Reklama

Výprask před diváky

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

Ja už ale musím být hodná a nedělat kraviny protože už dostat nechci.

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

Tak kámošky co ho znají tak mu několikrát řekli že se diví že mi nenařeže před nima nech si uvědomím jak se mám chovat. Že je na mě ještě měkký

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

Tak to možná na ten nářez před nima jednou dojde, pokud se nepolepšíš.

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

To bych se hambou přepadla kdybych dostala před kámoškami. Manžel jim teda řekl že zatím to před nikým řešit nechce.

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

Je pravda že je na mužovi vidět že mě bít nechce ale asi to jinak nejde.

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

Jestli vymyslíš, jak by to šlo jinak, tak si to rád poslechnu a buď ti to potvrdím, nebo ne.

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

No ja nevím jak jinak protože muž zkoušel víc věcí, že semnou nemluvil, že mě zjebal ústně, že mi dal zákaz něčeho a říkal že zatím jediný co funguje aspoň na nějakou chvíli jsou výprasky. Mně se to teda nelíbí a taky bych ráda zjistila jak by to šlo jinak

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 07:12)

Dočasný zákaz/odepření něčeho, co máš hodně ráda, by mohl fungovat alespoň dočasně (byla bys hodná minimálně do doby, než bys to zase mohla mít). Ale sama musíš vědět, co by na tebe kromě výprasků fungovalo. Na propadnutí hanbou jsi měla myslet předtím, než jsi přesvědčila i svoje kamarádky, že tě nenapraví nic jiného než fyzické tresty.

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 16:12)

A ano kamarádky řekli že být semnou oni tak bych dostávala vic než mi dává manžel

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

Stáňo. Já jsem manželku, ani děti nebil. Na ní platil "mlčoch", nebo, že jsem nejedl lahůdky, která ona výborně navařila. Byla nešťastná jak "šafářův dvoreček" a už to nikdy neudělala. Ale když se někomu bití líbí, proč ne.

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

No to asi ano a manžel to taky mým rodičům řekl narovinu (slušně), že moji výchovu úplně zanedbali a že teď to bude pro mně omnoho horši. Že mají počítat s tím že budu od něj bitá. A že nemá problém mi nařezat i před nima

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

Každý zatím podporuje mého muže a říká že je na mně ještě moc hodný, že se krotí, že kdyby to bylo na těch lidech tak mi nařežou tak že si týden nesednu.

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 20:12)

Ale můj manžel řekl že mě miluje a že mě nikdy nenahlásí policii jedině že bych zblbla úplně a napadala ho třeba i s nějakým ostrým předmětem třeba nožem a to bych neudělala. Že by mě udal jedině v případě že šlo o jeho zdraví i moje. Jinak že to semnou vyřeší sám a po dnešku vím že už budu dlouho hodná. Protože řemenem už nechci dostat a manžel řekl že budu dostávat jenom řemenem.

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 20:12)

Ale ja už dostávat nechci ničím, je to hrozné. Ale vím že teď už stačí sebemenší průser a dostanem.

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 20:12)

Tak nedělej průsery, už ses jich nadělala na celý život.

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 20:12)

Téma je výprask před diváky, já bych dal výprask nové vládě, jejíž členové ODS nechali rozkrást republiku a samozřejmě i výprask novému parlamentu. Ještě nic neudělali, hlavně že je platíme. Veřejný výprask by byl velmi účinný

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 20:12)

Od tchýni jsem dostala rákoskou a vařečkou jsem už dostala víckrát od muže. Horšího? No krádeže peněz, s policisty kteří mě dovedli až domů, bez řidičáku jsem si půjčila ožralá auto a tak

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 20:12)

A řemen je pro tebe horší než cokoli jiného, včetně rákosky, hmm. Tak to se divím, že jsi neskončila ve vězení, když jsi stihla nadělat tolik závažných věcí. Máš nějaké sourozence?

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 20:12)

Ano mám bratra ale ten je jiný. Toho kam člověk postaví tam stojí, je klidnější, utáhly, tichý. A ve vězení jsem nebyla protože auto jsem vzala mužovi a to že jsem ho sebrala bez řidičáku a opilá na to nepřišli a krádež peněz to bylo taky manželovi co měl na nájem

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 20:12)

Ze tvých kamarádek asi není žádná taková jako ty (jinak by dostávaly taky), to si z nich nemůžeš brát příklad?

Reklama

Přidat komentář