som to urobiť nemohla, ale tak či tak som si užila dve hodiny v spoločnosti mojich blízkych, úplne pocikaná. Už rozmýšľam, ako byť s kamoškami pár hodín pocikaná.

Natka (Pá, 19. 11. 2021 - 20:11)

Máš pravdu pro mě je taky těžké zahrát pád i když pád na lyžích bych zahrát umělá ale teď se ještě zdaleka není zima takže to zatím není potřeba. Ale abych šla k tomu mému počurání před kámoškou, tak to nakonec asi udělám v noci protože nám tam daly s kámoškou společnou manželskou postel. Takže to je ideální abych se počůrala, protože jak se to začne roztékat tak si toho všimne a já se budu muset hodně stydět. Ale nechci to udělat že budu vzhůru, takže se prostě večer pořádně přepiju a uvidíme jestli to vyjde, ale myslím si že to vyjde protože jak už jsem tu psala tak se mi to v noci občas stane a když se to skloubí s tím že se přepiju tak to musí vyjít.

Petr (Pá, 19. 11. 2021 - 23:11)

Tak tedy doufám že ti to vyjde a užiješ si tu ostudu

Maťa (Čt, 18. 11. 2021 - 19:11)

Vyšlo mi to. Ráno som dorazila domov, sestra sa zobudila na to, že dávam auto do garáže a privítala ma s tým, či si idem ešte ľahnúť, alebo mi má urobiť raňajky. Kým dorobila raňajky, vstala aj mama, spolu sme sa naraňajkovali a dali si pred cestou kávu. Začali sme sa chystať a popritom som sa nalievala minerálkou, keďže som vedela, že idem vystrájať. Keď sme odchádzali, mala som dojem, že som to s tekutinami prehnala, lebo už som potrebovala cikať a nastala dilema, ísť sa vycikať, alebo vydržať. Rozhodla som sa, že vydržím, no onedlho som si v duchu nadávala. Nechcela som sa počúrať skôr, ako hodinu a pol po zaspatí a zas nechcela som sa tváriť, že som zaspala hneď po nasadnutí do auta. Nič moc začiatok. Príšerne mi trebalo, no napriek tomu som podriemavala, bola som ozaj unavená. Nevedela som ako dlho ideme, no nutkanie už bolo fakt mučivé, a tak som sa rozhodla, že idem na to. Pustila som, pod zadkom ma to krásne hrialo, rozlievalo sa to a už mega vzrušená som čakala, kedy si to sestra všimne. Dosť dlho jej to trvalo, už som si myslela, že sa to neroztieklo až k nej a začínalo ma to škrieť, no o chvíľu som cítila, ako sa sestra doslova strhla. Tiež podriemavala, preto jej hneď nedošlo, čo sa udialo. Asi nechcela robiť paniku, tak ma len šetrne, tichučko začala budiť. Chvíľu som to naťahovala, no preháňať som to nemohla, čiže o malý moment som sa zobudila. Chcela ma uchrániť trapasu, tak mi len potichu a diskrétne ukazovala čo sa stalo. Sestra nechcela vyjsť s pravdou von a ja som zas nechcela sucho oznámiť mame a tete, že som sa počúrala, no zároveň som chcela, aby sa to dozvedeli čo najskôr, nech si to užívam. Začala som uvažovať, ako im to povedať. O chvíľu sa ozvala mama a so sestrou si začali dohadovať stratégiu vybavovania tej veci, ktorú mali cestou vybaviť. Chvíľu sa o tom bavili, niečo riešili a mama jej povedala, že veď toto im vysvetlíš ty. Odpovedala, že to nepôjde, že musia to zvládnuť len ony dve s tetou a mne začala ukazovať ako vyzerá. Mala mokré celé pravé stehno a celý zadok. :-) Ozvala som sa, že naozaj to musia zvládnuť bez nej, lebo sestra je pocikaná. Teta sa otočila dozadu, mňa nevidela, no sestru videla dobre, keďže sestra sedela za vodičom a mame prikývla, že je to pravda. Mama neverila vlastným ušiam, no je pohoďačka, tak sa len usmievala a čakala čo z nás ešte vylezie. Nechcela som dlhšie naťahovať, aby si teta myslela, že sa pocikala sestra, tak som povedala pravdu, že som zaspala, pocikala sa a sestra to schytala. Pre zmenu sa otočila dozadu mama a tá zas videla mňa. Začala sa usmievať ešte viac. Bol to milý, mamičkovský výraz tváre. Sestra tiež veľká pohoďačka, sa ma opýtala, že prečo si myslím, že som sa pocikala ja, keď sme rovnako mokré. Babám dopredu povedala, že určite sa pocikala ona. My s mamou sme vedeli ako to je, no teta si o tom mohla myslieť čokoľvek, preto som sa to snažila dať na pravú mieru. Došli sme na miesto, kde mali vybavovačky. Mama konečne mala možnosť si nás obzrieť a viditeľne mala dobrú náladu, napriek tomu, že museli ísť na úrad bez sestry. Našťastie všetko fajn vybavili, takže aj zvyšok cesty bol pohodový. Trochu som sa hanbila, ale čakala som od toho viac. Mamina, sestra aj teta sú tak milo švihnuté a pohodové, to myslím v tom najlepšom slova zmysle, že pred nimi sa nedá ani hanbiť. Napriek tomu som rada, že som do toho šla a túto cestu som si ozaj užila. Blbé však je, že služobku s tou Poľkou, ktorú som tu už viackrát spomínala, sme museli preložiť, a tak desať dní mám voľno, budem na chate a už toho asi veľa nevymyslím. Našťastie, zážitkov mám kopec, budem si ich v mysli premietať a aj to ma vie riadne rozpáliť.

