Reklama

mám velký penis

Default User Image
Verča (Ne, 5. 5. 2024 - 17:05)

Mohu se zeptat jaký největší penis jste viděli? odhadem samozřejmě . Pro holky se sis ptám jakého měli největšího? Přítel má 28/6 dost mě to bolí 

Anonym (Ne, 5. 5. 2024 - 17:05)

Fantazie nebolí.

Default User Image
Katka (Ne, 5. 5. 2024 - 13:05)

Přítel má 22 " ve stoje" a je to opravdu hodně. Třeba při análu pak dva dny sotva chodím natož si sednout .

Default User Image
Klára (Ne, 5. 5. 2024 - 15:05)

Přítel má 31 cm a 8 cm na šířku obrovského čůráka také potom nemohu skoro sedět ani chodit ,ale. Pořád ho tam chci vždy znovu zasunout 

Anonym (Ne, 5. 5. 2024 - 15:05)

Ty  budeš nějaký rybář. Ti taky rádi při mírách přehánějí.

Default User Image
Klára (Ne, 5. 5. 2024 - 15:05)

Rybář vážně nejsem ,občas to i bolelo ,ale jsem ráda že jsem si našla přítele s takovým mackem, bohužel až ve 43 letech 

Anonym (Ne, 5. 5. 2024 - 15:05)

Vezmi školní pravítko ať víš kolik má těch 31 čísel...

Default User Image
Klára (Ne, 5. 5. 2024 - 15:05)

To jsem použila při měření má ho stejně dlouhého,občas cítím že mi snad i prorazí ,je to ale krásná bolest  potom mám obrovské orgasmy 

Anonym (Ne, 5. 5. 2024 - 16:05)

Tak už dohoň úchyle a jdi do večerky pro lahváče.

Default User Image
Klára (Ne, 5. 5. 2024 - 16:05)

Nevím co ti vadí? Buď jsi holka a tvůj ho má malého nebo naopak,občas jsou lidé hodně vyvinutý 

Anonym (Ne, 5. 5. 2024 - 17:05)

Ty jsi úchyl. Tohle by ženská takhle umanutě nikdy nepsala.

Anonym (Ne, 5. 5. 2024 - 15:05)

I ta šířka je blbost. To má váleček na těsto tyhle rozměry.

Anonym (Ne, 5. 5. 2024 - 16:05)

To je jen vlhký sen dalšího úchyla 

Anonym (Pá, 3. 5. 2024 - 10:05)

To snad ne, 28 to je tedy fakt extrém. 

Default User Image
Nela 20 (Út, 9. 4. 2024 - 00:04)

No tak teda mně je 20 let a myslela jsem si, že už jsem zkušená a potkala jsem extrém ale jak tak vidím tak asi ne. 28cm bych si ani nedokázala představit, to bych měla snad až v žaludku a měsíc bych nemohla pořádně chodit ani sedět. Na 16 tileté holky bych ti ani nedoporučovala TO MONSTRUM vytahovat, protože je buď zraníš a nebo ti rovnou utečou. Ale zase chápu, že se ti nemusí zrovna úplně chtít jít do starších žen takže jestli to budeš dělat s vrstevnicemi tak hlavně pomalu a opatrně, protože jestli na 16 tiletetou holku půjdeš rychle a tvrdě s 28cm tak ji roztrhneš. Jestli fakt máš 28cm v 16 letech tak to je něco neuvěřitelného a ani bych se nedivila kdyby jsi byl třeba nějaký rekordman na svůj věk. Každopádně možná bych v budoucnu uvažovala i o zkrácení jestli by to bylo možné.

Default User Image
petr novotny (Pá, 3. 5. 2024 - 00:05)

Toz se starsima to delat nechci, protoze mi to prijde divne. A zkraceni no nevim tedka v tomhle veku to urcite resit nechci. Nezbyva mi nic jineho nez se s tim smirit a s vrstevnicemi to delat no, ale proste nejspis to nedopadne dobre, vetsina jich zdrhne a ty odvazne ktere to zkusi tak budou trpet bolesti no. Jeste se to pak rozsiri s bude se o mne rikat ze mam sloni pero atd uz to slysim. Bohuzel tech 28cm v 16 letech asi nebude uplne tak super.

Anonym (Ne, 5. 5. 2024 - 13:05)

Ani u starší by ses nechytal, protože ví jak to s větším bolí. Mám ho o deset cm kratšího a pěkná padesátnice mi řekla, že mi ho raději vyhoní, protože by jí prcina bolela. Jiná mě sice připustila, ale po dvou hodinách prosila, abych přestal, že jí to bolí a pak se mi vyhýbala. Už ho nechtěla. Handicap na celý život, pokud si nenajdeš stejně velký protikus. Jinak na ty dlouhé bývaly takové věnečky, které se nasazovaly na penis, aby nezajížděl moc hluboko. Měla je moje babička na dědovo kládu.

Default User Image
Lenka (Ne, 5. 5. 2024 - 13:05)

Buď rád, že máš tak velkého,já by jsem si přála aby můj kluk měl takového obrovského ,to sis ho měřil dneska ? Nebo je to už déle? Já měla nejvíc 26 cm a byl to teda masakr,bylo mi 15 a nemohla jsem potom 2 dny chodit už jsem potom toho kluka bohžel  neviděla, chtěla bych ho zase 

Default User Image
petr novotny (Ne, 5. 5. 2024 - 13:05)

No měřil jsem si ho už dříve, tak půl roku zpátky

Default User Image
Lucie (Ne, 5. 5. 2024 - 16:05)

28 cm je vážně extrémně velké péro, budeš mít asi problém sehnat holku v tvém věku která by dneska tu bolest , každý bohužel nemůže mít ideální penis ,jako my ženy máme také každa jinou vagínu,věřím že i některá holka okolo 16 let bude chtít tvého obr klacka

Reklama

Přidat komentář