Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Kamil (Pá, 27. 8. 2021 - 14:08)

Záleží na tom, jak moc piju, ale max. 6 hodin při běžném pitném režimu.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 16:08)

Proboha!! Chce se mi strašně moc čůrat a právě se se mnou zasekl výtah. Nevím kdy se dostanu ven a držím to už jen z posledních sil. Asi se budu muset vyčůrat na podlahu! To bude ostuda!!

Pulec (St, 25. 8. 2021 - 16:08)

Tak jak to dopadlo a co jsi holčička nebo chlapeček

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 19:08)

Nakonec jsem se vyčůrala na podlahu. Byla to ostuda, neboť jsem v tom výtahu byla se sousedem, ale už to fakt nešlo vydržet, protože pipinka se mi mohla roztrhnout.

Návštěvník (St, 17. 11. 2021 - 12:11)

čůrání ještě jde to druhé by ten výtah asi pěkně zasmrádlo

Pulec (St, 25. 8. 2021 - 20:08)

A co nepotřebuješ čůrat zase ať se nepočuraš a klidně napiš na [email protected]

Aneska (St, 11. 8. 2021 - 15:08)

Jo a taky rano kdyz sem se probudila chtela sem na zachod 2.5hodiny sem to drzela sla sem ven si povidat s kamoskou ona je nase sousedka a ja crrrrrra ja na ni chces něco vědět o a asi jo jo chci ja ok roztahla sem nohy a na svetle sedivicj dzinach sem vse vypustila do nich chtela sem vzruseni po ranu bylo to cca v 9 rano

Pulec (St, 11. 8. 2021 - 15:08)

Ahojky jestli hceš napiš na [email protected] a nebo [email protected] rád si s tebou budu o tom povídat a co už jsi se zase pocurkala nebo ne

Aneska (St, 11. 8. 2021 - 15:08)

Dneska sem se zase pocurala bylo vse super skoro celi den sme jezdily na kolech rano v 10 sme vijeli jelisme cca 30 minut k dedovi potom sme odjeli a jeli sme asi tak 1hodinu a pak na obed jeli sme dal 4 hodiny cca a ja potrebovala hodne nebili sme na zachode a hodne sme pili 2 hodiny potom sme jeli po ciklostece rekla sem si uz ze to nevidrzim a navíc to bude zas uzasny je tu dost lidi ale i tak sem to drzela jeste 1 hodinu a pak na stezce nebudu rikat jaky sem curala ta cara zamnou a ta uleva a ta hanba vse super segra ta to pustila i 5 min potom co ja ja to vypustila do dzinovich kratasu a segra taky nakonec sme sli do obchodu si koupit nanuka a piti a pri ceste zpet sme zase potrebovali ale nebilo kde tak segra to nevidrzela vysedla z kova a sla ke kraji bylo ji jedno ze na ni lidi cumeli jak to pousti aa najednou se na ni lidi koukali azmoc zvlastne a kdyz vse byloo vychcany zistila ze si celou dobu chcala do kalhot ona si totiz sundala kratasi stidela se kdyz by mela kalhotky tak by di to pustila do nich ale nemela je ona zacla curat a koukala naty lidi a uplne ve virazu. Nekoukej na me nekoukej hled si svihl no a ona zjistila az kdyz vse pustila ven ze jak si sundala kratasi tak si i zak do nich vychcala. A zrovna tak ze. To nebylo po celich ale jeno mezzi a ja sem to vypustila v obchode ja hledala zachod bylo tam ze klic je vlastne u takovi pani ja tam sla a rekla prosim mohla bych dostat klic od zachodu ja hodne potrebuju. Ona samozdrejme ona my to davala a tekla sem si hmm a tet a vypustila sem to do kratasu ja si vzala klice a tam sech ilku byla a dala sem ji spet klice koupili sme si piti a zas to čůrání a zase crrrrrrrr super pocit nebo v sobotu sem byla s kamoskou v kine a potrebovala no ale byli sme na blbim miste tak to vypustila do kalhot ssvetluch jeden chlap co sedel vedle. Se. Uhnul blbe a zeschcal se z toho a ja ja se pochcala az potom drzela sem to az do busu a u ridice rikam kam chci ja se drzim za kunfu on se na me divne koukne ja se uklidnim lahce usmeju a poustim do kalhot super pocit alee byli tam asi 2 lidi ktery byli zechcany a kdyz sme vychazeli tak zase. Vypustit me to tak bavi

Maťa (Po, 9. 8. 2021 - 14:08)