Petr (Čt, 18. 11. 2021 - 20:11)

No tak to je paráda a co říkali zbylý lidé na chatě?

Natka (Čt, 18. 11. 2021 - 20:11)

No tak to je nádherný čtu tady tvoje příspěvky a asi zkusím něco podobného Jedu s jednou mojí kamarádkou na víkend do Jeseníku. Ale dobré je na tom to že v 9 třídě se předemnou počůrala když jsme byly venku a hrozně se za to styděla a stydí do dnes ale já to nikdy nikomu neřekla a je to takové naše tajemství, tak teď bych to zase chtěla udělat před ní aby viděla že je to normální a může se to stát každému a budeme mít oboustranné tajemství. Už jsem rozhodnutá že to udělám ale ještě nevím jak.

Maťa (Čt, 18. 11. 2021 - 21:11)

Keď ti to spôsobuje pocity, ktoré si užívaš, ktoré máš rada, tak do toho choď. Len to urob tak, aby to vyzeralo ako nehoda, aby to bolo uveriteľné, lebo inak to bude trapas. Za nehodu sa hanbiť nemusíš, respektíve, nie je to potupná hanba. Pred ozajstnými kamoškami, určite nie. Ja som už toho postvárala veľmi veľa, pred kamoškami, pred kolegyňami a žiadna z nich mi nedala ani najmenší dôvod, aby som sa cítila zle. Často sa zabávam na služobkách a je fakt, že najčastejšie to robím pred cudzími a možno to znie neuveriteľne, ale ani cudzie baby mi ešte nedali dôvod sa cítiť zle, práve naopak, mnohokrát som bola prekvapená naozaj milým, chápavým, priateľským prístupom a neuveriteľnou snahou pomôcť. S mnohými babami nás to skamarátilo a sme kamošky dodnes. Teraz sa budem opakovať, lebo už som to tu písala, ale pocikať sa za bdela, aby to bolo uveriteľné, je ťažké. Totiž, ak má človek inkontinenciu, tak sa očakáva, že bude používať pomôcky a ak inkontinenciu nemá, tak sa to stáva len pri zhode viacerých nepríjemných okolností a tie nastanú veľmi zriedka. Najjednoduchšie je nočné pomočenie, lebo to sa môže stať komukoľvek a kedykoľvek.

Natka (Čt, 18. 11. 2021 - 22:11)

Způsobuje mi to pocity štěstí ale jen když to udělám před někým abych se mohla stydět, přemýšlela jsem i o pokakaní a viděla jsem na druhé diskuzi že to taky občas zkusíš. Ale to bych před kamarádkou neudělala to radši před někým cizím, ale nevím jestli bych se pak chtěla dávat do pořádku protože to je to co mě od toho odrazuje. A jinak o nehodě ve spánku přemýšlím jenže na tom je špatné to že bych se počůrala a když by kamarádka stanula tak by jsi toho všimla probudila mě já bych si sice chvíli užila tu hanbu ale pak bych se hned mohla jít osprchovat. Ale já bych si tu hanbu chtěla užívat déle, jenže udělat nehodu tak aby vypadala věrohodně je docela obtížné. Tak ale třeba mě nějaký scénář ještě napadne.

Natka (Čt, 18. 11. 2021 - 20:11)

Báro no tak to je senzační alespoň ji pomůžeš a zároveň si to užiješ. Ale klidně bych to zkusil i někde před více lidmi

Natka (Čt, 18. 11. 2021 - 21:11)

Co to zase je podepíše se mým jménem, odpoví na můj komentář a napíše Báro.

