Reklama

Kandaulismus

dsss (St, 8. 9. 2004 - 12:09)

ahoj trochu do pokecu mně vzrušuje když mojí manželku šukaj jiní už to provotujem nějaký rok nejsem u toho ale potom to viprávění stojí za to je to super

Ladi (Út, 7. 9. 2004 - 23:09)

Šťastnej to chlap a neví co má doma ahoj přeju aby se to povedlo.

nika (Ne, 5. 9. 2004 - 02:09)

No já bych si přála milovat se s více muži najednou (včetně mého Miláčka), ale neodvažuju se mu to vůbec navrhnout. Asi by dost žárlil a taky není tolik sexuálně založený jako já a tak mi nezbývá než snít...škoda

dagjo (Čt, 2. 9. 2004 - 14:09)

Díky za krásný příspěvek. Naprosto stejné přání mám i já. S manželkou jsme o tom již mluvili a moc by se jí to také líbilo, ale stále nemůžeme udělat ten první krok. Je velmi atraktivní a doufám, že na Vysočině jednoho takového, který by ji přede mnou stejným způsobem ukojil, někdy najdeme.

Ladi (Po, 30. 8. 2004 - 00:08)

Také jsem rád že nejsem sám a musím se přiznat že je to moje nejtajnější sex.přání.Já ale nechci aby to dělala s jiným ale toužim ji pozorovat s jiným mužem když o tom ona nevý a jestli je někdo na Plzeňsku tak ať se ozve rád splním představi i já.

Rene (Ne, 29. 8. 2004 - 08:08)

Vcera me moje milovana manzelka ucinila stastnym. Uz delsi dobu mi naznacovala ze by v sobe rada citila nekoho vetsiho, v tom ji rozumim a uz davno jsem ji rikal ze potrebuje byt uspokojena poradnym muzem. Asi uz tri mesice pred ni smim jen masturbovat ale nesmim se vystrikat. Pred tremi nedelemi jsem ji prosil at me potresta za to ze nejsem dostatecne velky abych ji uspokojil, lehnul hsem si pred ni byl jsem vzruseny a manzelka me rukou zacala placat pres zalud, rekl jsem ji ze me muze potrestat a nemusi se bat a tak me pak placala na spodni strane a pres zalud paskem. Prosil jsem ji pritom at mi dovoli nekoho ji sehnat nebo jestli sama nekoho nezna kdo by ji to poradne udelal a za chvili jsem strikal jako sileny. Takze to bylo skoro pred mesicem a od ty doby jsem zase smel jen masturbovat bez vystrikani. Vcera jsme popijeli a manzelka mi rekla ze jestli teda chci prekvapeni, rekl jsem ze urcite a ona nekomu zavolala a za chvili zvonil zvonek u dveri. Privedla dovnitr ze pry jejiho znameho predstavila ho jako Petra, popijeli jsme dal a byla nalada a ja zacinal mit neuveritelny pocit ze se mi snad konecne splni muj sen. Pak slovo dalo slovo a on se sel do koupelny vysprchovat, my jsme se svlikli a cekali v posteli. Zena mi dovolila abych ji drazdil po chvili prisel Petr a sundal si rucnik, ktery mel kolem pasu. Byl uz vzruseny pohledem na