Reklama

Výprask před diváky

Návštěvník (Čt, 16. 12. 2021 - 20:12)

Netrestali tě rodiče v dětství, tak tě v dospělosti musí trestat manžel.

Hena (Čt, 16. 12. 2021 - 08:12)

Manželovi se líbí psychomanipulace a v podstatě i mně.

Přibližně jednou za tri měsíce jezdíme do jedn mučírny tam zafixuje na pranýři. Na seznamce si vždy najdeme nebo pár nebo jednotlivce a ostatní mě ponižující dělají si posměšky facky plivání vysemeni se na mě ukojí jak kdo chce.

Jsou to vždy tři hodiny totální dehonestace.

Jelikož dělám náročně odpovědnou práci, vždy mě to restartujte.

Asi může působit zvláštně, ale dokázala jsem si to přiznat a definovat to a od te doby se cítím sama se sebou ok a takový zážitek mě doopravdy dokáže restartovat v tom, že si svou pracovní a společenskou dominanci vždy hlídám už tak nějak rozumně.

Návštěvník (Čt, 16. 12. 2021 - 11:12)

Něco podobného jsem kdysi zažil. Nebylo to v mučírně, ale na chatě. Pozval mne jeden kolega, asi aby se předvedli před nevědomou osobou. Šlo o jeho manželku. V místnosti byli další tři nuži. Zpočátku to vypadalo jako normální sešlost. Jedlo se pilo, povídalo, paní nás obsluhovala, usmívala se, žertovala, a najedno se to změnilo v hádku. Lítaly urážky, sprosté nadávky, padla i nějaká facka. Pak jí chytili, strhali z ní šaty. Paní plakala, prosila, vyhrožovala a bránila se. Oni se jen smáli a uráželi jí. Pak jí ohnuli a seřezali řemenem. Křičela opravdovou bolestí. Načež jí svázali do kozelce tak, aby její vagína byla přístupná. Masírovali jí poštěváčka a strkali do pochvy různé předměty. Muselo jí to bolet, protože křičela bolestí i rozkoší. Byl jsm z ttoho dost vyděšený.Nakonec jí všichni hrubě znásilnili Když se na ní vystřídali, vyzvali i mě abych si taky zašukal. Šeptal jsem jí do ucha omluvy a ona se smála. Nakonec jsme jí všichni nastříkali semeno do obličeje. Pak byla rozvázána, odvedli jí do koupelny a za chvíli přišla osvěžená a usměvavavá. Zábava pokračovala jakoby se nic nestalo. Sem tam si jí ještě někdo vzal a už byla povolná. Nakonec mi vysvělili, Je to jen "hra" na její výslovné přání. To se dějou věci....Vícekrát jsem tam nešel, protože tento druh odreagování se mi nepřipadal normální.

Pro Stáňu (St, 15. 12. 2021 - 23:12)

Ahoj zlato to je překvapení že píšu tady co? Kde jseš? Píšeš tady celej den což mi nevadí to víš. Ale proč nejseš doma? Proč tě viděli venku s pivem v době kdy jsi měla být v práci? Co to jako má znamenat? Chováš se jako nevychovaný puberťák. A pak se divíš že dostaneš? Neodepisuješ nezvedáš telefony to je v pořádku? Myslíš že když přijdeš ráno domů nebo kdy se ti uráčí přijít že ti za to dám medajlu a pochvalu nebo jak si to představuješ? Vůbec ti nevadí že se o tebe bojím? Tak jenom přijď domů! Víš co tě čeká.

Stáňa (St, 15. 12. 2021 - 22:12)

Tak ja si myslím že se stydí to navrhnout svým mužům to by asi fakt museli mít partnera který tuhle metodu uplatňuje ako je můj manžel. A určitě by nechtěli být trestaný od někoho jiného než od svýho partnera. A upřímně mě by tahle metoda ani nenapadla a už vůbec ji někomu navrhnout. Můj muž tuhle metodu uplatňoval i na všechny bývalky. Můj muž je dost přísný a ve všem chce mít pořádek a když se něco domluví nebo řekne (slíbí) tak to tak musí být jinak přichází trest. Ja ho miluji a zároveň bych si k němu nedovolila zdaleka to co k rodičům a přitom rodiče si taky vážím. Ale několikrát když jsem se třeba pohádala s mámou a řekla něco co se nehodilo abych řekla mámě tak mi taky naplacal.

Návštěvník (Čt, 16. 12. 2021 - 06:12)

Tak to vypadá, že ten stud by překonaly pouze v případě, že by provedly něco závažného a tento návrh alternativního řešení situace by zachránil jejich vztah před rozchodem.

Stáňa (Čt, 16. 12. 2021 - 10:12)

Ano taky si to myslím že by to překonali jedině v případě že by to byla alternativa k záchranění vztahu před rozchodem

Vlasta (St, 15. 12. 2021 - 11:12)

Tchýně mi bije manžela i přede mnou. Musí se svléci, kleknout si a ona ho řeže vařečkou přes prdel. Penis mu stojí, on naříká a masturbuje dokud nestříká. Ona se na to dívá a směje se. Je to hrozná bestie. Jsem z toho vzrušená a vyděšená zároveň.