Už nemusím rozmýšľať či pôjdem bývať ku kamoške a pocikám sa na návšteve, lebo okolností to zariadili inak. Snáď inokedy, lebo veľmi rada by som zažila aj to. Zajtra, predčasne končím túto služobnú cestu a v pondelok začínam ďalšiu, dvojtýždňovú a ide so mnou aj tá Talianka, ktorú som pred časom spomínala. Takže od pondelka bude zo mňa pocikanda. Už sme si vymenili pár mailov a kočka chce, aby sme bývali spolu. Vraj radšej spolu vo väčšom apartmáne, ako každá zvlášť v samostatnej izbe. Som zvedavá čo povie po prvej noci. :-) Hneď v prvý večer si dám liečik a čajík a ak sa v noci pocikám, sa jej ospravedlním a poviem jej, že sa mi to občas stáva, a že keď jej to vadí, vezmem jej samostatnú izbu. Mám z toho všelijaké pocity, ale chcem skúsiť bývať s niekým dlhšie a v noci sa pomočovať. Som zvedavá, ako bude reagovať. No od kolegyne mám na ňu výborné referencie a prvý pocit z mailov, mám tiež dobrý, preto dúfam, že všetko bude fajn. Už sa na to teším a snáď si užijem dva týždne krásnej hanby.
No ešte predtým mám pár dní voľna a chystám sa za kamoškami. Ak máte tip na nejakú uveriteľnú nehodu, po ktorej by som si užila vzrušujúcu hanbu, tak sem s ním. Ale trošku sa kroťte, lebo sú to inteligentné dievčatá a preto poprosím len scenáre, ktoré budú ozaj vyzerať ako skutočná nehoda.

Jakub (Po, 9. 8. 2021 - 19:08)

Záleží jestli budeš u kámošek přes noc nebo tam jedeš na odpolední návštěvu nebo půjdete někam spolu zapařit. Sama jsi taky inteligentní. Víš co chceš a na každou z těch možností se dá zareagovat tak, že to bude vypadat jako uvěřitelná nehoda. Můžeš si něco dopředu naplánovat, ale situace, která ve skutečnosti nestane může být jiná a nemusí se vyvíjet tak jak si to dopředu naplánuješ.

Maťa (Po, 9. 8. 2021 - 19:08)

Kamošky tam už sú a ja tam budem od stredy do soboty. Vyhodnotil si to úplne presne. Najlepšie je využiť nejakú situáciu, ktorú človeku ponúkne sám život. Najradšej to robím tak, že si niečo naplánujem, no zároveň striehnem na vhodnú príležitosť. Tentokrát ale neviem, čo by som tam chcela zažiť.

Pulec (Út, 10. 8. 2021 - 15:08)

Ahoj Maťo tak co jak to dopadlo už si se počůrala

Kamča (Po, 9. 8. 2021 - 19:08)

Držím ti palce, ať si užiješ celých 14 dní hanby. Snad nebude chtít po první noci vlastní pokoj :D
A doufám, že se podělíš o své zážitky. Je fajn, že si je takhle můžeš realizovat a pořád je to něčím nové, jako např. nyní, že budeš za "pocikandu". Jednu nehodu třeba zkousne, ale pokud budeš počůraná každou druhou noc, možná ji to přestane bavit a odstěhuje. Jsem zvědav, jak to celé dopadne :D

Maťa (Po, 9. 8. 2021 - 19:08)

Pocikám sa dva-trikrát, určite to nebudem preháňať, to by bolo blbé. Schválne to neurobím, musí sa mi to stať v spánku ako ozajstná nehoda a liečik na spanie si nechcem dávať často. Tiež som zvedavá ako zareaguje. :-)

Aneska (Ne, 8. 8. 2021 - 19:08)