manzelku, byl nadherne velky asi o 5 cm delsi nez ja a hlavne mnohem tlustsi s obrovskym zaludem. Videl jsem jak se manzelce rozsirily oci vzrusenim jen pohledem na nej a tak jsem ji roztahnul nohy, kolena jsem ji zvednul vysoko k brichu a roztahl stehna a nabidnul jsem ji Petrovi. Ted do ni pomalu zajel manzelka jen vydechla blahem a nechala se od nej pumpovat, objimala ho nojama a hekala jak jsem ji nikdy neslysel. Potom ze chce na konicka tak si na nej sedla a jak se predklonila tak uz jsem to nevydrzel a zacal jsme ji lizat prdelku, ona se nebranila a tak jsem se odvazil a jak na nem sedela zacal jsem je olizovat jak byli v sobe. Byl jsem silene vzruseny, manzelka tekla jako nikdy a po chvilce uz rvala rozkosi kdyz to do ni Petr nastrikal a mela orgasmus jako nikdy predtim.Pak mi rekla ze ji muzu ocistit a tak jsem ji roztahl nohy a vylizal jsem ji docista a za odmenu mi dovolila ze jsem se pred nima mohl vyhonit a vystrikat. Takhle jsme pokracovali jeste pozdeji v noci znova, byl to nadherny pocit videt svoji milovanou zenu jak se zesiroka roztazena a uspokojovana poradnym muzem ktery ji to dokaze udelat. Vypada to ze budeme pokracovat a on bude jeji bejk Mrdac ktery se o ni bude po tyhle strance starat. Pristi mesic ma Petr prijit zase, naznacil ze by chtel aby se moje manzelka vyholila ona hned souhlasila o to jsem ji prosil uz davno a nikdy nechtela. Uz to mame domluveny ze priste nez Petr prijde tak me dovoli abych ji vyholil, uz se tresu vzrusenim pri pomysleni na to jak ji holim a koupu a pripravuju ji pro jejiho Mrdace, ktery ji to zase poradne udela jak bych to ja nikdy se svoji malou velikosti nedokazal. Urcite me zas dovoli abych je olizoval a slouzil jim. Manzelka rekla ze uz nemuzu pocitat s tim ze bych do ni svuj maly penis nekdy daval coz plne chapu a jsem ted uplne nadseny ze svoji milovanou manzelku zas uvidim uspokojenou od poradnyho chlapa a urcite mi zas dovoli abych se pred nima vyhonil a vystrikal.Chtel bych v budoucnu kdyby nas nekdo mohl nafotit nabo nafilmovat jak ji to Petr dela zatimco ja se o ne staram ale to nevim, jestli budou souhlasit a taky nevim kde bych pak nekoho sehnal. Ale na to je cas a ted nemyslim na nic jinyho nez na to jak manzelka rve rozkosi kdyz je udelana velkym penisem a uz ted potrebuju aby me dovolili se vystrikat, no treba jeste nez Petr prijde me zas potresta paskem za moji nedostatecnou velikost a moji neschopnost ji udelat jak to potrebuje.Nezlobte se za dlouhe psani ale od vcerejska si pripadam jak nekde v nebi a musel jsem se podelit o zazitek.

