Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

lalla1 (Čt, 25. 11. 2021 - 19:11)

Tak jo, mažu za Martinou, aby nepřebrala těch bylinek, ahooooj

bianka (Čt, 25. 11. 2021 - 19:11)

Tak pan Zeman chytil kovida a už je zpět v nemocnici. Já to kdysi psala, že bude cestovat mezi hradem a špitálem, ale s takovou rychlosti jsem nepočítala. Jen jestli dají všechny okolo něj do karantény a najdou přenašeče?

bianka (Čt, 25. 11. 2021 - 19:11)

Jen si dejte, užívejte, moc vám to přeji.

Mia 22 (Čt, 25. 11. 2021 - 18:11)

Miluno, já bych čekala, že zde budeš řešit věci na mimi, že se nám pochlubíš, co jste už nakoupili, jaký se vám líbí kočárek atd., a ty zatím pořád řešíš a řešíš.

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 19:11)

Nejdříve musí přežít.

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 19:11)

Miluna přežije i jaderný výbuch, jen po něm bude ještě hloupější.

Mia 22 (Čt, 25. 11. 2021 - 18:11)

Vlka neřeš, to je z jedný dětský říkánky. A nechápu, proč bych neměla být v pořádku. Vánoce budou takový, jaký si je uděláme. Že nebudou trhy je smutný, ale i bez nich se to dá zvládnout.

pozorovatelka (Čt, 25. 11. 2021 - 16:11)

Nerada to říkám, ale psala jsem to tu už hóóódně dávno zpět ,že to tak bude. A všichni, co jsou vedeni v tomto "očkovacím" systému budou dostávat osobní pozvánky na další přeočkování, budou pod tlakem a když se OPĚT nepodvolí - z jakéhokoliv důvodu, tak jim zelená zčervená a hups, jsou na straně svých druhořadých spoluobčanů, proti kterým mnozí z nich tak plamenně vystupovali, hlasitě schvalovali tento systém zvýhodňování očkovaných a neočkovaným přáli spoustu nehezkých věcí a budou hodně překvapeni, co vlastně vůbec nesmí ... Možná máme jednu výhodu v tom, že to vedou takovým tempem, že se snad spoustu lidí ještě vzpamatuje a pochopí, co je skutečně ve hře. Teď ještě schází, aby naši "odborníci" zjistili, že ty protilátky se po očkování snižují na kritickou mez již po - dejme tomu - čtvrtém měsíci ...

Miluna (Čt, 25. 11. 2021 - 17:11)

Tohle jsme právě říkali už před rokem že to spěje k tomuhle ale byli to dezinformace.Co tak čtu tak někteří očkovaní byli nalákáni že jim bude platit dvoj dávka na pět let.A teď se začínaji sekat že v tom nechtěji pokračovat.Tak sem zvědavá kolik jich odpadne na stranu neočkovaných.Někteří očkovaní píšou že rozhodně nechtěji jít na další dávku když maji ještě protilátky.

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 17:11)

Syn prodělal těžký zápal plic. Z nemocnice ho třikrát vyhodili, aby je nenakazil. Málem umřel, Naštěstí obvoďák ho poslal na rentgen, dostal antibiotika a zachránil mu život, ale oficiálně měl covid. Přesto se nechal očkovat. Hned měl několik dní, čtyřicítky horečky. Od té doby si stěžuje na únavu, bolest kloubů a svalů. Už žádnou vakcínu nechce. Kéž by se mu vrátila původní imunita. Má stále potíže.

Miluna (Čt, 25. 11. 2021 - 17:11)

Tybláho tak dnes sem o tom četla co psali očkovaní a maji stejný problemy jako tvuj syn.Zkusim to najít a sdílet na fb.Doufam že má tvuj syn ještě šanci aby se mu vrátila původní imunita.Tohle co se děje vypadá že je vše namířeno opravdu proti lidem,sem o tom čim dál víc přesvědčena když se všechno postupně vyplňuje a i když se mi proti strana snaží vyargumentovat tak ty jejich argumenty nedávaji smysl a nezapadaji do sebe jako ty dezinformace které se vyplňují.

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 17:11)

Máš mozek, máme mozek a když nás bude víc, tak máme naději že nejen přežijeme, ale taky se této genocidě postavíme a lidskost zvítězí. Pokud ne, máme to všichni spočítaný.

Miluna (Čt, 25. 11. 2021 - 17:11)

Myslim že teď hodně bude záležet na očkovaných jakou cestou se rozhodnou jít.Čim víc se jich sekne a přestane s tim jako sem o některých dnes četla tak tim líp.Jinak stebou naprosto souhlasim.Teď v příštích měsících to bude nejvíc rozhodující.

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 18:11)

Myslím si, že víc než neočkovaných, bude nasraných očkovaných. Už jich pár znám a ti, co přežijí na JIPkách, je budou následovat.

Miluna (Čt, 25. 11. 2021 - 18:11)

To je dobře že už nějaký znáš.Já se jich taky zeptam v reálu.Zatim sem to od některých četla na internetu.Prý jim tečka zčervená a budou bráni jako neočkovaný.

Mia 22 (Čt, 25. 11. 2021 - 17:11)

Jojo, bude vás víc, nebudete se bát vlka nic.

Miluna (Čt, 25. 11. 2021 - 18:11)

Jakýho vlka Mio:-) ? Tak sem moc ráda že u tebe vše ok.Že nemáš problemy jako psal o synovi.Vánoce asi nebudou.Chtěji zrušit i očkovanym trhy.Vánoce budou už jen u vás doma.Tak ještě kdyby se ozvala Kača a Di jestli jsou v pořádku,je to teď důležitý.

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 16:11)

776065718

? (Čt, 25. 11. 2021 - 14:11)

Všimli jste si? Nejdřív zmizel Fernando,pak Di a teď to vypadá že i Kača a Mia..

Mia 22 (Čt, 25. 11. 2021 - 17:11)

Stále žiju, jsem zdravá a bez potíží. Občas sem nahlídnu, ale přečtu 1 - 2 příspěvky a mizím. Nemíním číst všechno pořád dokolečka dokola. Mám svůj názor a nikomu ho nevnucuju ani se o tom nechci bavit. Doufala jsem, že zde bude už sváteční atmosféra, že se bude probírat co kdo bude píct, kdo udělal jaký svícet atd. Ale ono jen pořád Kovid a očkování.
Lallo a Martino, to jste kamarádky? Jak to, že mě nechcete sebou vzít do teplých krajin, mě stařenku z Moravy, která byla nejdál u místního rybníka?!?! Já nemám velkou spotřebu, zalezla bych si pod palmu do chládku, pocucávala nějakou limonádu, sledovala místní i cizí mužský, v duchu je hodnotila a pak bych šla brzy spát. Je mě to líto, asi budu bulet.

Reklama

Přidat komentář