Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Radek (So, 27. 4. 2024 - 21:04)

Náš osmiletý Tomáš byl dneska bit, až pochcal postel, na které dostával.  Pořádně jsem mu zmlátil ten jeho zadek a taky byl bit přes stehna. Byl na mě drzý, tak jsem ho zahnal do pokojíku. Tam byli i jeho dva mladší sourozenci, kteří to bití pak celé viděli. Nejdřív dostal Tomáš facky, až měl červvené tváře a pak se musel svlíkat. Tričko dolů, pak si musel sundat tepláky, pak musely dolů ty jeho spoďáry a nakonec si musel sundat i ponožky. Nahatej se tam musel položit na postel. Ještě jsem mu strčil pod břicho polštářek, aby měl ten jeho holý, bílý zadek pořádně vyšpulený. A vzal jsem řemen a začal jsem kluka řezat. Tomáš za chíli řval a bulil. Rány dopadaly na ten jeho zadek a na stehna, pořádně to pleskalo. Muselo to celé být slyšet po celém domě, ten jeho řev a pleskání. Na zadku a na stehnech přibývaly rudé pruhy. Tomáš byl za chvíli zpocený a teklo mu i z pusy. Dostal nepočítaných, určitě víc, jak třicet ran. Ke konci bití už jen sténal a chcal na postel. Po výprasku jsem ho stáhnul z postele dolů a namočil mu do těch chcanek čumák. Pak musel nahatej tu postel vyčistit. To, co tam vyčůral a nabrečel...  Pak jsem ho poslal umýt a mohl se obléknout. Dneska bude spát na břiše....

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 12:04)

Je tu nějaký kluk nebo holka, kteří by potřebovali pořádný výprask na holou? Pomůcky i zkušenosti mám, přijedu kamkoliv. Piště SMS na číslo 731 877 644. Jsem muž, 45 let.

Default User Image
Kluk 14 let (Ne, 21. 4. 2024 - 15:04)

Odkud jste

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 15:04)

Morava, ale pohybují se pracovně po celé ČR 

Anonym (So, 20. 4. 2024 - 21:04)

V tomhle je moje máma hrozná. Už je mi 15 a ještě někdy dostanu od ní na zadek. Nedostávám sice na holou, ale stane se, že mi naplácá i před svědky. Dostala jsem už před naší sousedkou, máminou kolegyní z práce a co je nejhorší i před bratrancem, který u nás bývá protože zde studuje. Výprask je ještě ok, ale když je u toho ještě někdo další tak je to pořádná ostuda.

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 07:04)

Nechci to zlehčovat, ale tráva je vždy zelenější na druhé straně plotu. Co by jiné holky daly za to, kdyby dostávaly jen naplácano, třeba i před svědky, jako dostáváš ty, místo 50+ ran vařečkou nebo rákoskou.

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 11:04)

No jo, ale i tak to není bůhvíco. I rukou přes legíny nebo silonky to umí hezky štípat. A když vás vidí někdo cizí kňourat při tom jak dostáváte na zadek, tak je to pořádná ostuda. Alespoň tedy pro mě.

Default User Image
Alice (So, 20. 4. 2024 - 18:04)

Náš Peťa, je mu devět, byl už taky bit na holého pindíla. Zatím takhle dostal třikrát a pokaždé to bylo za velký průšvih. Poprvé, to mu bylo ještě osm ukradl doma peníze, utratil je a nepřiznal se. Podruhé ve škole zbil v šatně spolužáka. A potřetí, to bylo minulý týden o víkendu. Byl potrestán za to, že týral pětiletého bráchu. Ten mu vyhrožoval, že na něj poví, že ho viděl krást, když byli spolu nakoupit. A tak ho Petr zmučil. Svázal mu provazem ruce a nohy, sundal mu ponožky a pálil mu bosý nohy zapalovačem na plyn. Přišla jsem domů dřív a přistihla jsem je. A tak jsme Petra s manželem v sobotu pořádně potrestali. Nejdřív se musel zout, lehnout si bos na postel na záda  a taky  jsme mu pálili tím zapalovačem  ty jeho bosý nohy, aby viděl, jaký to je. Petr při tom křičel, že to pálí. Pak jsem dala na postel deku a dva ručníky  a Petr musel donaha. Musel se položit na záda, vzpažit ruce a trochu roztáhnout nohy. A pak byl bit vařečku. Dostal na podbřišek a na pindíka. Řval bolestí a pochcal se, slzy mu tekly proudem. Po bití měl na břiše modřiny a pindíka měl celého červeného, naběhlého.

