Reklama

Zasunutí prstu do zadku

stevo (Po, 25. 4. 2011 - 09:04)

Je pro muže vzrušující...ja to milujem

ano (Út, 12. 4. 2011 - 15:04)

jedině prstík do zadečku-tím to začíná,pak celou ručičku-mňam-to je pak lahoda a pohoda! to pak stříkám jako ďábel-a nakonec si dám do anusu anální kolík!

Pepa (Út, 12. 4. 2011 - 14:04)

Ano, mám to vyzkoušené.
Je to velice příjemné.

Roman (Út, 12. 4. 2011 - 14:04)

Není nad to, když vám holka strčí prst do prdele a přitom honí nebo dokonce kouří. Doporučuju zkusit.

. (Út, 12. 4. 2011 - 14:04)

A ty to tady vedeš. :-)

pánové (Út, 12. 4. 2011 - 11:04)

kdo se toho ujme?!? ta dáma očividně čeká na zasunutí prstu do anusu!

že (Út, 12. 4. 2011 - 10:04)

Těším se že mne...ty jsi ještě panna?!?

. (Út, 12. 4. 2011 - 10:04)

Těším se že mne...No snad tě za ten týden nepředběhneme.
Ostatně ten termín sis stanovila sama.
Začínáš mít naše starosti, jsi tedy týden před smrtí.
Já mám v kalhotech pinďoura a co tam máš ty?
Jen smradlavou černou díru, tak závidíš viď.
:-) :-) :-)

chudáci (Út, 12. 4. 2011 - 10:04)

Pokud sem už začínáš...Těším se že mne předběhnete a vymřete na HIV nebo jiné choroby spojené s promiskuitou a špínou, která vám rozežírá závity mozkové, které ale vlastněš nemůžete mít, vždyť máte mozek v kalhotech!

Pepa (Út, 12. 4. 2011 - 09:04)

Vaše starosti bych chtěla...Pokud sem už začínáš přispívat, tak za týden umřeš.

ale (Út, 12. 4. 2011 - 08:04)

Vaše starosti bych chtěla...tak se nestyď a řekni si-my ti dovolíme strkat nám prstíky do řitě......

chudáci (Út, 12. 4. 2011 - 08:04)

Vaše starosti bych chtěla mít týden před smrtí!!!!

Zuzana (Út, 12. 4. 2011 - 07:04)

Honzo,
je mi ťa tak trošku ľúto. Chce to len hľadať tú vhodnú patrnerku a potom hlavne skúšať.
Ja milujem tieto praktiky,hodím si priateľa pekne ako poslušného psíka na štyri a ... a potom som už len v nebíčku z nekončných vzdychov a oddaných psích očí :)) Nie je nič krajšie, to mi ver.

Jirka (Po, 11. 4. 2011 - 13:04)

Tak moje (dnes už bývalá) partnerka mě překvapila na dovolené ve Španělsku když vě při společném sprchování začala lízat análek. Já pochopitelně držel a když se zeptala jestli se mě to líbilo a jestli by mě mohla zkusit strčit prst do "hnědky", myslell jsem , že jsem v nebi. Prý někde četla, že to chlapi mají rádi, tak to chtěla zkusit. A zkoušela toho ještě mnoho. :-)

Pepa (Po, 11. 4. 2011 - 11:04)

Možná se dočkáš, možná ne, chce to zkoušet, ale opatrně, postupně a ve vhodných chvílích.
Moje žena je po deseti letech ochotná mě nechat vystříkat do pusy (nepolyká, ale vyplivne to) a když mi ho honí, tak mi strčí prst do zadku.
Když jsme spolu začínali, tak jsem se ani neodvažoval jí něco takového naznačovat, protože jsem věděl, že by to rázně odmítla a ještě by si o mě myslela, že jsem prase. Možná by se se mnou i rozešla.
Prostě ženy to všechno kolem sexu mají a vnímají trochu jinak.

Honza (Po, 11. 4. 2011 - 11:04)

Pepa má recht.

Eště jsem nekápnul na holku, se kterou by se dalo mluvit vo tom, že by mi lízala řitní votvor, strkala mi tam prsty a polykala semeno. Natož eště, abysme to spolu vopravdu dělali.

Pepa (Po, 11. 4. 2011 - 07:04)

Bohužel nejen získat.
Když narazíte na nepravého, tak získáte jen to, že si o vás bude myslet, že jste prase.

Petr. (Ne, 10. 4. 2011 - 23:04)

Ahoj Lenko, mému příteli...Nedávno jsem se seznámil se skvělou partnerkou, se kterou se dá o sexu otevřeně mluvit a je to krásné. Také jsem měl takové představy a svěřil jsem se a je to to nejhezčí co jsem mohl udělat. . Ona se zase svěřuje mně a vyhovíme si. Co se líbí oboum, je v sexu normální. Mluvte o tom s partnerem, dá se jen získat.

Marek (Ne, 21. 12. 2008 - 12:12)

Je to zajimave, ja sem se ze zacatku bal, aby nahodou nebyl nejaky problem, to by nebylo ono.

blbá ženská čil (Pá, 19. 12. 2008 - 15:12)

Já starýmu strkám prsty do prdele dycky při kouření čůráka a při šukání na misionáře.

Reklama

Přidat komentář