Reklama

kleceni deti v koute

Návštěvník (Pá, 12. 11. 2021 - 01:11)

Sociálku na vás, jaký rodiče, takový děti. Proč jste děti vůbec chtěli ? Kdybych měla tu moc, tak takové tresty bych dala i vám.

Svatava (Ne, 14. 11. 2021 - 22:11)

Říkáte sociálku, já mám děti ráda a dlouho jsem se snažila vše řešit domluvou jenže jednou to pomohlo dvakrát ne. Když mi syn začal lhát, tak jsem ho vždy, když jsem zjistila, že lže, poslala klečet do kouta, aby měl čas přemýšlet. Za nějakou dobu se vše srovnalo a myslím si, že již máme upřímný vztah.

Kačka (Čt, 11. 11. 2021 - 09:11)

Moje mamka nás s bráchou trestá jedině, že musíme jít klečet do kouta. Mě ani tolik ne, ale brácha je starší, když něco provede, tak mu manka stáhne kalhoty a dostane rukou na holý zadek a stěmi staženými kalhotami musí klečet a já mu koukám na bimbíka.

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 17:11)

Neboj, taky na tebe jednou dojde a on bude koukat na tvoji chloubu.

Milada (Pá, 5. 11. 2021 - 12:11)

Jednou jsem přišla na návštěvu ke své známé a v kuchyni na podlaze klečel úplně nahý její devatenáctiletý syn. Penis mu stál jak svíčka a ruce měl obě za hlavou. Zeptala jsem se co provedl. Markéta mi řekla že ho přistihla v koupelně jak očuchává její použité kalhotky a honí si při tom piňďoura. A že bude klečet tak dlouho dokud mu nezvadne.

xx (Pá, 12. 11. 2021 - 01:11)

Potrefená husa kejhá vždy nejvíc :-))

Roman (Čt, 4. 11. 2021 - 22:11)

Na těchto stránkách jsou různé názory výchovy a trestání dětí. Naše děti moc netrestáme a už vůbec ne stát nebo klečet v koutě. Přiznám se, že mě rodiče trestaly za každou hloupost a musel jsem klečet v koutě možná do 15 let a vím, že jsem se děsně styděl. Myslím, že trestání dětí je ve většině případů selhání rodičů. Já si udělám vždy čas a s dětmi si o problému pohovořit a snažíme se ho řešit. Pokud by rodiče místo trestání si s dětmi pohovořily, tak možná vyřeší to následné trestání.

Romana (Čt, 4. 11. 2021 - 23:11)

Dobrý den.
Mám 6dětí , 2-15 , holky 13 a12 my nechtějí pomáhat ani kdiž to není trest, raději utečou k babičce , která jim vše dovolý, tak je msím vždy donutit klečet násilím a vyhrožováním, pak púl hodiny spolupracují, kluk 15 si chce dát přihlášku na automechanika, jo není to maturita ale pro mně úspěch i tak, a holka kluk 2a6 ještě netrestám ale hlýdám si aby se nedostaly k alkuholu a cigaretám .Není to lehký , s jedním dítětem se to snadno říká .

Roman (Pá, 5. 11. 2021 - 11:11)

Romano, zkus si s dětmi sednou a o té práci si s těmy děvčaty pohovořit, aby ti pomohly sami. Možná, že to pochopí pokud budete tu práci dělat společně a při tom si povídat, brát tu práci jako hru a pokud jim to nepůjde, tak je hned nekárat, než je nutit k té práci násilím.
Já to tak dělám téměř dvacet let a jak ti starší, tak ti mladší se vlastně na tu práci těší.

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 06:11)

Pokud nechtějí klečet a musíš je nutit násilím, tak potřebují dostat výprask na holou, pak budou "pouhé" klečení považovat za přijatelnější trest.

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 03:11)

Zřejmě děti vycítili, že jsi coura a jen chlastáš a kouříš. Nebylo by lepší se jednou s dětmi sejít, být všichni nazí a milovat se navzájem. To by upevnilo vztah dětí s matkou.

Zuzka (St, 3. 11. 2021 - 16:11)

Chodím do páté třídy a pokud něco provedu mladší ségře, tak mi mamka posílá klečet do předsíně. Když se mi ségra směje, tak ji mamka pošle také, že se to nedělá posmívat.

Maminka (So, 6. 11. 2021 - 18:11)

Naše děti pokud něco provedou, také musí jít klečet do kouta a pokud se jeden druhému posmívá funguje to úplně stejně, tak jde klečet vedle něho, aby věděl, že se to nedělá někomu se posmívat..

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 17:11)

Je správné, že je stejně přísná na vás obě.

Lenka (Po, 1. 11. 2021 - 14:11)

Já se přikláním k tomu, ža se nemají děti bít, ale pokud je chci nějak potrestat, tak musí klečet v koutě. To mám děti již holka 13 roků a kluka 14 roků. Vím, že se hrozně stydí, ale pokud něco provedou nebo jsou dokonce drzí, tak musí hezky klečet v kuchyni s rucemi za zády.

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 20:10)

Sociálku na vás, jaký rodiče, takový děti. Proč jste děti vůbec chtěli ? Kdybych měla tu moc, tak takové tresty bych dala i vám.

Pavla (Ne, 31. 10. 2021 - 13:10)

Náš šestiletý Lexík dnes pořádně dostal. Poprvé byl bit na holou, řemenem. Občas dostal naplácáno rukou v teplákách, no a v poslední době párkrát už i na spoďáry, to už dostával vařečkou. Vždycky si to pak ještě odklečí, po výprasku jde klečet do kouta.V poslední době je hodně agresivní a napadá staršího brášku Adama, tomu je osm, ale je hodný a mírný. Adámka jsme poslali z pokoje pryč. Pak jsme Lexíkovi kvůli bití svlékli tepláky, spoďáry a ponožky taky – dostal bos i na chodidla, vařečkou. Ale hlavně byl pořádně bit řemenem na ten jeho holý, zlobivý zadek. Měl pak na holé, bílé kůži červené pruhy. Řval a bulil. Po bití musel jít klečet do obýváku do kouta, klečel půl hodiny.

Standa (Ne, 31. 10. 2021 - 20:10)

Pavlo nejste nějak moc krutá. Šestiletého kluka řezat vařečkou přes chodidla a řemenem přes zadek. Nestačí domluva nebo jen to klečení v koutě?

Lucka (St, 27. 10. 2021 - 11:10)

Holky nevím jak vy, ale mě už to leze na mozek, je mi patnác a pokud přijdu domů pozdě nebo se pohádám s bráchou, tak musím klečet v koutě jako nějaký malý parchant a když přinesu ze školy ještě poznámku, že jsem vyrušovala nebo byla drzá, tak dostanu přes prdel a klečím třeba i dvě hodiny a brácha se mi posmívá. Je pravda, že brácha to má horší, ten pokud něco provede musí klečet bez kalhot jen ve slipech.

Veronika (Út, 26. 10. 2021 - 22:10)

Moji rodiče mi začali trestat až tak od deseti let, když bylo mladšímu bráchovi šest. Nejvíce jsem byla překvapená, že mám jít klečet do kouta. Začala jsem se vzpouzet, že nepůjdu, tak mi mamka stáhla kalhoty, dostala rukou na holou a s těmi staženými kalhotkami jsem musela klečet. Mohu potvrdit, že jsem takto byla trestána, tak dvakrát do roka možná do patnácti let. U bráchy to bylo totéž, také klečel v koutě.

Reklama

Přidat komentář