Reklama

Výprask před diváky

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

Ano vím že několikrát dostala i předemnou a ja to vtedy nechápala a smála se tomu jak může někdo takhle dostávat ale teď je z něj fakt hodně zodpovědná osoba. S ní když jsem tak si taky nedovolím moc vyvádět protože už mi taky řekla párkrát že když se s ní budu takhle chovat tak bude zle.

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

A jak dostávala ona od rodičů v porovnání s tím, jak dostáváš ty od manžela?

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

Ona neměla počet ran podle velikosti průseru a dostávala pořád jednym nástrojem (rákoskou). Takže buď nedostala vůbec a byl použit jiný trest (zákaz něčeho, udělat něco třeba domácí práce, zaracha...) Nebo když přišlo na fyzický trest tak to bylo pokaždé 20 ran a vždy rákoskou nebo rukou

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

Asi bys nikdy nečekala, že jí někdy budeš závidět a že by sis to s ní chtěla vyměnit, protože nedostává řemenem.

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 19:12)

Tak předchozích nástrojů jsem se nebála, nebo spíše bála krátce jenom dokud to štípalo ale z řemene mám strach opravdu hodně. To fakt když manžel řekne ještě jednou a seberu řemen tak sklopim hlavu a rychle (hned) se vzpamatuju. No to bych určitě nikdy neřekla. Hlavně bych nikdy neřekla že vůbec budu dostávat a že bude mě chtít někdo vychovávat a už vůbec ne tímhle způsobem. Ja jsem nepoznala co to je výchova, žádné nesmíš jsem nepoznala, nepoznala jsem že by mě měl někdo něco zakázat nebo do i rozkázat a už vůbec žebych měla někoho poslouchnout v tom abych sundala kalhoty a kalhotky a přehla se přes židli nebo přes koleno nebo něco

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 16:12)

Tak to je asi pravda, ja už se musím snažit být hodná stačilo řemenem jednou. Ale zabavení něčeho co mám ráda to už zkoušel a nefungovalo to protože jsem si to vždy nějak našla nebo si poradila.

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

To je fakt kouzelný řemen, když jím ti to stačilo jednou a vším ostatním ti to nestačilo ani mnohokrát.

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

Odvtedy co jsem dostala řemenem tak stačí když mi manžel řekne přestaň s ..... jinak vytáhnu řemen a radši se schovam a přestanu.

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 17:12)

Ona to nemusí být fyzická, hmatatelná věc. Může to být třeba nějaká tvoje oblíbená činnost. A kamarádky to s tebou asi myslí mateřsko-výchovně dobře.

Manžel Stáni (Pá, 17. 12. 2021 - 23:12)

Vidím že Stáňa tady píše, jsem tady na jejim účtu, ona to ví, vidím že se Stáňa přiznala k některým věcem. Ja ji moc miluju a mrzí mě jak se chová. Doma nic nepomůže a dělá problémy. Původně jsem myslel že ji jednou za rok placnu jenom jednou dvakrát. Upřímně řečeno nerad ji ty výprasky davam.
Ale jinak to opravdu nejde. Řemene se bojí a dnes slibovala že bude hodná. Kdyby to bylo za blbosti že neumyla nádobí tak bych se už zamýšlel nad sebou ale ona dělá velký průsery a ona si to uvědomuje protože mi řekla že kdyby to nebylo právem a bylo by to za každou blbost tak by odešla odemne. Ale neodejde protože řekla že potřebuje tvrdou ruku, chce se změnit. Jeji rodiče udělali velkou chybu, zanedbali vše co mohli a v dospělosti převychovávat je na dýl.

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

Jako před nikým mimo rodiny

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

Ja už ale musím být hodná a nedělat kraviny protože už dostat nechci.

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

Tak kámošky co ho znají tak mu několikrát řekli že se diví že mi nenařeže před nima nech si uvědomím jak se mám chovat. Že je na mě ještě měkký

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

Tak to možná na ten nářez před nima jednou dojde, pokud se nepolepšíš.

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

To bych se hambou přepadla kdybych dostala před kámoškami. Manžel jim teda řekl že zatím to před nikým řešit nechce.

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

Je pravda že je na mužovi vidět že mě bít nechce ale asi to jinak nejde.

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

Jestli vymyslíš, jak by to šlo jinak, tak si to rád poslechnu a buď ti to potvrdím, nebo ne.

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

No ja nevím jak jinak protože muž zkoušel víc věcí, že semnou nemluvil, že mě zjebal ústně, že mi dal zákaz něčeho a říkal že zatím jediný co funguje aspoň na nějakou chvíli jsou výprasky. Mně se to teda nelíbí a taky bych ráda zjistila jak by to šlo jinak

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 07:12)

Dočasný zákaz/odepření něčeho, co máš hodně ráda, by mohl fungovat alespoň dočasně (byla bys hodná minimálně do doby, než bys to zase mohla mít). Ale sama musíš vědět, co by na tebe kromě výprasků fungovalo. Na propadnutí hanbou jsi měla myslet předtím, než jsi přesvědčila i svoje kamarádky, že tě nenapraví nic jiného než fyzické tresty.

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 16:12)

A ano kamarádky řekli že být semnou oni tak bych dostávala vic než mi dává manžel

Reklama

Přidat komentář