Gallowglass (Ne, 29. 8. 2004 - 07:08)

No, ja bych možná zájem měl. Představa být u toho, když někdo dělá mé ženě gynekologickou proglídku, mě dost láká. Ale potřebuju o tom vědět víc a tak se ozvi na můj e-mail, možná se domluvíme.

Vašek (So, 28. 8. 2004 - 23:08)

Myslím,že jsi přesně vystihl pocity mnoha mužů (moje určitě),kteří by si také hrozně rádi viděli svoji milovanou manželku jak si užívá v cizím objetí.Rád bych se stebou podělil o své pocity i zkušenosti.

MUDr.J.B. (Út, 24. 8. 2004 - 10:08)

Provedu perverzni lékařskou prohlídku Vaší ženy, přítelkyně - s Vaší přítomností, před Vámi. Žena se musí svléknout donaha, podrobná tělesná prohlídka včetně gynekologické.

Cuckold (Út, 24. 8. 2004 - 02:08)

Kajo netlac na ni, jen z toho vyzniva ta silena touha slyset ty zazitky kdyz uz ne od vlastni partnerky, tak alespon od nekoho jineho. Ale kdyz uz, tak nebud sobeckej a nanavadej ji na svuj vlastni mail, at se tu podeli se vsema.

Karel (Po, 23. 8. 2004 - 09:08)

Pro Hete:Diky moc za Tvuj povzbudivej mailik. Vis u me je to jeste trochu jinak. Tuhle zkusenost jsem jiz zazil s jednou byvalou pritelkyni a bylo to super...a casto na to vzpominam. Ted mam, ale pritelkyni, ktere si moc vazim miluju ji a chtel bych s ni byt celz zivot. Musim , ale rict, ze tato predstava me porad laka a chtel bych to zazit i s ni...Je fakt, ze na nic se , nema tlacit a tak doufam, ze jednou to s ni treba i vyjde..Chtel jsem se zeptat , nebo Te spis poprosit jestli muzes byt konkretnejsi jake to poprve pro Tebe bylo. Pocity, nervozita, vzruseni a tak. Jestli chces klidne mi odpoved napis do mailu. Jeste jednou moc dik Karel

NEMRAVA (Ne, 22. 8. 2004 - 08:08)

**MARTIN** Srdce mě krvácí, ale nejsem z Prahy :-)) Věřím ale,že nějakého sympaťáka do trojky súplašíte ;-)

Martin (So, 21. 8. 2004 - 23:08)

Ty jeden NEMRAVO, snad by ses nechtel pridat? Jsme z Prahy a kriteria si ridi samozrejme pani. Moc jich sice neni a nejsou nijak narocna, ale kdyz se rozhlidnu (rozhlidneme) po ulici, malokdo vyhovi. Fotbalovej uces, ledvinka pod brichem a strakaty teplaky jsou treba dost na zavadu. Jinak jestli to myslis vazne a zatim jsi prosel, soupni sem klidne mejla. Ale jak rikam, na mne az tak nezalezi.

kandik (So, 21. 8. 2004 - 17:08)

Mám bohaté zkušenosti a rády bych se s někým o ně podělil ale ne s tím kdo to zkusil jednou ale kdo to zažívá častěji a má třeba i taková setkání nafocené nebo natočené jako já

JP (So, 21. 8. 2004 - 14:08)

MUDr. nejsem - vzdal jsem premlouvani a navlekani ruznych situaci. Ta moje to proste neprekousne i kdyz me ma rada...

Nemrava (So, 21. 8. 2004 - 10:08)

**Martin** Děkuji za odpověď! Apropos: když hledáte někoho do trojky M-Ž-M, odkud jste? A jaké jsou "kritéria"? ;-)

Martin (So, 21. 8. 2004 - 08:08)

2NEMRAVA> Jak se mi podarilo presvedcit partnerku? No, podstatne je, ze mela vzdycky sex rada. Mela puvodne nejake psychicke zabrany o nevere a tak, ale kdyz jsme si to vyrikali, tak to postupem casu prislo samo. Ani u me to neslo najednou, vlastne me to napadlo az kdyz jsme kdysi byli s jinou dvojici v jedny mistnosti - tenkrat jeste nahodou a bez jakekoli vzajemne "interakce". Tehdy jsme vzali rec a za cas jsme zazili skvelou (jinou) ctyrku se vsim vsudy a to uz bylo zrejmy, ze vic nez cizi zenska me laka s nekym mit tu svoji. No a tak jsme si to zase rekli.Ale chci se vratit k tomu, co jsem tu psal driv. Jednak je to docela zridka, jen pro zpestreni a jednak - pokud to neni jasny - ja u toho nejsem, protoze chlapi jsou pruderni a zarlivi i ve vztahu k milence.Ts ts.No, zkratka docela radi bychom nasli nejakyho kamose.

Martin (So, 21. 8. 2004 - 07:08)

2JP> Co jsi vzdal? To tys byl ten MUDr. z Brna?

JP (So, 21. 8. 2004 - 00:08)

Ja uz to vzdal. Stejne to vzdy nakonec skoncilo jen u vymeny fotek. Zavidim Vam vsem co jste meli to poteseni videt svoji partnerku v akci. Asi se dam na chlapy...

Nemrava . (Pá, 20. 8. 2004 - 16:08)

For **MUDR** Kdy už konečně pochopíš,že na tvé vlezlénabídky NIKDO nehodlá reflektovat?! Zaplať si prostitutku a neotravuj tady, nejsme na tebe zvědavý, ty upocený nešťastníku.

Reklama

Přidat komentář