Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Jakub (St, 1. 9. 2021 - 11:09)

kamoska se pocurala na vylete
Byli sme na zamku potrebovala na prohlidce se počůrala

A jedna spoluzacka ve skole potrebovala na vylete pak se tam pocurala sla ta ucitelkou ze potrebuje ale ja sem chtel videt pocuranou holku podrazil sem ji nohy a spadla a pustila do krasnych dzin ten pohled stal zato a tet spolu chodime a pocurava se schvalne asi tak pred medicem to vypustila do sedacky v ryflich nebo taky si drepla zacla curat do sukně nebo v praci se pocurala kdyz delala prodavacku tak se vycurala tam za kasou jadnou na koupalisti se pokadila potrebovala curat bylo zamceno a napsany mimo provoz tak se ctela pocurat ale bylo aby si uzila ostudu tak na ocich misto toho si lrdla a pustila tu sracku do plavek drzela se za kundu a cumeli lidi divne ze si prfla a ze se posrala mimochodem ten den se pomocila jeste i na namesti

Nebo to pustila na koncerte vylo ji jedno co si lidi mysli a navic lidi se tam 5aky pocurali asi dalších 10 lidi to tam pustilo a asi 5 jich curalo sedli si na bobek svlikli se do spodku a pousteli to do nich

A taky to pustila ve výtahu

Potom jeste pri nakupovani taky v kine

A jeste to pustila v buse kdyz rekla eidici ze se uz asi vymočit a tak to pustila tam potom i ve vlaku a i se kamoskou na kolech doma na zachode nesundala kalhoty potom na oslave narozenin a taky už kamo se ky na nasteve a potom by i u pocutave do zidle a smichi ve skole ...

Kačka (St, 1. 9. 2021 - 10:09)

Pustila sem to pred kamoskou na gauči vsimla si toho bypo to videt na svelich teplacich

Kačka (Út, 31. 8. 2021 - 14:08)

Ja naposled asi tak pred 5 lety
Pred mim klukem byli sme spolu asi tak pul roku a sli sme na dlouhou prochazku do lesa do.q sem si nestihla sojit na zachod tak sem si rekla ze pujdu potom v restauraci šli jsme teda na tu prochazku az sme dosli k restauraci tam sem nesla na zachod protoze sem nepotrebovala no a pak to na mě přišlo stidela sem se rict ze potrebuju zak sem drzela asi 5ak3 hodiny a bylo velky cvrnknuti ja se zarazila a chytla mezi nohama on se me zeptal jestli nepotrebuju bylo mi blbi rict ne v poho tak sem rekla ze jo ale rejla sem ze to vydrzi a tqk po chvili sem s3 zase chitla za vaginu a rekla ze to dlouho nevidrzim on se zeptal jestli to vydrzim na zachod ja rekla ze jo. A po chvilce bylo slyset hlasyte siceni kouknul se na me a nic nerek sledoval ja curam pak sme sli domu

Týna (Po, 30. 8. 2021 - 11:08)

Jo stalo se to asi tak pred par lety

A omluvam se ze nektery slova nejdou precist ty proste se prekliknu momentqlne mam jinaci mobil takze sem zvikla na ten minuli

Týna (Po, 30. 8. 2021 - 11:08)

Pri ceste z prace v praxi sem nedtihla odwkocit a jela sem busem tam sem si cvrkla a zase cvrnkla po vystiuoeni sem potrebovala hodne akutne hledala dlsem keřík ale nebily tam a nebo tam byl bekdono tak alsem po par minutachsi cvrkla rejla sem si ze sejdu do potoka a vycuram se tambyla sem tam a sundala sy kalhoty a najednou parta decek a ja uz zacinala čůrat. 4ychle wem natahla kalhoty aby me nevydeli uplne nahou a cumeli na me proc sem v potoku ale jak sem byla pripravena ze we vycuram v tom potoku a jak sem nasadila rychle ty ryfle tak se si pocurala ryfle

Marek (Pá, 27. 8. 2021 - 13:08)

Zkusili jste někdy, jak dlouho vydržíte bez čůrání? Myslím tím zda jste někdy zkusili držet moč až do akutní potřeby a pak si změřit, jak dlouho jste to vydrželi?

