Reklama

kleceni deti v koute

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 03:11)

Zřejmě děti vycítili, že jsi coura a jen chlastáš a kouříš. Nebylo by lepší se jednou s dětmi sejít, být všichni nazí a milovat se navzájem. To by upevnilo vztah dětí s matkou.

Zuzka (St, 3. 11. 2021 - 16:11)

Chodím do páté třídy a pokud něco provedu mladší ségře, tak mi mamka posílá klečet do předsíně. Když se mi ségra směje, tak ji mamka pošle také, že se to nedělá posmívat.

Maminka (So, 6. 11. 2021 - 18:11)

Naše děti pokud něco provedou, také musí jít klečet do kouta a pokud se jeden druhému posmívá funguje to úplně stejně, tak jde klečet vedle něho, aby věděl, že se to nedělá někomu se posmívat..

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 17:11)

Je správné, že je stejně přísná na vás obě.

Lenka (Po, 1. 11. 2021 - 14:11)

Já se přikláním k tomu, ža se nemají děti bít, ale pokud je chci nějak potrestat, tak musí klečet v koutě. To mám děti již holka 13 roků a kluka 14 roků. Vím, že se hrozně stydí, ale pokud něco provedou nebo jsou dokonce drzí, tak musí hezky klečet v kuchyni s rucemi za zády.

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 20:10)

Sociálku na vás, jaký rodiče, takový děti. Proč jste děti vůbec chtěli ? Kdybych měla tu moc, tak takové tresty bych dala i vám.

Pavla (Ne, 31. 10. 2021 - 13:10)

Náš šestiletý Lexík dnes pořádně dostal. Poprvé byl bit na holou, řemenem. Občas dostal naplácáno rukou v teplákách, no a v poslední době párkrát už i na spoďáry, to už dostával vařečkou. Vždycky si to pak ještě odklečí, po výprasku jde klečet do kouta.V poslední době je hodně agresivní a napadá staršího brášku Adama, tomu je osm, ale je hodný a mírný. Adámka jsme poslali z pokoje pryč. Pak jsme Lexíkovi kvůli bití svlékli tepláky, spoďáry a ponožky taky – dostal bos i na chodidla, vařečkou. Ale hlavně byl pořádně bit řemenem na ten jeho holý, zlobivý zadek. Měl pak na holé, bílé kůži červené pruhy. Řval a bulil. Po bití musel jít klečet do obýváku do kouta, klečel půl hodiny.

Standa (Ne, 31. 10. 2021 - 20:10)

Pavlo nejste nějak moc krutá. Šestiletého kluka řezat vařečkou přes chodidla a řemenem přes zadek. Nestačí domluva nebo jen to klečení v koutě?

Lucka (St, 27. 10. 2021 - 11:10)

Holky nevím jak vy, ale mě už to leze na mozek, je mi patnác a pokud přijdu domů pozdě nebo se pohádám s bráchou, tak musím klečet v koutě jako nějaký malý parchant a když přinesu ze školy ještě poznámku, že jsem vyrušovala nebo byla drzá, tak dostanu přes prdel a klečím třeba i dvě hodiny a brácha se mi posmívá. Je pravda, že brácha to má horší, ten pokud něco provede musí klečet bez kalhot jen ve slipech.

Veronika (Út, 26. 10. 2021 - 22:10)

Moji rodiče mi začali trestat až tak od deseti let, když bylo mladšímu bráchovi šest. Nejvíce jsem byla překvapená, že mám jít klečet do kouta. Začala jsem se vzpouzet, že nepůjdu, tak mi mamka stáhla kalhoty, dostala rukou na holou a s těmi staženými kalhotkami jsem musela klečet. Mohu potvrdit, že jsem takto byla trestána, tak dvakrát do roka možná do patnácti let. U bráchy to bylo totéž, také klečel v koutě.

Kamila (Po, 25. 10. 2021 - 10:10)

Možná si někteří rodičové o mě myslí, že se povyšují nad dětmi, ale smažila jsem se děti nějak usměrnit v chování a nic nepomáhalo. U kamarádky jsem viděla, že to pomáhalo, tak jsem zavedla pokud děti nechtěly poslechnout nebo něco provedly, tak je pošlu klečet do kouta. Pokud se vzpouzejí, tak ještě dostanou a na delší dobu bývá klid a poslouchají, protože se stydí.

Vlaďka (Ne, 24. 10. 2021 - 15:10)

Je to děsný, že se rodiče nad dětmi, tak povyšují, že je nechají stát nebo klečet na hambě. Já bych nikdy, takto děti netrestala. Naše děti 10,15,16 roků vpodstatě ještě nebylo třeba nijak trestat. Vždy si ve všem rozumíme. I ve škole se dobře učí a s kamarády též vychází bez problémů.

