Reklama

Výprask před diváky

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 19:12)

Takže těch 50 ran na holou rákoskou bylo za pětku a za lhaní. Kdybys nelhala, tak by byl trest poloviční?

Laura (Čt, 9. 12. 2021 - 07:12)

Ano

Návštěvník (Út, 7. 12. 2021 - 11:12)

Dneska jsem dostala na zadek za lhaní.50 ran rákoskou.

Návštěvník (Út, 7. 12. 2021 - 18:12)

To musela být velká lež.

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 08:12)

Máš hovno

21q (Ne, 5. 12. 2021 - 05:12)

65w

Jan (So, 4. 12. 2021 - 20:12)

My jsme dnes poprvé nařezali našemu zlobivému klukovi na holou. Jmenuje se Matěj a je mu devět let. Ještě jsme k tomu pozvali jeho dva kamarády, aby se pořádně styděl. Přišli jsme za nimi do pokoje a řekli Matějovi, že bude pořádně bit a že dobře ví za co. Máťa zrudl, sklopil hlavu a čekal, co bude. Řekli jsme mu, ať se svleče od pasu dolů. Kluk zrudnul ještě víc a kňoural, nééé, prosíííím to néééé…. Řekl jsem mu, ať sebou hodí, nebo ho svlíknou kluci. A tak si fňukající Matěj začal stahovat tepláky, hodil je na zem, pak musely dolů ponožky a nakonec i slipy… Kluci při tom klopili oči, trochu se červenali a taky se trochu usmívali. Pak se Máťa musel položit na břicho na postel. Vyhrnul jsem mu pořádně tričko a začal ho bít, řemenem přes nahý zadek. Pořádně to pleskalo. Matěj sténal, pak začal křičet a plakat. Jáááááůůůů,éhééééé, au, au…Ruce svíral do pěsti a trochu kopal a zatínal prsty u nohou. Kluci se na to dívali a asi se jim to docela líbilo. Matějův ubohý zadek byl za chvíli celý červený. Když výprask skončil, tak si ubrečený Matěj rychle natáhl slipy, lehl si na postel, zkřížil ruce, zabořil hlavu a brečel dál. Nechali jsme kluky ještě chvíli na zbitého Matěje dívat a pak jsme je poslali domů.

Žužu (Po, 22. 11. 2021 - 11:11)

Mám skveleho muža, milujeme sa a pracujeme spolu na sklade. No v piatok sa mi stala taká vec, že majster od nás potreboval niečo podpisat tak si nas zavolal do kancelarie. Ja som nejak proste nepozerala na cestu a nevšimla som si ide vlacik s materialom a keby nezabrzdil tak by som skončila asi dost zle. Manžel najprv skriknul co to robím. Potom jak sme sa vracali na svoje pracoviste tak sme tam mali polozenu bednu. Manžel má prehnul cez tu bednu a naplacal mi na zadok. Samozrejme cez nohavice. Pochopila som že sa hrozne bal a že nabuduce musím viac pozerat a sledovat ale ta hanba pred kolegami. Aj to stipalo.

výr (Po, 22. 11. 2021 - 12:11)

Štípat to musí a taky ti radím být víc pozorná, protože se může z toho stát pravidlo. Dostáváš taky doma?
Taky pracuji spolu s manželkou v malé rodinné firmě a když udělá nějaký průser – ztracená faktura, zrušená objednávka a podobně, tak jí dám na zadek přímo v kanceláři. Nebudu ji přece sahat na plat… a nic lepšího mě nenapadlo. Ještě jsem se ale neodvážil ji naplácat před dalšími kolegy. Jenom párkrát před její sestrou. Snad se mi to podaří nějak v budoucnosti zařídit. Bylo by to sakra vzrušující.

Žužu (Ne, 12. 12. 2021 - 20:12)

Ano dostávám také doma. Manžel pokud něco udělám zlého nebo nezodpovědně, nebo nesplním co slíbim tak mi naplaca. On teda mě na to upozorňoval od začátku vztahu že mi nemá problém naplacat na prdel. To jsem mu nevěřila. Ale když už k tomu přišlo tak jsem uvěřila. Doma dostávám i na holou a většinou umělou plácačkou na muchy, muž nemá problém i v práci ale to samozřejmě ne na holou. Jeho to vzrušuje ale keďže mě to nevzrušuje tak to dělá za trest i když někdy si fakt ten důvod najde jenom proto že se mu to líbí.

! (Po, 22. 11. 2021 - 06:11)

!

