Reklama

Zasunutí prstu do zadku

Václav (St, 12. 11. 2008 - 18:11)

Plně souhlasím. Mě se to líbí moc a s přítelkyní jsem šťastný, tak v sexualitě to vážně není..

Vodborník (Pá, 5. 9. 2008 - 15:09)

Ungalabungalo, problémy s udržením ... no víš, mít nebudeš, neboj se. To jsou pověry, že análnim sexem řitní svěrač ztratí sílu a neudrží stolici.

ungalabungala (Čt, 4. 9. 2008 - 14:09)

zdravim ve spolek:)
mě přítelkyně jednou dyš sme seděli nazí naproti sobě začala dráždit nohou penis a kulky a níž jen tak tam kroužila pak jestli bych nechtěl do zadečku prstík no a nechal sem se s trochou obavy ale pocit to byl užasnej jak to tře nebo jak to nazvat o prostatu intenzivní pocit takovej těsně předorgáčzaseklej k tomu jak je to pořad takový tabu a slušný lidi tohle přece nedělaj tak mě to vzrušovalo jak blázen a jak sem se udělal macatě:)teď to máme občas jako zpestření i s robertkem já přítelkyni pěkně tim svym ojedu do zadečku a ona mě pak eště jednou udělá robertkem a sem fakt uplně hned:)ale řikam fakt jen občas nechtěl bych mít pak nějaký problémy s udržením ... no víte:)
peace

Návštěvník (Čt, 4. 9. 2008 - 13:09)

Zdravím,

vita (Po, 28. 7. 2008 - 15:07)

Jano a všichni ostatní. Myslím, že to se líbí každému, kdo je ochoten připustit, že se mu to líbí. Je to podle mě jen o psychice. Ale k věci. Většina holek dělá orální sex. Kdo nedělá ten, neuvažuje už ani o análním sexu partnera. Takže když budeš provádět orální sex, tak pěkně sjeď jazykem na šourek a odtuť do je kousek na perineum-hrázku a ta už je hodně citlivá. Pak je to kousek k análnímu otvoru. Reakci uvidíš docela rychle myslím. Samozřejmě je lepší vyholený zadek, což dnes není neobvyklé. Co mám rád já je vsouvání jazyku do análu (oboustranně :-)) a pak už to je k zasunutí prstu jen krůček.
Tak hodně zdaru. Jinak pozor na nehty a dodržovat hygienu.

vita (Po, 28. 7. 2008 - 15:07)

Jano a vy ostatní - masáž prostaty a obecně masáž análu je slast pro každého. Jde o to si to připustit. je to jen o psychice. Já osobně můžu i víc než prst, ale to byste mě tady ukamenovali, tak o tom mluvit nebudu.
A jak na to? Většina holek, které chtějí zkusit dát klukovi prstík do zadku, tak jee otevřených "otevřenějším praktikám"-myslím teď orální sex. není nic jednoduššího při kouření lízat šourek a jet pěkně níž až na anální vchod. Samzřejmě doporučuju - lepší vyholený. Tam se uvidí první reakce (strkání jazyku do análu je velmi příjemné). A pak může být prst, robertek atd.
Hodně štěstí

DD (Út, 11. 3. 2008 - 17:03)

Jano, zkus ho nejprve hladit na zadku. Určitě poznáš, jestli je ok nebo jestli se mu to dokonce bude líbit. Když cukne, tak toho nech, když zasténá blahem, nmůžeš zkusit i víc. Šel bych na to pomalu.

JANA (Út, 11. 3. 2008 - 14:03)

myslíte si pánové,že dráždění přez konečník je příjemné každému,nebo se najdou i tací,kterým to vyloženě vadí? Chci to s milencem vyzkoušet,ale co když se mu to nebude líbit? Pak budu vypadat jako nějaké ,,prase"

Gábina (So, 8. 3. 2008 - 14:03)

Dík za upozornění. My to s přítelem děláme jen občas a ještě se nám to nepřihodilo. Máš pravdu, že to je pro trochu odvážnější, protože riziko je tam vždycky. Ale taky bych z toho nedělala žádnou vědu, moc ho láskuju a jeho kakáníčko na prstě by mě nerozhodilo. Ta slast za to stojí.

Dan (So, 8. 3. 2008 - 13:03)

Gábi, někdy se to může přihodit i přes sebelepší přípravu. Tahle praktika není pro nějaké útlocitné povahy. Prstíky do prdelek si s přítelkyní strkáme často, oba dva to milujeme a snažíme se s ohledem na druhého dodržovat maximální hygienu. No a přesto se občas stane, že prstík se vyndá pokakaný. Uvolníš se trochu ze slastných pocitů a hovínka uložená dosud výše popojedou trochu níž a nehoda je na spadnutí. Ale co, vždycky se u toho zasmějeme. Není přeci problém si prst umýt.

Gábina (So, 8. 3. 2008 - 13:03)

No, to se, Petro stává, když k tomu dojde neplánovaně, to se pak na prstík může dostat partnerovo hovínko. Lepší je poslat ho vykakat a dírku pěkně vysprchovat.

petra (So, 8. 3. 2008 - 13:03)

jednou jsem vrazila prst priteli do zadku a jak knoural blahem do polstare,az jsem se musela smat,ale pak jak jsem ho zpet vytahla,tak na ten prst nebyl prijemny pohled,ne nadarmo se te dirce rika kakaovy domek...:-)

Návštěvník (Pá, 7. 3. 2008 - 19:03)

Báro ty jsi taky srandista :-) Tak jak se to někomu muže líbit když tam najde takový překvapení?

BÁRA (Pá, 7. 3. 2008 - 19:03)

Jsme jenom lidi a je jasný že když strčíš někomu prst do prdele,tak tam nebude mít naglančíno jak v pokojíčku.

Návštěvník (Pá, 7. 3. 2008 - 18:03)

Když to čtu(františku a DD)musím vám poděkovat,to mě baví,jsem se krásně zasmála. Jinak mýmu chlapovi se to líbí,ale zase když tam prstem nahmatám cosi hnědého..

Zvědavej Franti (Pá, 7. 3. 2008 - 18:03)

Já tam dokážu vrazit celou hlavu ale musím si sundat čepici jinak ji tam nedostanu.

Alena (Pá, 7. 3. 2008 - 10:03)

Jo jo mého přítele to moc vzrusuje,hlavně těsně před vyvrcholením kdyz mu projedu od varlat ke konecníku a masiruju prostatu tak je to jak spínací tlačítko orgasmu.

DD (Čt, 6. 3. 2008 - 14:03)

Prst je fajn, ale připínák je ještě lepší!! Řvu u toho jak tygr.

Návštěvník (Út, 4. 3. 2008 - 17:03)

jojojojojo

Návštěvník (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

OK, taky mi tam přítelkyně strká prst, je to moc vrušující

Reklama

Přidat komentář