Default User Image
Anonym4 (Ne, 21. 4. 2024 - 09:04)

Za mně je nejlepší na biti deti holý zadek.

Default User Image
Neznámý (Pá, 26. 4. 2024 - 18:04)

Taky si myslím 

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 05:04)

Co jste si vychovali, to máte. Vy musíte být hrozná rodina, potřebovali by jste taky mučit a kriminál na vás.

Default User Image
Petr (So, 20. 4. 2024 - 16:04)

Po obědě jsem šel do dětského pokoje a řekl jsem Markovi, aby se svlékl na výprask a že oba naklušou do obýváku. A hned! A tak si  tam Marek musel sundat tepláky a ponožky, pak jsem koukl po nohách Erikovi, tomu staršímu a řekl mu a ty tam půjdeš taky bos.! A tak si Erik taky musel sunat ponožky. Pak šli se mnou do obýváku, kluci pleskali o podlahu bosýma nožkama. Marek si musel donést z kuchyně židli a postavit ji doprostřed pokokoje. Pak se musel přehnout přes sedačku a vyhrnout si tričko. Špičkami nohou a rukou se přehnutý dotýkal země. Zadničku měl pořádně vyšpulenou. Vzal jsem řemen a začal jsem Marka bít. Pořádně to pleskalo. Marek začal křičet a řvát. Za chvíli brečel a naříkal a prosil. Tatínku, už mě nebij prosíííím! Já už budu hooodnýýýý! Jáůůůů,jáůůůů.... slzy mu tekly až na zem, až tam nabrečel loužičku. Erik se na to musel dívat,  stál tam, kousek od židle, klopil oči a pak mu vyhrkly slzy a taky plakal. Marek dostal třicet ran, na ten  jeho zadek.

Default User Image
Honza (So, 20. 4. 2024 - 16:04)

Já si dával navzájem na holou s kamarádem už od 14 let. Nejraději jsme měli dřevěné pravítko. Když jsme byli starší trestali jsme se i přes piňďoury a nakonec i přes kulky. Dodnes si pamatuji na svůj první orgasmus při úderech do varlat. Něco úžasného.

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 06:04)

Ty jsi debil a debilem zůstaneš.

Anonym (So, 20. 4. 2024 - 16:04)

Také si pamatuju na svůj první úder do vajec a orgasmus jsem z toho teda rozhodně neměl !

Default User Image
Petr (So, 20. 4. 2024 - 12:04)

U nás dostávají kluci na spoďáry. Je jim teď 10 a 11 let. Ale před bitím se musí svléknout, pro výprask si musí přijít jen v tričku a ve spodárech. Svlečou se v pokojíku a pak si přijdou pro nářez do obýváku. Tam se přehnou přes sedačku nebo přes stůl a dostanou pořádně na ten jejich vyšpulený zadek. Trestáni jsou vařečkou, řemenem, silným prutem a někdy i rákoskou. Dneska bude bit ten maldší, za lhaní a podvádění. Dostane řemenem. Vždy jsou u výprasku oba, kdyý je bit jen jeden, tak se druhý musí dívat. Někdy to vidí i naše návštěva, nebo i jejich kamarádi.

Anonym (So, 20. 4. 2024 - 16:04)

skvělá výchova.

 

Default User Image
Kluk 14 let (St, 17. 4. 2024 - 14:04)

Mohl by mě někdo potrestat na holou za to jak se chovám ve škole rodiče mi nechtějí dát na holou

Anonym (Pá, 19. 4. 2024 - 15:04)

Zapomeň na rodiče nebo někoho cizího. Najdi si holku nebo spolužačku, tu spíš přesvědčíš na to, aby ti naplácala na holou. Já jsem měl ve čtrnácti spolužačku, se kterou jsme se vypláceli navzájem. Oběma se nám to líbilo.

Default User Image
Jsi z Prahy mužů že seřezat! Na holou (Čt, 18. 4. 2024 - 21:04)

Tonda Kyselica 

Reklama

Přidat komentář