Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Anonym (Čt, 25. 11. 2021 - 22:11)

Miluno rodiče asi nejsou rádi že si těhotná co?

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 05:11)

Moc nejsou.Ale nevyčítaji to.Sem vzbuzená jak Sergej odjel do práce a teď vstává kluk.A už sem zničená z této doby a k tomu zimy.

Ota (Pá, 26. 11. 2021 - 07:11)

Já už se na všechny videa vyseru ohledně Covidu. Už toho mám plný zuby. Život v prdeli ať očkovaný tak neočkovaný. Jen makat a pak čumět doma.U nás v práci dva ve vážnym stavu očko i neočko, oba skončili na kyslíku.Nikdy už se ten starý život nevrátí co byl dřív.Budou jen přibývat mutace a vychcípeme nakonec v tom postupně všichni.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 10:11)

Jojo, máme tady novou mutaci, nějakej HIV vir si dal pusinku se Sarsem.

Miluna (Čt, 25. 11. 2021 - 22:11)

Těm poslednim příspěvkum moc nerozumim?

Miluna (Čt, 25. 11. 2021 - 22:11)

To jste opravdu někde na ostrovech Lalla+Martina? Mio zatim mam pro malinkýho oblečení připravený a k tomu věcičky co miminka potřebujou.Kočárek bude v lednu.A Sergeje teď přeřadili v práci prozměnu k chlapovi.Nevim na jak dlouho ale tovíž to je lepší pocit než ta ženská.Ale sexuálně mi uhání pořád stejně hodně i s Míšánkem.On sex potřebuje téměř denně tak mam co dělat teď s břichem.Ale nepouštim si ho do sebe každý den ale musim mu to nahradit pusou když ho nedam do sebe.Jinak teď sem posledních pár dní jen doma a nebo k rodičum občas zajdu.

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 21:11)

:)))

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 20:11)

Dobrý lalla a Martina, taky zdravím. Jinak nová mutace viru v těle nějakého nakaženého ajdsáka, na kterou prej nebude fungovat očkování už vůbec. A Milča pořád bez vakcíny??, to mi hlava nebere.

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 21:11)

Ty jsi snad "motorovej". Vezme vakcínu a sbohem!!!

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 21:11)

No tak jestli vezme, tak budu klidnější, díky za informaci.

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 21:11)

Hyeno!!!

lalla1 (Čt, 25. 11. 2021 - 19:11)

Tak jo, mažu za Martinou, aby nepřebrala těch bylinek, ahooooj

bianka (Čt, 25. 11. 2021 - 19:11)

Tak pan Zeman chytil kovida a už je zpět v nemocnici. Já to kdysi psala, že bude cestovat mezi hradem a špitálem, ale s takovou rychlosti jsem nepočítala. Jen jestli dají všechny okolo něj do karantény a najdou přenašeče?

bianka (Čt, 25. 11. 2021 - 19:11)

Jen si dejte, užívejte, moc vám to přeji.

Mia 22 (Čt, 25. 11. 2021 - 18:11)

Miluno, já bych čekala, že zde budeš řešit věci na mimi, že se nám pochlubíš, co jste už nakoupili, jaký se vám líbí kočárek atd., a ty zatím pořád řešíš a řešíš.

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 19:11)

Nejdříve musí přežít.

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 19:11)

Miluna přežije i jaderný výbuch, jen po něm bude ještě hloupější.

Mia 22 (Čt, 25. 11. 2021 - 18:11)

Vlka neřeš, to je z jedný dětský říkánky. A nechápu, proč bych neměla být v pořádku. Vánoce budou takový, jaký si je uděláme. Že nebudou trhy je smutný, ale i bez nich se to dá zvládnout.

pozorovatelka (Čt, 25. 11. 2021 - 16:11)

Nerada to říkám, ale psala jsem to tu už hóóódně dávno zpět ,že to tak bude. A všichni, co jsou vedeni v tomto "očkovacím" systému budou dostávat osobní pozvánky na další přeočkování, budou pod tlakem a když se OPĚT nepodvolí - z jakéhokoliv důvodu, tak jim zelená zčervená a hups, jsou na straně svých druhořadých spoluobčanů, proti kterým mnozí z nich tak plamenně vystupovali, hlasitě schvalovali tento systém zvýhodňování očkovaných a neočkovaným přáli spoustu nehezkých věcí a budou hodně překvapeni, co vlastně vůbec nesmí ... Možná máme jednu výhodu v tom, že to vedou takovým tempem, že se snad spoustu lidí ještě vzpamatuje a pochopí, co je skutečně ve hře. Teď ještě schází, aby naši "odborníci" zjistili, že ty protilátky se po očkování snižují na kritickou mez již po - dejme tomu - čtvrtém měsíci ...

Miluna (Čt, 25. 11. 2021 - 17:11)

Tohle jsme právě říkali už před rokem že to spěje k tomuhle ale byli to dezinformace.Co tak čtu tak někteří očkovaní byli nalákáni že jim bude platit dvoj dávka na pět let.A teď se začínaji sekat že v tom nechtěji pokračovat.Tak sem zvědavá kolik jich odpadne na stranu neočkovaných.Někteří očkovaní píšou že rozhodně nechtěji jít na další dávku když maji ještě protilátky.

Reklama

Přidat komentář