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 10:12)

Moje přítelkyně to potřebuje. Často si vymýšlí různé hříchy a chce abych jí za ně naplácal na holou. Dělám to něžně, aby jí to nebolelo. Po chvíli se otočí, roztáhne nohy. přitáhne si mne a pak se divoce milujeme. Někdy se neudržím já a vniknu do ní zezadu.

Stáňa (Út, 14. 12. 2021 - 09:12)

Můj manžel je o 10 let starší a vyvoláva přirozený respekt. Rodiče mě nikdy nijak nebili a za nic. Ale ten respekt tam nebyl to musím uznat, mohla jsem jim vynadat a nic. Manžel si tohle nenechá líbit a je fakt že někdy je přísnější než táta. Někdy stačí že se jenom podíva a já vím že něco není v pořádku. Samozřejmě že to není za každou blbost žeby mě mlátil každý den za všechno. Jsou daný nějaký pravidla a hranice. A taky nikde jinde než na zadek. Žádný záda, stehna nebo hlava. Taky ne 25,50,100 ran jak u některých čtu. Max 15 a to už musí být něco vážného. A přitom se milujeme a žádný strach tam není, prostě mám vůči němu respekt a vím kde jsou hranice

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 17:12)

Když ses s ním kvůli těm prvním pár zaslouženým výpraskům nerozešla, tak už spolu zůstanete. Možná bys tuhle metodu měla doporučit svým kamarádkám, ať jim jejich manželství nebo vztahy vydrží dlouho.

Stáňa (Út, 14. 12. 2021 - 19:12)

Některé kamarádky o tom vědí a líbí se jim tento systém nastavování pravidel.

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 20:12)

Snad se jim ten systém nepřestane líbit, až poprvé zaslouženě dostanou. Jsou všechny zadané?

Stáňa (Út, 14. 12. 2021 - 21:12)

Ty co o tom vědí jsou zadané všechny. No popravdě to nevím, protože mně se to nikdy nelíbilo i když jsem věděla že to je zaslouženě. Ta bolest a stud je vždy nepříjemný. A že se stydím pokaždý za to co jsem provedla. A když je to ještě něčím, nějakým nástrojem tak i strach z bolesti.

Návštěvník (St, 15. 12. 2021 - 06:12)

Jim se líbí ten systém, trest se nelíbí tobě a nejspíš by se nelíbil ani jim, ale to je správně, trest má být spravedlivý, ale nemá se líbit. Spíš jsem myslel, aby se jim nepřestal líbit ten systém. Je to pro tebe nepříjemné, ale očividně tě to neodrazuje na moc dlouho.

Stáňa (St, 15. 12. 2021 - 10:12)

Tak trest se mi nelíbí a neodrazuje mě to na dlouho. V tu chvíli když vím že mám být potrestána tak mám chuť dělat suchou větev to prosím abych nedostala a slibuji že už budu hodná. Po trestu často brečím, podle toho jak je velký ale muž mě při trestu moc nešetří. Ale neodrazuje mě to, protože nám to ušetří spoustu hádek a vím že ty hádky by mohli skončit rozchodem. Oba jsme tvrdohlavý. A u kamarádek nevím jestli se jim ten systém bude líbit a jak dlouho. Nepříjemné to bude i pro ně a co vím jak jedna z nich byla výprasky trestána i od rodičů od mala.

Návštěvník (St, 15. 12. 2021 - 17:12)

Dělat suchou větev? To neznám, co to znamená? Pro tu, co byla trestána rodiči, by to nebyl takový šok, jako to bylo pro tebe. Nicméně dokud ten systém nezažijí v praxi, tak se dá těžko říct, jestli to budou brát jako ty, nebo jinak.

Stáňa (St, 15. 12. 2021 - 20:12)

Dělat suchou větev, to jakože bych nejraději dělala že tam nejsem nebo že jsem nějaká věc nebo že bych nejraději někam zmizela. To ano tak pro mně to šok byl a ze začátku jsem to nepřijímala lehce. To ano ale možná to někdy zažijí že do toho půjdou.

Návštěvník (St, 15. 12. 2021 - 21:12)

Mohly by to zažít jen tak, že by to svým partnerům navrhly (k čemuž se zatím nemají), nebo že by po případném rozchodu začaly chodit s někým, jako je tvůj manžel (tj. tuhle metodu uplatňuje). Protože asi těžko budou chtít trestány od někoho jiného než od svého partnera.

Stáňa (Út, 14. 12. 2021 - 19:12)

Nerozešla jsem se s ním protože jsem věděla že je to pokaždé zaslouženě a že mě nemá potřebu mlátit. Že mě miluje a chce jenom respekt a nějaký pravidla a hranice v chování. Naopak udělal by pro mně snad vše a dal by mi vše co mi na očích vidí. Za to ale vyžaduje dodržování slibů, chování se zodpovědně a chovat se slušně, neznáší když mluvím vulgárně a tak.

Reklama

Přidat komentář