Kačka (Út, 31. 8. 2021 - 14:08)

Jo precetla sem si to vcera dnes rano sem ase probudila ze jdu na zachod spq sem a v 1 semu zaclo chtit a nepustila sem to

Kačka (St, 1. 9. 2021 - 10:09)

A pustilq sem to v15:47

Kačka (St, 1. 9. 2021 - 10:09)

A pustilq sem to v15:47

Kačka (St, 1. 9. 2021 - 10:09)

A pustilq sem to v15:47

Pulec (Út, 31. 8. 2021 - 17:08)

Šikulka

Kamil (Pá, 27. 8. 2021 - 14:08)

Záleží na tom, jak moc piju, ale max. 6 hodin při běžném pitném režimu.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 16:08)

Proboha!! Chce se mi strašně moc čůrat a právě se se mnou zasekl výtah. Nevím kdy se dostanu ven a držím to už jen z posledních sil. Asi se budu muset vyčůrat na podlahu! To bude ostuda!!

Pulec (St, 25. 8. 2021 - 16:08)

Tak jak to dopadlo a co jsi holčička nebo chlapeček

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 19:08)

Nakonec jsem se vyčůrala na podlahu. Byla to ostuda, neboť jsem v tom výtahu byla se sousedem, ale už to fakt nešlo vydržet, protože pipinka se mi mohla roztrhnout.

Návštěvník (St, 17. 11. 2021 - 12:11)

čůrání ještě jde to druhé by ten výtah asi pěkně zasmrádlo

Pulec (St, 25. 8. 2021 - 20:08)

A co nepotřebuješ čůrat zase ať se nepočuraš a klidně napiš na [email protected]

Aneska (St, 11. 8. 2021 - 15:08)

Jo a taky rano kdyz sem se probudila chtela sem na zachod 2.5hodiny sem to drzela sla sem ven si povidat s kamoskou ona je nase sousedka a ja crrrrrra ja na ni chces něco vědět o a asi jo jo chci ja ok roztahla sem nohy a na svetle sedivicj dzinach sem vse vypustila do nich chtela sem vzruseni po ranu bylo to cca v 9 rano

Pulec (St, 11. 8. 2021 - 15:08)

Ahojky jestli hceš napiš na [email protected] a nebo [email protected] rád si s tebou budu o tom povídat a co už jsi se zase pocurkala nebo ne

Aneska (St, 11. 8. 2021 - 15:08)

Dneska sem se zase pocurala bylo vse super skoro celi den sme jezdily na kolech rano v 10 sme vijeli jelisme cca 30 minut k dedovi potom sme odjeli a jeli sme asi tak 1hodinu a pak na obed jeli sme dal 4 hodiny cca a ja potrebovala hodne nebili sme na zachode a hodne sme pili 2 hodiny potom sme jeli po ciklostece rekla sem si uz ze to nevidrzim a navíc to bude zas uzasny je tu dost lidi ale i tak sem to drzela jeste 1 hodinu a pak na stezce nebudu rikat jaky sem curala ta cara zamnou a ta uleva a ta hanba vse super segra ta to pustila i 5 min potom co ja ja to vypustila do dzinovich kratasu a segra taky nakonec sme sli do obchodu si koupit nanuka a piti a pri ceste zpet sme zase potrebovali ale nebilo kde tak segra to nevidrzela vysedla z kova a sla ke kraji bylo ji jedno ze na ni lidi cumeli jak to pousti aa najednou se na ni lidi koukali azmoc zvlastne a kdyz vse byloo vychcany zistila ze si celou dobu chcala do kalhot ona si totiz sundala kratasi stidela se kdyz by mela kalhotky tak by di to pustila do nich ale nemela je ona zacla curat a koukala naty lidi a uplne ve virazu. Nekoukej na me nekoukej hled si svihl no a ona zjistila az kdyz vse pustila ven ze jak si sundala kratasi tak si i zak do nich vychcala. A zrovna tak ze. To nebylo po celich ale jeno mezzi a ja sem to vypustila v obchode ja hledala zachod bylo tam ze klic je vlastne u takovi pani ja tam sla a rekla prosim mohla bych dostat klic od zachodu ja hodne potrebuju. Ona samozdrejme ona my to davala a tekla sem si hmm a tet a vypustila sem to do kratasu ja si vzala klice a tam sech ilku byla a dala sem ji spet klice koupili sme si piti a zas to čůrání a zase crrrrrrrr super pocit nebo v sobotu sem byla s kamoskou v kine a potrebovala no ale byli sme na blbim miste tak to vypustila do kalhot ssvetluch jeden chlap co sedel vedle. Se. Uhnul blbe a zeschcal se z toho a ja ja se pochcala az potom drzela sem to az do busu a u ridice rikam kam chci ja se drzim za kunfu on se na me divne koukne ja se uklidnim lahce usmeju a poustim do kalhot super pocit alee byli tam asi 2 lidi ktery byli zechcany a kdyz sme vychazeli tak zase. Vypustit me to tak bavi

Reklama

Přidat komentář