Natka (Čt, 18. 11. 2021 - 16:11)

Tak co Maťo vyšlo ti to nakonec nebo ne? Teda jestli už to máš za sebou.

Majka (Čt, 18. 11. 2021 - 13:11)

Pocikala si sa teraz vonku bobku,len

Návštěvník (Čt, 18. 11. 2021 - 13:11)

Si kuzelnik tak rychlo odpovedas. Ako to robis?

Maťa (St, 17. 11. 2021 - 18:11)

Vyrážam domov a mám pred sebou dlhú cestu, tak len krátko. Už dlho rozmýšľam, ako si užiť pocikanie do nohavíc pred mamou a sestrou, ale rada by som to urobila tak, aby som nemala možnosť sa ihneď prezliecť, aby som musela byť s nimi úplne pocikaná čo najdlhšie. Ráno dôjdem domov a mali by sme hneď vyraziť na chatu, lebo okolo poludnia tam potrebujeme byť a baby ešte cestou musia niečo vybaviť. Iste rátajú s tým, že budem po ceste riadne unavená, keďže včera som sa vrátila zo služobky a dnes nadránom som si zasa musela sadnúť do auta a ísť na otočku do Poľska. Na chatu to nemáme práve najbližšie, tak rozmýšľam, že zaspím v aute, pocikám sa a aspoň pár hodín si to s nimi užijem pocikaná. Určite ich to zaskočí, ale kombinácia únavy a pozostatky môjho nočného pomočovania z detstva, môžu urobiť svoje, čiže pochopia to a asi im to nepríde až také divné. Pôjde s nami aj teta, takže sestra bude sedieť so mnou vzadu. Sedadlá sú kožené, preto rátam s tým, že vzadu sa to roztečie, sestra to pocíti :-), zobudí ma a užijem si krásnu hanbu. Neviem či to nie je už moc, ale asi do toho pôjdem. Síce auto si to odnesie, no detailingové čistenie aj tak dávam robiť keď sme na chate, takže chalani budú mať trošku viac roboty, ale sú šikovní, určite to zvládnu a všetko bude znova čistučké a voňavučké.

Natka (St, 17. 11. 2021 - 19:11)

Určitě bych do toho šla a pokud jsou sedadla kožené tak to ani nebude mít žádné následky. Ale záleží jak jsou tvoje sestra, máma a teta chápavé.

Petr (St, 17. 11. 2021 - 18:11)

Tak do toho bych určitě šel když je taková šance a jestli máš chápavou sestru tak to pochopí. Ale musíš počítat že první reakce bude asi vystrašení.

Natka (St, 17. 11. 2021 - 13:11)

No nakonec jsem se neudržela a musela jsem to prostě udělat rodiče i já jsme šly po obědě lehnout. Měla jsem takové světle modré legíny a protože jak už jsem psala se mi to občas stane v noci tak mám pod prostěradlem podložku. Takže jsem si lehnula už jsem docela potřebovala tak jsem ještě chvíli držela a pak už jsem tomu nechala volný průběh. A bylo to krásné měla jsem úplně mokrou kačenu a užívala jsem si to. A pak jsem vymyslela jak to udělat před mámou, když tak po půl hodině toho krásného ležení, jsem slyšela že jde máma ke mně do pokoje. Tak jsem dělala že spím ona přišla a když to uviděla tak byla naštvaná a hned mě probudila, a řekla že to není možné abych to nevydržela ani třičtvrtě hodiny ležení, a pak se ještě nevzbudila. A pak řekla jestli mi přijde normální být jak mimino. Jako nepřijde mi to normální ale prostě si nemůžu pomoct ale nevím jestli v tom mám pokračovat aby mě pak máma nenutila nutit nosit plenky

Petr (St, 17. 11. 2021 - 18:11)

No tak to musela být krása, a co ti bylo na to nejpříjemnější legíny nebo něco jiného? A z mámi si nic nedělej když se ti to stane poněkolikáté tak už bude v pohodě.

Natka (St, 17. 11. 2021 - 19:11)

Určitě ty legíny jak je to těsné a přitisknou se na tebe, tak to je super pocit. A opravdu si myslíš že to s mámou bude v pohodě?

Petr (St, 17. 11. 2021 - 20:11)

Aha, já si myslím že pokud je rozumná a ty umíš alespoň trochu hrát to divadlo tak uvidí že s tím nic nejde dělat a smíří se s tím

Reklama

Přidat komentář