Reklama

Výprask před diváky

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 04:12)

Ano , na několik dní uzamknout , potom tě přivázat , odemknout a pořádně vymrskat až pustíš semeno ! To je právě na tom to působivé .

Stáňa (Čt, 16. 12. 2021 - 22:12)

Myslím že se řemenu nevyhnu. Když to jednou řekl tak to platí. Manželovo slovo vždy platilo. A taky řekl že když budu takhle často dělat lumpárny tak že nemá problém mi nařezat i 25. Je na mně moc přísný. A stání nebo klečení v koutě taky nedaval a teď asi 1 měsíc je dává na půlhodiny. Zatím jsem klečela jenom 2 krát, jednou za krádež manželovo peněz co měl na nájem , to jsem taky hodně dostala a po druhý za to že jsem namisto nákupu který mi kazal udělat koupila věci pro sebe.

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 06:12)

Kdybys netropila takové neplechy a tak často, tak by nemusel být tak přísný a nemusel přidávat klečení.

Stáňa (Čt, 16. 12. 2021 - 20:12)

Když já nad tím takhle předem neuvažuji a manžel mi dnes řekl že když kvůli tomu dostanu výpověď tak vytáhne řemen. A mně ještě teď bolí zadek z dopoledne. No muž mě trestá často někdy i jednou, dvakrát za týden ale je pravda že oprávněně protože se mi vždy podaří něco provést.

Návštěvník (Čt, 16. 12. 2021 - 21:12)

A případně přemýšlet nad tím, jaký alternativní trest manželovi navrhneš, až se dozví o té výpovědi. Pochybuju, že se tvůj zadek vyhne řemenu něčím mírnějším, než hodinovým klečením v koutě s rukama za hlavou.

Stáňa (Čt, 16. 12. 2021 - 22:12)

A alternativní trest taky nevymyslim a zachvili je muž doma. Přiznat se musím jinak za lhaní jsem taky už dostala ne jednou

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 06:12)

Taky jsem si říkal, že když se nepřiznáš, tak na to stejně přijde a dostaneš dvakrát - za výpověď a za lhaní/zatajování. Měla by ses začít chovat dospěleji a zodpovědněji.

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 09:12)

Přiznat jsem se musela a opravdu vytáhl řemen hned v 8hodin ráno a dostala jsem 10 na holou a pak do 9hodin jsem musela klečet v koutě. Hrozně jsem brečela a teď si ani sednout nemůžu a ležet jenom na břichu. Hrozně to štípe. Řekl že když se nepřestanu chovat zodpovědně a slušně tak příště mi nařeže 20 na holou. Že jsem rozmazlená a nevychovaná. Už prostě nesmím nic provést protože už nechci dostat ani klečet

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 17:12)

Tohle asi nechceš slyšet, ale má pravdu. Měla by ses chovat zodpovědněji a co se tvého nejnovějšího prohřešku týče, tak je jasné, že jsi z dětství rozmazlená a nevychovaná. Většina lidí chápe, že povinnosti (pracovní a jiné) mají přednost před zábavou. Pít u kámošky jsi mohla o víkendu nebo jindy, když máš volno a nezažila bys příslušné tresty.

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 18:12)

Po dnešku si budu davat pozor na chování protože řemenem už nikdy dostat nechci a muž už to dnes řekl i mým rodičům že jsem moc hubata, drzá a nevychovaná a že od něj dostanu pokaždý když se budu chovat nevhodně.

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 19:12)

Doufám, že ti tohle předsevzetí vydrží hodně dlouho. Čím je pro tebe řemen horší než jiné nástroje?

Návštěvník (Čt, 16. 12. 2021 - 20:12)

Tak to bys měla takhle hodně rychle začít uvažovat. Čím víc se toho dozvídám, tím víc se divím, že tresty o něco nezpřísnil, když na tebe účinkují tak málo a vyvádíš hlouposti tak často.

Stáňa (Čt, 16. 12. 2021 - 20:12)

Rodiče mě nechávali bejt, spíše si mě vůbec nevšímali a mohla jsem si dělat co jsem chtěla. Manžel mě trestá pravidelně, ja se jenom bojím že dostanu znovu když se dozví že mě za včerejšek vyhodili z práce. Ja už nechci dostat. Dnes mi to stačilo

Návštěvník (Čt, 16. 12. 2021 - 20:12)

Kdyby si tě víc všímali a nedávali ti tak extrémní volnost, tak by tě manžel musel trestat jen jednou za dlouhý čas. Bát ses měla předtím, než jsi se rozhodla udělat tak velkou hloupost, teď už je pozdě. Měla by sis před každým rozhodnutím říkat "Když to udělám, riskuju výprask?" a pokud bude odpověď znít ano, tak to neudělat.

Stáňa (Čt, 16. 12. 2021 - 19:12)

Muž tvrdí že jsem si to zasloužila a že kdybych nešla do práce nechal by mě klečet v koutě a přemýšlet o tom co jsem udělala

Stáňa (Čt, 16. 12. 2021 - 12:12)

Tak jsem predchvili dostala od muže 15 na holou 15 umělou plácačkou asi po půl roce. Včera jsem nebyla doma cely den a vrátila jsem až před půl hodinou. Je pravda že jsem se včera vykašlala na práci a šla pít ke kámoške. Nezvedala jsem mu ani telefony. Teď musím do práce s bolavým zadkem.

Návštěvník (Čt, 16. 12. 2021 - 17:12)

To od tebe bylo hodně nezodpovědné. Vůbec se mu nedivím, že to s tebou takto řeší.

Stáňa (Čt, 16. 12. 2021 - 19:12)

Ano od začátku tvrdí že jsem nezodpovědná a že se chovám jako malá tak že budu dostávat jako malá. Někdy si toho jsem vědoma a někdy ani ne.

Návštěvník (Čt, 16. 12. 2021 - 19:12)

Ale přesto (nebo proto?) je s tebou. Spíš se začínám divit, že jsi nikdy nedostala od rodičů, ti museli mít buď svatou trpělivost, nebo tě trestali jinak.

Stáňa (Čt, 16. 12. 2021 - 19:12)

Rodiče mě netrestali nijak všechno nechali bejt a jak jsem chovala tak jsem se chovala. Neřešili to

Reklama

Přidat komentář