Edita (Pá, 19. 11. 2021 - 14:11)

Ja vzala mužovi peníze na kabelku gucci akurát že ty peníze měl na nájem. Když na to přišel tak poprvé mi sundal kalhotky a přehnul si mě přes koleno a plácačkou mi nařezal 10 na holou. Byl to můj první výprask protože rodiče mě nikdy nebili. No brečela jsem. A řekl že když se budu takhle chovat tak budu dostávat.

Michal (So, 20. 11. 2021 - 20:11)

To je dobře Editko, když jsi takhle zlobivá, tak zasloužíš na zadeček ;) Každopádně kabelka za deset plácačkou se vyplatí ne? :) Plácačka jen tak štípne, třeba i taková vařečka už je horší..

Edita (Ne, 21. 11. 2021 - 18:11)

No ani vařečka ani plácačka není nic moc, chápu že byl hodně vytočený. Kabelka každopádně za to nestála a nevyplatí se dělat takový věci.

Náb (Čt, 18. 11. 2021 - 16:11)

Ok

Návštěvník (St, 17. 11. 2021 - 08:11)

OK

Návštěvník (St, 17. 11. 2021 - 02:11)

Tak si nad tím třeba vyhoň ty zvrácený úchyle

Pavel (Út, 16. 11. 2021 - 22:11)

Ja byl jednou nepřímým svědkem výprasku mé tehdejší přítelkyně. Bylo to při zkouškovým ve druháku na vejšce, chodili jsme spolu krátce. Byl jsem u ní doma, bydlela ještě u rodičů. Měli jsme jít pryč, ale volala jí mamka, ať na ní počká. Od té doby byla Týna hodně nervózní, bála se, říkala, že na ní bude mamka křičet, protože neudělala zkoušky s bude muset opakovat. Já jí utěšoval, že v pohodě, že mi to nevadí, že to zvládneme. Pak přišla její mamka a Týna řekla, ať počkám v pokoji, zavřela za sebou dveře a šla dolů. Mě to nedalo, pootevřel jsem dveře a všechno jsem slyšel. Mamka se Týny ptala na zkoušky, ta nesměle přiznala výsledky, pak přišly na řadu mamčiny výčitky, hubování, Týna se jen potichu omlouvala a slibovala, že to vše napraví atd. A pak to přišlo, mamka řekla Týně jen "Připrav si zadek" a odešla do kuchyně, bylo slyšet jak z šuplíku bere vařečku. Vrátila se, Týna jen potichu zaprosila, ale mamka jí řekla, ať okamžitě stáhne ty legíny a vystrčí zadek nebo že mi řekne, ať jí pomůžu. Pak bylo jen slyšet "Pořádně jí nastav" a pak už bylo slyšet pleskání vařečky a Týny sténání a vyjekávání a prosby o menší rány. Mamka jí jen řekla, že aspoň 25 vydrží. Pak bylo slyšet, že výprask skončil, já se zase zavřel v pokoji a čekal jsem na Týnu. Ta přišla po nějaké době, bylo vidět, že jí je trapně a měla ubulené oči. Tak jsem jí obejmul a ona se rozplakala. Hladil jsem jí zadeček a ptal se jí jestli to bolelo, na což jen pokývala hlavou. Rukou jsem jí zajel i pod legíny a hladil jí holé půlky, které byly krásně teplounké. Nakonec jsem jí i legíny stáhnul pod zadeček a pořád jsem jí prdelku prohmatával a hladil. Zezhora jsem viděl, jak jí má hezky červenou. Ale Týna si pak legíny natáhla, že to je dobrý a pak jsme šli. Někdy později jsem jí za něco zkusil říct, že jí naplacám jak její mamka, ale to jí naštvalo a rezolutně řekla, že to ať ani nezkouším. Tak škoda no, zadeček měla k výpraskům jak dělaný, hezky kulaťoučký, užil bych si to :)

Návštěvník (Út, 16. 11. 2021 - 14:11)

Já bijí moje děti ( 6 dětí). 3 kluci (10,13,15) a 3 holky (8,14,17).Dostávají preventivní výprask. Biji je 16 krát za měsíc. Vždy na holou, všichni najednou 100 ran rákosku. Potom ještě nazí hodinu na místě bití. Hrozně je to bolí, ale pokud bych nedával 16 výprasků za měsíc chování by bylo horší.

Návštěvník (Út, 16. 11. 2021 - 22:11)

Preventivně bije děti jen vypatlaný magor , nebo sexuální sadista .

Reklama

Přidat komentář