Honzík (So, 23. 10. 2021 - 17:10)

Taky jsem jako malý kluk musel klečet a můj brácha taky, je mladší o dva roky. Dost často jsme pykali společně. Začalo to tak, že jsme museli jít do předsíně a tam jsme se na dlaždičkách museli zout, až jsme byli bosí. Bačkory šly dolů, pak ponožky, ty jsme strčili do bačkor. Pak jsme bosky mazali pro židli do pokoje. Tu jsme donesli do předsíně a postavili ji ke zdi. Pod ní jsme šoupli bačkory a už jsme se svlékali, do naha. Oblečení jsme skládali pečlivě na židli. Pak jsme si klekli, každý vedle své židle, čelem ke zdi. No a máma nás přišla s vařečkou v ruce zkontrolovat. Během klečení jsme byli biti jako žito, nejčastěji za chyby při přípravě na trest. Stačilo, když byly bačkory pod židlí neurovnané, nebo košile vysela na židli trochu nakřivo, cokoliv bylo důvodem k výprasku. V té předsíni jsme byli po ruce, když někdo přišel, tak nás viděl klečet nahaté, se zbitými zadky… Často i některý náš kamarád.

Mikulás (So, 23. 10. 2021 - 20:10)

Já si stěžuji, že musím klečet jako malej kluk, ale když čtu jakt tě trestají, tak to já musím klečet, ale oblečený a bez žádného mazce. Štve mi to, protože kámoši dostanou trest, že třeba nemůžou na comp a čučím v koutě na kolenou.

Petr (So, 23. 10. 2021 - 15:10)

Manželka říkala, že je na to malý, ale já jsem na ní nedal a našeho šestiletého Matěje jsem dnes pořádně seřezal a pak šel nahatý klečet. S klukem už to nebylo k vydržení, zlobil, provokoval, dělal si z nás srandu. Tak jsem se s ním dnes zavřel v jeho pokojíku. Musel se svléknout, nechat si jen tričko. Pak jsem ho pořádně seřezal řemenem na holou. Po bití si musel stáhnout i tričko a šel si kleknout na dlaždičky do kuchyně, tam klečel půl hodiny.

Martin (So, 23. 10. 2021 - 14:10)

Já jsem svoji děti takto netrestal. Ale jako dítě jsem asi do 15ti let takto trestán byl docela často. Stačilo ukázat do kouta a už jsem skládal oblečení na židli a pěkně nahej do kouta. Půl hodina byla minimum, ale i dýl. Někdy jsem musel i na určitý čas předpažit ruce.

Jiří (St, 20. 10. 2021 - 09:10)

Já má děti již velké a také nikdy nelkečely, ale vidím u sousedů, ty mají dva kluky asi 9 a 6 roků a pokud něco provedou, hlavně ten starší, tak musí klečet venku na zahradě ihned jak něco provede, většinou, že nechce poslechnout. Věřím, že když musí klečet venku, že jistě je trestají klečením i v bytě. Kluci musí klečet vzpřímeně a s rucemi za zády. Je pravda, že je většinou teplo a sucho. Ten starší se již trochu stydí, že musí klečet.

a. (Po, 18. 10. 2021 - 17:10)

smekám a tleskám, nic jiného k tomu nemohu dodat.

Jana (Po, 18. 10. 2021 - 11:10)

Moje děti to znají jen z vyprávění. Já jako holka možná do čtrnácti let jsem musela klečet za každou blbost. Maminka to řešila okamžitě pokud něco bylo, sypej do kouta. Taťka se nás občas zastal, ale to se i pohádali, že jsem řekla tati to nevadí já půjdu klečet. Mladší brácha, ten to měl i výpraskem na holý zadek, ale také většinou od maminky, taťka je dobrák, ten nás netrestal.

Matěj (Út, 19. 10. 2021 - 12:10)

I naše děti to znají jen z vyprávění, také je netrestáme. Já to doma s bráchou, také nezažil,mi jsme dostali jen výprast na zadek a většinou přes tepláky, ale manželka, kterou si pamatuji ještě jako holku, ta musela klečet dost často a i před námi kamarády, když jsme pro ni přišli. Já jsem musel klečet ve škole na nižším stupni, kde byla jednotřídka. Tam to bylo běžné, když někdo vyrušoval, tak musel jít klečet vedle tabule a mít předpažené ruce nebo ruce za zády podle provinění. Také se stalo, že nás tam klečelo několik. Máma to většinou poznala, že jsem měl špinavá kolena. Také jsme museli klečet na lavičce co tam byla na přezouvání. To bylo v pohodě, protože jsme byli ještě malý a na nějakou ostudu jsme neřešili, většinou se stejně vystřídali všichni někdy i holky.

Reklama

Přidat komentář