Reklama

mám velký penis

Návštěvník (Čt, 16. 9. 2021 - 08:09)

Ty, ze zadu ve stoje. Většina penisu zůstane venku. Ona, na koníčka. Sama si bude určovat hloubku zásunu. Jestli je nezkušená, tak to asi nebude umět.

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 22:09)

Je mi 17 a mám ho 22/4 a přítelkyni je 19 když jsme mrdali poprvé stál mi jak stožár to jsme píchali i 3krát za den bouchal jsem to do ní až po koule teď jí to docela někdy bolí takže to tolik nejde ,ale já bych to do ní nejradši vrážel celej den protože mě hrozně vzrušuje když vidím její vyholenou mušličku šukám ji od 15 let a je fakt dost úzká nechci jí ublížit

JuDr (St, 15. 9. 2021 - 22:09)

Pro nesoulad pohlaví se rozvádí i manželství. Příčinou bývá příliš velký penis. Kvůli malému se nikdo nerozvádí.

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 23:09)

My se nechceme rozejít milujeme se pořád a mýho velkýho čůráka taky a říká že stříkám fakt daleko s takhle velkým 26/5 a kdyby jste viděli ty pohledy holek na nudapláži ptají se mě jestli netocim péčko pár nabídek jsem měl ale nikdy bych přítelkyni neopustil

JuDr (St, 15. 9. 2021 - 23:09)

Buď rád, ale o potížích s velkým, většinou rozhoduje žena, nikoli muž.

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 16:09)

Máte někdo zkušenosti z nudapláže ,s přítelkyni tam často chodíme když se svlékneme tak už všichni koukají na můj penis 23/5,5 a přítelkyně má větší pysky mě je 22 a jí 19 let a když se procházíme úplně nahatý po pláži vůbec nám to nevadí a párkrát jsme si tam i zašukali

Vláďa (St, 15. 9. 2021 - 21:09)

Jasně, řekl Cimrmann.

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 14:09)

Měl jsem strýce, který měl opravdu velký penis. Strejda často říkal:"Chlapci. Kdyby ste věděli jakou práci dá ho postavit, tak byste ho ani nechtěli". Teta mu zahýbala s těmi, kteří nemuseli vyvíjet žádnou práci aby jim stáli.

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 14:09)

Měl jsem strýce, který měl velý penis. Streja často říkal:"Chlapci. Kdyby ste věděli jakou práci dá, ho postavit, tak byste ho ani nechtěli". Teta mu zahýbala s těmi, kteří nemuseli vyvíjet žádnou práci aby jim stáli.

Michal (Út, 14. 9. 2021 - 00:09)

Je mi 33 a přítelkyni 20 let,mám penis 23/6 a velkýho žaluda, přítelkyni to vzrušuje,ale rychle se udělá v každé poloze i při orálu a kundičku fakt úzkou nemá

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 03:09)

O tom to je. Ta moje se taky rychle udělá a já bycn mrdal celou noc. Tak jdu za tchyní, ta už je stará, přestává mi mazat a tak se musím honit. A to ho nemám ami tak velkýho, jak popisuješ.

Terka (Po, 13. 9. 2021 - 10:09)

Manžel má taky ptáka 22x6 a ten stav ztopoření taky už není takový jak za mlada.Postaví se mu jen občas a to tak že visí dolů ale je tvrdý.A když ho chci zasunout do té moji tak si ho musím přidržet aby mi tam se zasunul. Ale jsou i jiné sexy aktivity jak si vyhovíme že jdeme spát velmi dobře sexuálně uspokojeni a i naš.e pohlavní orgány mají toho dost

Zuzka (Po, 13. 9. 2021 - 10:09)

Měla jsem krátce také partnera s vekým. Bylo to podobné jak popisuješ. Museli jsme ho do pochvy namačkat, dost to bolelo a při kopulaci se mu krčil tak, že jsem ani necítila pohyby. Lízat nechtěl, jenom prstil, a to taky dost surově. Vybrala jsem si manžela s menším. 15 cm dýlky a 4 cm šířky mi bohatě stačí. Je pevný, dobře ho cítím a dělá mi nádherné orgasmy. I lízat a prstit umí překrásně. Je to můj miláček.

Iveta (Ne, 12. 9. 2021 - 13:09)

Sex s jiným před manželem bych nedala. Zvažuji, že si najdu milence třeba na seznamce. Ne proto, že manźelovi nestojí, ale protože to nechce řešit a nemá zájem mi vyhovět jinak. Moje potřeby ho nezajímají, mě přestávají zajímat ty jeho.

Návštěvník (Ne, 12. 9. 2021 - 14:09)

Já bych tu svojí i na penisu nosil. S erekcí nemám problém a kdybych měl, splnil bych jí každé přání všim co mám k dispozici. I toho milence bych jí dopřál, protože jí miluji.

Ondra (Čt, 9. 9. 2021 - 11:09)

Není pro vás chlap? Ono je asi těžké, jak se na to díváte. Pokud jste s někým 15 let, tak ho opustíte jen kvůli tomuto problému? Já to musel řešit také, nejtěžší to bylo přijmout a začít to řešit. Dnes naštěstí existuje spousta řešení, jak ho zase postavit

Iveta (Pá, 10. 9. 2021 - 16:09)

Existuje, ale pokud chlap rezignuje a čeká, že se s tím manželka smíří, jde vztah do háje. Kromě případů, kdy to žena vítá, ale takové vztahy nejsou normální.

Návštěvník (Pá, 10. 9. 2021 - 17:09)

Ivet. Takových manželství bez sexu je mnoho. Žijí spolu platonicky, přátelsky, nebo jen proto, že si musí pomáhat, třeba i jen ekonomicky. Většinou žena bývá v tomto vztahu potřebnější, jen proto, že manželovi už se nepostaví. Za mlada jsem v takových rodinách vypomáhal. Taky se stalo, že manžel se při phledu na soulož své ženy vzrušil tak, že se mu postavil a nakrátko mne vystřídal, ale jinak to bývalo marné. Uspokojené byly jenom ženy, ale protože se milovali, nevadilo to ani manželům. Šlo jen o uspokojení biologické potřeby. Nic víc.

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 11:09)

To není o opouštění, ale o seznamování a připouštění. Nevyberu si chlapa jenom kvůli problematicky velkému penisu. Těch schopností a vlastností musí mit víc, nejen v sexu.

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 00:09)

Pro mne muž, který ho nedokáže do mne zasunout, není pravý chlap a na velikosti, až tak nezáleží. Hlavně že mě potěší a udělá.

Reklama

Přidat komentář