Reklama

mám velký penis

Iveta (Pá, 10. 9. 2021 - 16:09)

Existuje, ale pokud chlap rezignuje a čeká, že se s tím manželka smíří, jde vztah do háje. Kromě případů, kdy to žena vítá, ale takové vztahy nejsou normální.

Návštěvník (Pá, 10. 9. 2021 - 17:09)

Ivet. Takových manželství bez sexu je mnoho. Žijí spolu platonicky, přátelsky, nebo jen proto, že si musí pomáhat, třeba i jen ekonomicky. Většinou žena bývá v tomto vztahu potřebnější, jen proto, že manželovi už se nepostaví. Za mlada jsem v takových rodinách vypomáhal. Taky se stalo, že manžel se při phledu na soulož své ženy vzrušil tak, že se mu postavil a nakrátko mne vystřídal, ale jinak to bývalo marné. Uspokojené byly jenom ženy, ale protože se milovali, nevadilo to ani manželům. Šlo jen o uspokojení biologické potřeby. Nic víc.

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 11:09)

To není o opouštění, ale o seznamování a připouštění. Nevyberu si chlapa jenom kvůli problematicky velkému penisu. Těch schopností a vlastností musí mit víc, nejen v sexu.

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 00:09)

Pro mne muž, který ho nedokáže do mne zasunout, není pravý chlap a na velikosti, až tak nezáleží. Hlavně že mě potěší a udělá.

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 21:09)

Stojící

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 21:09)

Stojící i malý vyrochá i velkou pochvu. Měkký se nedostane do malé a velkou těžko potěší, pokud neztvrdne.

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 23:09)

V každém případě má chlap ještě deset prstů a jazyk !

Mirek (Út, 7. 9. 2021 - 20:09)

Co je lepší, velký a ochablý, nebo menší stojící?

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 17:09)

Když nestojí, jsou jiné možnosti, jak uspokojit ženu a není vyloučeno, že se při tom i ochablý probudí k životu. Muž nesmí být líný a přestat se snažit.

David (Út, 7. 9. 2021 - 01:09)

Velký penis mi přináší jen problémy... spousta holek semnou odmítla kvůli tomu spát. Kamarád, který ho má 17 měl mnohem více partnerek. Navíc mám v poslední době i problém s erekcí... celkově bych byl raději za menšího a funkčního

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 14:06)

To máš, už aby si s tím něco udělal...

Nikol (Ne, 13. 6. 2021 - 14:06)

Je už tomu deset let to mi bylo osumnáct . byla jsem na školení na tři dny z našeho učiliště kde jsem se učila cukrářkou. Byly to dva dny praxe a jeden teorie. Při teoretické přednášce jsem si všimla kluka který seděl naproti mě a pořád po mě pokukoval až večer u baru se osmělil a přišel za mnou jestli si můžeme jít zatančit . Nebyla jsem proti . tak po tanečcích si mě odvedl na pokoj kde bydlel sám . Tam jsme si udělali sami ještě menší disko a popili i vínko .Navrhl mi jestli se můžeme jít spolu osprchovat že smrdíme kouřem a potem s baru .nebyla jsem proti . Ve chvilce jsme byli ve sprše a ani mi nevadilo že jsem před ním nahá, ani on neměl s tím problém . Ale to co jsem viděla mu mezi nohama to mi vzalo doslova dech .Penis mu stál a žalud měl krásně fialový a ven s předkožky tak 20x5 byl určitě . Ale i on se na mě díval na moje pevné trojky a na půl zarostlou kačku. Už jsem nějakou zkušenost s kluky měla ale fialový žalud jsem ještě ani dosud neviděla to mě doslova vzrušovalo na maximum. Osprchovali jsme se a já neodolala a začala jsem mu ho honit a kouřit už tam v koupelně . Za chvilku mu v něm zaškubalo a já měla celý obličej a ruku od semene. Nechala jsem ho vystříkat omyla jsem mu ho a po osušení jsme šli do postýlky . Tam se zase věnoval intenzívně mojí lasturce a taky mě udělal. Pak jsme v obětí usnuli . K ránu už zase fungovalo jak mělo jen si pro jistotu nasadil kondom a ranní sexík byl na světě. Tak jsme si užívali celé tři večery ale mi se hlavně líbil ten jeho fialový a krásně tvrdý žalud. Po školení jsme se
rozešli a viděli jsme se až u závěrečných zkoušek kde Petr předsedal v porotě a já jsem byla jako nejlepší učenka minulého ročníku přisedící. Ale pak už nic nebylo protože tam měl manželku a já přítele.

Steve (So, 29. 5. 2021 - 18:05)

Zase jenom ujeté pohádky a žvásty ... že vás to furt baví.

Silva (St, 19. 5. 2021 - 11:05)

To vám pracuje fantazie na plné koule, Můj přítel ho má 24 x 5,5 a myslím že je to čurák jak má být ale co uvádite vy tady přede mnou jsou fantazie.

Radek (Čt, 13. 5. 2021 - 09:05)

Ahoj je mi 17 mám normální penis 21cm, ale můj kamarád má vážně velkého 25cm v klidu, když mu stojí má 39cm a 9cm tlustého měřil si ho přede mnou

Abe (Po, 26. 4. 2021 - 23:04)

Nevadí vám, že již staří Řekové a Římané věděli, že velký penis je známkou nízké inteligence, což je velmi patrné na jimi vytvořených sochách Bohů a jiných idolů. S velkým penisem se můžete chlubit akorát v bordelu a pokud vám nějaká kurva dá, tak čím větší, tím více budete platit, protože vaše rozměry jsou jen na obtíž.

Lipican (Po, 26. 4. 2021 - 20:04)

Já mám 13 cm dlouhého, ale často stojí. A to je podstatné.

Honza (Po, 26. 4. 2021 - 06:04)

Já má v 17 letech 26cm velký pero, můj kamarád má v 15 letech 43cm dlouhyho a 11cm širokého

Lenka (Po, 26. 4. 2021 - 08:04)

Věřim ti, už jsem viděla i větší, mám chlapa kterému měří 59 cm, syn má ve 13letech 18cm v klidovém stavu

Návštěvník (Po, 26. 4. 2021 - 07:04)

A taky mas velkou hlavu jako meloun,vid

Reklama

Přidat komentář