Ja se rada počůram je zo úžasné např vcera sem to pustila na kole potrebovalasem najednou sem videla kamose ten me zastavil asi 1hodinu sme kecali pak sem si rekla ze to nevidrzim ze se pochčiju rekla sem si ze se pocuram schvalne a co on na to rekla sem ze musim zvedla sem jakobyze zadek a zacla chcat curala sem dlouho a cumel na me jak na debila . No ale bylo to prijemny a v pondely nebo v utery tet presne nevim sem to taky pustila do legin doma sem se napila nestihla sem na zachod rekla sem si ze uz nemam cas jinak mi ujede bus a navic ze to vidrzim no jela sem busem asi 20 minut a malinko sem citila rekla sem si hmmm super to se mi jenom zdá sla sem asi tak do 3 obchodu a uz sem si drzela rozkrok vsichni cumeli a cvrklasem si kdyz se me jedna pani zeptala jestli potrebuju ja ze ano ona mi rekla kde jsou zachody po 10 minutach sem to vzdala a rekla sem si ze to vydrzim domu po 5 minutach sem si rekla babicka bydli v blízkosti asi tak pul km ani nee no a po po chvilince sem to nemohla vydrzet ale nic by sem z toho nemela kdyz by to nikdo nevidel tak sem zastavila jednoho pana: ja muzuvas nq chvilku zastavit on ano ja ok neco vam ukazu a roztahla sem nohy a pustila to uleva a ta hanba miluji to a domu sem sla v tom pochcanym jo a např stalo se mi to po svatbe vecer sme mely menci sexík no a stala sem nad nim a pocurala sem ho a on to udelal taky to pustil nebo sem to naschval pustila na stezce v oblacich uplne nahore hodne se mi htelo ale dolu to bylo moc daleko tak sme mysleli ze nahore budou zachody nic sme nenasli tak sem si stoupla zady k lidim a zacla chcat do svetle sedivich džín krasa vsicni koukali a stihla sem se pocurat i 2× ten den po druhy to bylo na schval a zo bylo taky na hore a ne uplne ale asi tak o 2 patra níž no nebo napriklad pred chvilkou sme se vratili z kol a z mesta a od babicky a z nakupu ( menciho trvalo vse asi tak 7 hodi a ja po2 hod potrebovala po2 sem to nepmohla vydrzet po 1 hod s mi manzel rikal ze potrebuje ze si odskoci do krovi vratil se a jeli sme dal po 30 minutach sem zarezavala pipinu do sedadla a po cca 30 min sem r3kla pockej chci neco si tady skusit je to tady rovny jenom jestli to umim udelala sem provaz leginach a pustila vse do nich aspoň sem si procvicila provaz on nic nepoznal a tak sem to potom po 1 h skusila pred obchodem nebo jakobyze zaparkovali. Sme kola a sla sli sme do obchodu no a ja sem sla a curala zaroven bylo to uzpoznat byla tam louže
A sli sme do obchodu a u pokladny zas crrrr na zem ty co byli za mnou se koukli na me jak to tece pak na zem a pak do obliceje ja to zastavila a kdyz uz se otocila tak opet crrrr ja to tak milujuuu a pred chvili sem to pustila do sedivych světla sedivich teplaku a tak dale miluju to

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 19:08)

Tak s tebou bych chtěl chodit a žít. Koupil bych ti kupu světlých opraných skinny džín a kochal bych se a kochal.

Pulec (Ne, 8. 8. 2021 - 19:08)

Je ty věci museli krásně vypadat škoda že to nemůžu rád bych si s tebou o tom psal tak napiš na [email protected] rád se budu dívat a pak tě dám klidně do pořádku

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 16:08)

To jsi me Martino docela rozesmala.A to vas potom nestudilo?Kdyz se pije pivko to je pak problem,jedine mit cevku chcaleny.

Maťa (Ne, 8. 8. 2021 - 13:08)

Denisa mi vnukla myšlienku, alebo plán na zážitok, len znova rozmýšľam či to už nie je moc. Tiež mám kamošku o ktorej stopercentne viem, že sa dlho v noci pomočovala. Boli sme vedúce v tábore a ešte v devätnástich si dávala (už asi len pre istotu) liek na enurézu. Tajila to a keďže som vedela ako sa asi cíti, lebo tiež som si to prežila, tak som to neriešila. Raz ten liek vytratila z vrecka a videla som ho, tak mi zaklamala, že je to na alergiu a potom sa už predo mnou neskrývala, keď ho každý večer brala. Ako enuretička som však dobre vedela, čo je to za liek, no nechcela som ju priviesť do rozpakov. Dnes už aj z iného zdroja viem, že tým trpela, ale predo mnou sa jej to nikdy nestalo, čiže nemá dôvod si myslieť, že o tom čo i len tuším. Ona nevie, že som si tým tiež prešla. Už pred koronou ma veľmi prehovárala, aby som u nej spala, keď som bola pracovne v meste kde teraz býva. Od stredy budem v tom meste a rozmýšľam, že jej zavolám. Keď sa dozvie, že sa zdržím 3 dni, určite ma bude volať k sebe. Mohla by som pozvanie prijať, veď sme kamošky a pri tej príležitosti, by som si užila aj hanbu. Je mi síce blbé sa u nej pocikať a zničiť jej matrac, lebo je mi proti srsti ľuďom spôsobovať škodu a problémy, no kúpila by som jej nový. Už dve hodiny o tom rozmýšľam a veľmi ma láka sa počúrať na návšteve. Vlastne, neurobila by som to schválne, len by som si dala liečik, aby som lepšie spala a trochu viac ho zapila. :-) Bude to v rukách osudu, možno sa to nestane. Bolo by veľmi blbé, keby sa to stalo? Veď teoreticky sa to môže stať hocikomu a hocikde, kľudne aj na návšteve. Čo by ste si pomysleli o takej návšteve?

Reklama

Přidat komentář