107903 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Máš mozek, máme mozek a když
Myslim že teď hodně bude záležet na očkovaných jakou cestou se rozhodnou jít.Čim víc se jich sekne a přestane s tim jako sem o některých dnes četla tak tim líp.Jinak stebou naprosto souhlasim.Teď v příštích měsících to bude nejvíc rozhodující.
25. Listopad 2021 - 17:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia 22 (anonym)
Odpověď na Všimli jste si? Nejdřív
Stále žiju, jsem zdravá a bez potíží. Občas sem nahlídnu, ale přečtu 1 - 2 příspěvky a mizím. Nemíním číst všechno pořád dokolečka dokola. Mám svůj názor a nikomu ho nevnucuju ani se o tom nechci bavit. Doufala jsem, že zde bude už sváteční atmosféra, že se bude probírat co kdo bude píct, kdo udělal jaký svícet atd. Ale ono jen pořád Kovid a očkování. Lallo a Martino, to jste kamarádky? Jak to, že mě nechcete sebou vzít do teplých krajin, mě stařenku z Moravy, která byla nejdál u místního rybníka?!?! Já nemám velkou spotřebu, zalezla bych si pod palmu do chládku, pocucávala nějakou limonádu, sledovala místní i cizí mužský, v duchu je hodnotila a pak bych šla brzy spát. Je mě to líto, asi budu bulet.
25. Listopad 2021 - 17:49
Mia 22 (anonym)
Odpověď na Myslim že teď hodně bude
Jojo, bude vás víc, nebudete se bát vlka nic.
25. Listopad 2021 - 17:52
haha (anonym)
Odpověď na Stále žiju, jsem zdravá a bez
To mi něco připomíná, Milča a její nastěhování se k někomu, a sním toho maličko, ani bys o mně nevěděla, stačí mi komůrka, trochu jidla a wifina. Bod pro tebe, Mio.
25. Listopad 2021 - 17:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Myslim že teď hodně bude
Myslím si, že víc než neočkovaných, bude nasraných očkovaných. Už jich pár znám a ti, co přežijí na JIPkách, je budou následovat.
25. Listopad 2021 - 18:00
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Jojo, bude vás víc, nebudete
Jakýho vlka Mio:-) ? Tak sem moc ráda že u tebe vše ok.Že nemáš problemy jako psal o synovi.Vánoce asi nebudou.Chtěji zrušit i očkovanym trhy.Vánoce budou už jen u vás doma.Tak ještě kdyby se ozvala Kača a Di jestli jsou v pořádku,je to teď důležitý.
25. Listopad 2021 - 18:25
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Myslím si, že víc než
To je dobře že už nějaký znáš.Já se jich taky zeptam v reálu.Zatim sem to od některých četla na internetu.Prý jim tečka zčervená a budou bráni jako neočkovaný.
25. Listopad 2021 - 18:29
Mia 22 (anonym)
Vlka neřeš, to je z jedný dětský říkánky. A nechápu, proč bych neměla být v pořádku. Vánoce budou takový, jaký si je uděláme. Že nebudou trhy je smutný, ale i bez nich se to dá zvládnout.
25. Listopad 2021 - 18:30
Mia 22 (anonym)
Odpověď na To mi něco připomíná, Milča a
Uf, úplně jsem se lekla když jsem si na to vzpomněla.
25. Listopad 2021 - 18:32
Mia 22 (anonym)
Miluno, já bych čekala, že zde budeš řešit věci na mimi, že se nám pochlubíš, co jste už nakoupili, jaký se vám líbí kočárek atd., a ty zatím pořád řešíš a řešíš.
25. Listopad 2021 - 18:35
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Stále žiju, jsem zdravá a bez
Rio, ech Mio už jsem z těch Povídkářů zblblá, přítelko z nejmilejších. Vím, že to že jsem tě nepozvala na podzimní relaxační výlet na bývalý Cejlon dnes Srí Lanku, může vypadat jako msta za ty slimáky co jsi mi v létě i s baťohama poslala na zahradu, ale není tomu tak. Již dávno je tomu, co jsem ti odpustila. Když jsem s Martinou přijaly od jistého šarmantního muže pozvánku do tohoto ráje, samozřejmě jsem si na tebe vzpomněla. Snažila jsem se tě kontaktovat emailem, bohužel ovšem naše elektronické spojení bylo napadeno novou mutací SARS viru zvanou , omega, která se bohužel šíří i po internetu, tedy k reálné nákaze může dojít i elektronickým stykem :(. )Samozřejmě já už mám nasazen nejnovější respirátor R666, jinak bych ti vůbec ale vůbec nepsala). Ani tehdy jsem se ale ve svém úsilí dohledat tě nevzdala a oslovila Povídkáře, aby se s tebou spojili. Ti mě ovšem poslali do háje neboť mají práce nad hlavu s vyhodnocováním denodenní statisky zdravotního stavu pisatelů na tomto vlákně a s následným převodem této statistiky do interaktivní podoby. Takže upřímně Mio, jsme se tady na tebe obě vykašlaly a paříme bez tebe. Drinky a navíc je tady spousta divotvorných bylinek mňam. Namasté
25. Listopad 2021 - 18:49
bianka (anonym)
Jen si dejte, užívejte, moc vám to přeji.
