Reklama

Opravdu malý penis :-(

Krystýna (Pá, 1. 10. 2021 - 16:10)

Holky já jsem silnější postavy a když souložím s klukem co ho má menšího, tak mu vypadává a on se cítí trapně a musíme jen ze zadu, ale když ho má po stopoření 15cm a více, tak už je to dobré a užijeme si to oba a používáme ruzné polohy.

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 15:10)

Sex má být ptěšením a ne nemocí, která vás vyřadí z provozu na delší dobu.

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 12:10)

Děvčata. Ono jde také o to, jestli potřebujete za každou cenu chlapa s velkým pérem, který se opíjí, bije vás, nahází výplatu do automatů a chodí i za jinými, nebo solidního milence/manžela, který vás miluje a je schopný pro vás udělat cokoli.....

Božka (Čt, 30. 9. 2021 - 16:09)

Taky nemáme doma nic velkého a společnou prací to funguje.

Blanka (Čt, 30. 9. 2021 - 11:09)

Nevím ženy jak která, já měla prvního muže s dost velkým pérem a mohu říci, že ten sex nebyl nijak moc vzrušující. Teď s druhým manželem, který má naopak dost malý penis si to užívám a jsem více vzrušená. Hlavně záleží na chlapech, jak to umí a co ještě při té souloži stačí než jenom ho do té díry strkat.

Návštěvník (Čt, 30. 9. 2021 - 15:09)

Tak první byl mamlas, druhý umí šukat líp. To není o velikosti.

! (Čt, 30. 9. 2021 - 07:09)

Takový malý pinďoury a přesto s nimi prošukali celou republiku!

Jana (St, 29. 9. 2021 - 22:09)

Matěji, když náš tak malého pinďoura, nezkoušel jsi ty různé preparáty, které zaručují zvětšení o 6cm. Nebo, zda jsi to s někým nekonzultoval. Můj přítel má také malého, mě to celkem nevadí, ale on se s tím dost trápí.

Návštěvník (St, 29. 9. 2021 - 23:09)

Já ty preparáty nepotřebuji, protože můj penis je akorát, ale myslím si, že tyto reklamy jsou podvodem na zakomplexované nešťastníky.

Matěj (St, 29. 9. 2021 - 16:09)

Já mám pinďoura, taky malího a co mohu dělat. Nikde se s ním nevystavuji, abych nebyl cílem posměchu. Když jsem byl mladší a jsem šel jsem s holkou prvně na rande, tak jsem vždy měl trauma, jak bude reagovat, když v klidu nebyl ani vidět a on mi vždy většinou stál, tak ho mohla vzít hezky do ruky a bylo vše v pohodě. Horší to bylo, když jsem se udělal, tak zase nebyl. Stalo se několikrát, že si ho chtěla postavit a divila se jak je malinkej. Při souloži nikdy nezklamal a své odvedl. Horší bylo, že jsem nemohl používat prezervativ, ten většinou spadl.

Martin (St, 29. 9. 2021 - 10:09)

Taky mám mrňouse 3cm v klidu a nestydím se za něj. Přítelkyně je sokojená, umí si s ním pohrát, že je k její spokojenosti.

Petra (Út, 28. 9. 2021 - 20:09)

Chlapy co máte malinkýho, tak vás lituji. Já poznala chlapy s penisem 10-20cm v klidu, po stopoření pořádné klády.

Návštěvník (Út, 28. 9. 2021 - 22:09)

Petro očividně jsi hloupá , mám kluka 20 let/ má ho malýho pravda, a taky tenkýho ale oba s tím nemáme problém ono totiž záleží především o ženě jak s ním naloží a poradí . A ty jsi nepochybně žena jen tím že máš frndu , ale mozek určitě ne.

Jarda (Po, 27. 9. 2021 - 16:09)

Mám taky menšího a když vidím na internetu ty obrovský klády, tak nevim, kde to berou, co běžně chdíme na plavečák, tak to vidím ve sprše, že má každej normální velikost do 10cm v klidu.

Jenda (Po, 27. 9. 2021 - 11:09)

Já jsem taky jeden z těch co ho mám do 5cm. Když jsem byl jako dospívají kluk, tak jsem z toho měl deprese. Po prvním randeti, když jsem zasunul a slečna byla spokojená a vzájemně si rozumněli, tak mi to přešlo. Teď se mi také občas stane, když jsme někde na nudy pláži, že někdo řekne, že mám malého, tak mu odpovím, že malý kašpárek udělá největší divadlo.

Návštěvník (Po, 27. 9. 2021 - 10:09)

Doktorka mi řekla, že od pěti do deseti cm jsou vyhovující, od deseti do patnácti cm, jsou dobrý, od patnácti do osmnácti výborný a co je nad, je zbytečný přepych, který navíc bolí. Já mám za jedna. Většině stačí.

Karel (Po, 27. 9. 2021 - 10:09)

Miroslave, já ho mám naopak zase velkýho a to je problém ještě větší. Když hraji fotbal, tak musím mít dlouhé kalhoty, aby mi nekoukal. Při souloži většinou ženy křičí je to bolí a ve společné sprše mi zase všichni to péro očumují. Když se mi postaví v kalhotách, tak mám strach, aby se nezlomil.

Zuzana (Po, 27. 9. 2021 - 09:09)

Miroslave,nic si z toho nedělej, můj manžel ho má taky tak malího a když se mu postaví, tak si to hezky užijeme. Ale má z toho mindrák a dostat ho sauny nepřipadá v úvahu, že tam nebude pro smích.

Miroslav (Ne, 26. 9. 2021 - 21:09)

Jak jsem již psal, mám malého tak 2-3cm, nikdy jsem tak malého ve společné sprše neviděl, někteří mají malého, alespoň těch 5-6cm.
Je to asi taky tím, že se cítí trapně a raději do těch společných sprch, třeba v bazénu nebo v práci nechodí a sprchují se jen doma.

Sofie (Čt, 23. 9. 2021 - 13:09)

Já jsem se v létě na dovolené seznámi s chlapem, se kterým jsme si padli do oka.
Po příjemně stráveném večeru jsme skončili u něho na pokoji. Když jsme šli do postele, tak mi říká abych se nelekla, že ho jako malé dítě. Docela jsem se bála, že bude mít velkého, ale on ho měl opravdu jako malé dítě tak 2cm. Když jsem řekla co s tím budeme dělat, vzal moji ruku a položil na něj, začala jsem mu dráždit varlata a párkrát přetáhla předkožku a bylo to jako hrnečku vař. Začal růst, že se mi nevešel do pusi. Krásně jsme si to užili. Ráno byl zase malinkej, tak jsem ho pohladila a divadlo bylo znova v erekci ho mel možná 18cm. Jen mi řekl, zvětšuje 7x - 8x.
Po dovolené jsme si ještě párkrát zavolali, ale zatím jsme se víc nesetkal.i

Reklama

Přidat komentář