Reklama

Opravdu malý penis :-(

Bob (St, 29. 9. 2021 - 11:09)

zvětšuje 7x - 8x ? To se mi nezdá. Já ho mám taky 2cm, ale ztopořený jen 5cm. Už na základce ho měli všichni v klidu většího, než jak když stojí. Samozřejmě to vykecali spolužačkám, a ty si pak ze mně utahovaly

Host (Čt, 30. 9. 2021 - 07:09)

Sedmkrát se zvětšuje těm šťastným, kterým v klidu nepřekáží a když je třeba, tak vyrostou. To nemá každý. Některým se moc nezvětšuje a mají penisy i v klidu velké, nebo malé, podle toho jak jim příroda nadělila. Každý jsme jiný, ženám pro zábavu.

Eva (Čt, 23. 9. 2021 - 15:09)

S těmito rostoucími penisy je velká zábava. Vypadá to, že jste rukama a ústy vytvořila velké umělecké dílo. Tady se ovšem myslí malý penis v erekci a to bývá někdy problém. Ale když má šikovné ruce a pusu i s takovým se dá užít rozkoš.

Honza (Čt, 23. 9. 2021 - 11:09)

Já ho mám malého v klidu, tak 3cm v erekci 12cm průměr 4cm a při souloži nemohu mít kondom, protože mi padá. Partnerka je spokojená, naopak říká, že co zažila s jiným, který měl velkého, že ji to bolelo. Já jsem měl, dost i náhodných parnerek a většinou byly spokojené. Problém byl, když trvala na kondomu, tak mi ho nasadila a po chvilce sjel nebo horší bylo že zůstal v pochvě a museli následovat prsty na vytažení. Ve společné sprše se mi stalo, že zůstal schovaný v ochlupení a chlapy se koukaly, že se tam sprchuje ženská. Při močení si musím dávat pozor ho najít, abych si nenačůral do kalhot nebo nepočůral nohavici, když je dobrý tlak tak bez problémů. Většinou čůrám s vedě jako ženský. V plavkách není nic vidět, ale když stopoří, tak stojí jako svíčka, ale proti některým hřebcům je to prcek. Na nudy pláži se raději moc neukazuji, protože mám z toho trouma, že většina chlapů ho má jak zahradní hadici.

Dalibor (Ne, 5. 9. 2021 - 08:09)

Penis v plavkách nosím na levou stranu a vždy odkrytý žalud. Je širší než zbytek penisu, tak se hodně v plavkách rýsuje jak vojenská přelba.

Návštěvník (Ne, 5. 9. 2021 - 00:09)

Mám penis nadprůměrný, ale znám takové, kteří jej nemají a přesto mají partnerky a manželky a žijí naprosto normálně. Asi jsou v životě i jiné hodnoty.

Návštěvník (Ne, 5. 9. 2021 - 08:09)

A proto mají milence s velkým.

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 08:09)

To jsou strašný kecy tady. Chápu, že se snažíte přesvědčit, že malý je v pohodě, ale není. Velikost penisu je velmi důležitá.

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 23:09)

Přesně. Není to určitě to hlavní, ale že je třeba malý penis výhra to mě pobavilo...

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 23:09)

To říkají ti , co mají malé . Zrovna tak to známé pořekadlo o malém kašpárkovi s kterým se dá zahrát velké divadlo . Fakt je ten , že spousta ženských má v oblibě ližbu a penis ve vagině k dosažení orgasmu nepotřebuje .

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 09:09)

Tak si ho nech a jdi jinam. Tady je to o malých.

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 08:09)

Velikost penisu není tak důležitá, jako to, že vás chlap umí pobavit, potěšit a uspokojit jakýmkoli způsobem, a těch je..... Jen je umět.

Libor (Út, 31. 8. 2021 - 09:08)

Taky nemám nic moc v klidu 5cm. v erekci 12x 5 .Ale moje žena si ho dovede užívat plnými doušky. Když je v klidu tak si ho pokouří pohoní a nasedne na koníka to jí se zasune nejvíce do kundičky , pak ho vytáhne prsty si ho přidrží a žaludem jezdí po poštěváčku a už je dostatečně vzrušená tak šup s ním do pochvičky a oba se najednou uděláme . Tak že i z malým kašpárkem se dá zahrát i velké divadlo.

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 17:08)

Ženské většinou preferují průměr před délkou , mě by takový vyhovoval . Je lepší když je tam těsně .

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 17:08)

To máš pravdu. Jenom tady mámy vyšilují s exrrém ními délkami. Nechápu proč, když pochva má G bud na začátku. Ta moje je univerzální. Nádherně svírá. Někdy mám obavy, že mi ho uštípne. Dobře jsem si vybral, a to je po pěti dětech.

Návštěvník (St, 28. 7. 2021 - 21:07)

Bacha hoši. někteří ho mají v klidu velkého, ale pak už se moc nezvětší. Jiným se zvětšuje 7x, takže ze 3 cm může být 21 cm. Jednou mne dva manželské páry vyzvaly na noční koupačku "bez". No, napadlo to hlavně manželky. Protože když se pánové svlékli tak jednomu nebyl vidět vůbec a druhý měl jen takovou hadičku. Dopadlo to tak, že mne ženy pronásledovaly po jezírku jako dvě kosatky lachtana a chtěly si alespoň sáhnout.

Radek (Po, 5. 7. 2021 - 04:07)

Taky ho mám hodně malého, ale nevadí mi to. Krásně se vejde do dámských kalhotek. V klidu cca 7 cm a při erekci 12/4.

zvedavy (St, 30. 6. 2021 - 22:06)

když nestojí má.5 cm stojící 11 cm

Návštěvník (Čt, 1. 7. 2021 - 19:07)

ano přesně tak když nestojí tak je 5 cm , taky jsi na tom podobně ?

zvedavy (Pá, 2. 7. 2021 - 18:07)

ano a moc nestojí v sauně apod občas budí pozornost jedna holka se smála že má větší klitoris než já penis

Reklama

Přidat komentář