25. Listopad 2021 - 19:11
bianka (anonym)
Tak pan Zeman chytil kovida a už je zpět v nemocnici. Já to kdysi psala, že bude cestovat mezi hradem a špitálem, ale s takovou rychlosti jsem nepočítala. Jen jestli dají všechny okolo něj do karantény a najdou přenašeče?
25. Listopad 2021 - 19:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Miluno, já bych čekala, že
Nejdříve musí přežít.
25. Listopad 2021 - 19:18
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Rio, ech Mio už jsem z těch
Je to doufám stejná recese jako ta vedle s Liborem?
25. Listopad 2021 - 19:20
Mia 22 (anonym)
Odpověď na Rio, ech Mio už jsem z těch
Tak dobře, tak já vám oběma odpouštím.. A říkáš bylinky? Tak to není nic pro mě, já tak kus flákoty. Tak to já, než jdu k počítači, tak se desinfikuji. Napřed otevřu lahvinku slivovičky a zkotroluji čich a pak si cvaknu, co kdyby náhodou..... Pak se rozzáří oči, krok se stane svižným a odkráčím k přístroji. Tak si to tam obě užijte a nespalte se na sluníčku.
25. Listopad 2021 - 19:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nejdříve musí přežít.
Miluna přežije i jaderný výbuch, jen po něm bude ještě hloupější.
25. Listopad 2021 - 19:30
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Tak jo, mažu za Martinou, aby nepřebrala těch bylinek, ahooooj
25. Listopad 2021 - 19:46
Návštěvník (anonym)
Dobrý lalla a Martina, taky zdravím. Jinak nová mutace viru v těle nějakého nakaženého ajdsáka, na kterou prej nebude fungovat očkování už vůbec. A Milča pořád bez vakcíny??, to mi hlava nebere.
25. Listopad 2021 - 20:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dobrý lalla a Martina, taky
Ty jsi snad "motorovej". Vezme vakcínu a sbohem!!!
25. Listopad 2021 - 21:00
Návštěvník (anonym)
:)))
25. Listopad 2021 - 21:53
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ty jsi snad "motorovej".
No tak jestli vezme, tak budu klidnější, díky za informaci.
25. Listopad 2021 - 21:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No tak jestli vezme, tak budu
Hyeno!!!
25. Listopad 2021 - 21:59
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
To jste opravdu někde na ostrovech Lalla+Martina? Mio zatim mam pro malinkýho oblečení připravený a k tomu věcičky co miminka potřebujou.Kočárek bude v lednu.A Sergeje teď přeřadili v práci prozměnu k chlapovi.Nevim na jak dlouho ale tovíž to je lepší pocit než ta ženská.Ale sexuálně mi uhání pořád stejně hodně i s Míšánkem.On sex potřebuje téměř denně tak mam co dělat teď s břichem.Ale nepouštim si ho do sebe každý den ale musim mu to nahradit pusou když ho nedam do sebe.Jinak teď sem posledních pár dní jen doma a nebo k rodičum občas zajdu.
25. Listopad 2021 - 22:07
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Těm poslednim příspěvkum moc nerozumim?
25. Listopad 2021 - 22:09
Anonym (anonym)
Miluno rodiče asi nejsou rádi že si těhotná co?
25. Listopad 2021 - 22:30
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Miluno rodiče asi nejsou rádi
Moc nejsou.Ale nevyčítaji to.Sem vzbuzená jak Sergej odjel do práce a teď vstává kluk.A už sem zničená z této doby a k tomu zimy.
26. Listopad 2021 - 5:31
Ota (anonym)
Odpověď na Moc nejsou.Ale nevyčítaji to
Já už se na všechny videa vyseru ohledně Covidu. Už toho mám plný zuby. Život v prdeli ať očkovaný tak neočkovaný. Jen makat a pak čumět doma.U nás v práci dva ve vážnym stavu očko i neočko, oba skončili na kyslíku.Nikdy už se ten starý život nevrátí co byl dřív.Budou jen přibývat mutace a vychcípeme nakonec v tom postupně všichni.
26. Listopad 2021 - 7:14
Anonym (anonym)
Oto to už ani nemá cenu chodit do práce ne?
26. Listopad 2021 - 10:15
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já už se na všechny videa
Jojo, máme tady novou mutaci, nějakej HIV vir si dal pusinku se Sarsem.
26. Listopad 2021 - 10:46

Stránky

Přidat komentář