Reklama

Cervikální dystonie

mila (Po, 16. 1. 2017 - 12:01)

Zdravím v novém roce. Příšerný konec roku jsem prožila. 2. ledna mi zemřela maminka a hodně moc mě to rozhodilo. Ve středu jedu na botul. Je tu někdo, kdo jezdí na aplikaci do Brna Bohunic??

Standa (Pá, 13. 1. 2017 - 13:01)

Zdravím všechny,tak jsem...Potíže s tím dýcháním - mohou vyvolat AD !! - teď takové zkouším a to už 4/5té)a je to v nežádoucích účincích !! hlavně jak se to začne brát ! hodil bych to nejraději všechno do koše a pánům vývojářům - knaokopal pr...., ale když nic jiného není.

sTANDA (St, 11. 1. 2017 - 14:01)

A NENECHTE SE ODBÝT AT...tA INJEKCE MÁ JEDINÉ USKALÍ , ŽE SE TO MUSÍ PÍCHAT POMALU !!! 3MIN MIN - UVOLŇUJE RYCHLE SVALY A JE TO TUDÍŽ NÁROČNÉ NA SRDCE A DÝCHÁNÍ - JINAK POSCIT TEPLA JAKO U KALCIOVEK.tO JE ASI JEDINÝ DŮVOD PROČ TO NEŠCHTĚJÍ DĚLAT A RADĚJI VÁM DAJÍ KAPÁK. NĚJAKÝ ROZDÍL V TOM JE - KDYŽ JSEM TO CHTĚL PO NEUROLOGOVI , JESTLI TO NEZOPAKUJEME TAK MI BYLO ŘEČENO , ŽE JE TO PLACEBO EFEKT . A NIC" DLE mUDR , KDYŽ VÁS ZACHRANÍ I PLACEBO EFEKT - TAK TO NEPLATÍ - TO DOKTOR NEZNÁVÁ - "TO NE JÁ , ALE TVÁ VÍRA TĚ UZDRAVILA, SE NENOSÍ".

STANDA (St, 11. 1. 2017 - 14:01)

Hanicko ja kdyz uplne ztuhnu...A NENECHTE SE ODBÝT AT UŽÍVÁTE TABLETKY _ ANI LOPATKY NA UHLÍ mg VÁM NEPOMOHOU - LEDA TAK KE ŠTÍHLÉ POSTAVĚ - TOLIK TOHO DO cns NIKDY TOUTO CESTOU NEDOSTANETE !!

standa (St, 11. 1. 2017 - 14:01)

Hanicko ja kdyz uplne ztuhnu...Na tu ztuhlost - může jít i o tetanii a na to jsou bezkonkurečně hořčíkové injekce MGSO4 na odbourání ztuhlosti a křečí - jen někoho ukecet , kdo vám je dá . Já jsem byl tak na ochrnutí ,(potíže přes 1,5 roku) alespoň jsem měl takové pocity" a injekce zabraly skvěle.FN ostrava poruba - předtím 7 nemocnic a nic!! až v té poslední primář Hromada zavelel "tetanie jako prase" hořčíkové injekce a pěkně pomalu sestři. předtím jsem sotva vylezl do 1 patra - po nich další rok Řecko autobuSem i výšlap na OLYMP!! - neskutečné , už jsem nevěřil , že se z toho dostanu (3roky po sobě CELÉ Řecko + KAŽDÝ ROK VÝŠLAP NA OLYMP) a po svých !! TAKŽE NEZTRACET VÍRU, ONO NĚCO EXISTUJE CO POMŮŽE JEN NA TO NARAZIT.

standa (St, 11. 1. 2017 - 14:01)

Hanicko ja kdyz uplne ztuhnu...na tom slovenském webu se rozepisuje o zkušenostech jedna dívenka .tak mrkněte - spokojenost - jen když baterka exne - je to zpět a čekáte na výměnu - http://www.torticollis.szm.com/je to tam někde v diskuzi. jinak obrovská oleva a život zpátky . pokud vše dopadne ok.

Lidka (Út, 10. 1. 2017 - 11:01)

Na jak dlouho máte lázně?

Hanka (Po, 9. 1. 2017 - 13:01)

Hanicko ja kdyz uplne ztuhnu...Jolo, já chodím do expy centra v Praze, myslím, že jsou tam docela šikovní. S hlubokou mozkovou stimulací sama zkušenosti nemám ani osobně neznám nikoho, kdo prodělal tento zákrok. Našla jsem pouze svědectví několika lidí na internetu, kteří byli s výsledkem spokojení.

Jola (So, 7. 1. 2017 - 23:01)

Hanicko ja kdyz uplne ztuhnu beru 0.5Neurol ale mam z toho trochu strach protoze je navykovy jako vsechny benzodiazepiny...znas nekoho kdo byl na te hluboke mozkove stimulaci a pomohlo mu to?A nenese to velka rizika?Kam chodis ty a jak jsi spokojena?

Hanka (So, 7. 1. 2017 - 20:01)

Nez mi to zjistili tak me...Jolo, já do nemocnice u sv. Anny v Brně nechodím, ale do expy centra v Praze. Pokud se Ti však dystonie šíří, zkus se s doktorem, ke kterému chodíš, poradit o kombinaci botoxu s léky (např. rivotril, baclofen), případně o možnosti hluboké mozkové stimulace.

Jola (So, 7. 1. 2017 - 01:01)

Nez mi to zjistili tak me porad posilali na psychiatri...a dokonce i presto ze EMG bylo pozitivni tak mi to jini neurologove od Sv.Anny v Brne zamitli ...ten Dysport mi nechteli dat ale pab doktor Filip me sam poradne vysetril a prisel na to a nic nepodcenil...narzdil od jinych ...protoze se mi to siri tak me ceka dalsi EMG... rozsirenejsi...jsem zoufala...chodite nekdo v Brne ke Sv.Anne?A ke komu?

Jola (So, 7. 1. 2017 - 01:01)

Nez mi to zjistili tak me porad posilali na psychiatri...a dokonce i presto ze EMG bylo pozitivni tak mi to jini neurologove od Sv.Anny v Brne zamitli ...ten Dysport mi nechteli dat ale pab doktor Filip me sam poradne vysetril a prisel na to a nic nepodcenil...narzdil od jinych ...protoze se mi to siri tak me ceka dalsi EMG... rozsirenejsi...jsem zoufala...chodite nekdo v Brne ke Sv.Anne?A ke komu?

Jola (So, 7. 1. 2017 - 01:01)

Ja chodim do nem.U Svate Anny v Brne k panu doktoru Filipovi je moc sikovny a hodny...bohuzel mam smulu protoze se mi to zacalo sirit na trup ruku a nohu...hrozne to boli a hlava se mi staci i v noci

mila (St, 4. 1. 2017 - 16:01)

Milo, já jsem od Hradce...Škoda :-), zas tam budu sedět sama :-(

Eva (Út, 3. 1. 2017 - 18:01)

Evo, kamže to jedete na...Milo, já jsem od Hradce Králové, jedu do Pardubic, docent Ehler - výborný neurolog.

Staňka (Út, 3. 1. 2017 - 17:01)

Zdravím všechny v Novém roce. Jezdíte někdo na botox do Olomouce? a náhodou nejede někdo v únoru do lázní Luhačovice?

mila (Út, 3. 1. 2017 - 16:01)

Někomu se ze zimy ekzémy...Evo, kamže to jedete na botox?? Já taky jedu 18.1. - Brno Bohunice :-)

mila (Út, 3. 1. 2017 - 16:01)

Vyjednal jsem si,že budu...Jirko, zdravím. Jako byste viděl mě. Praskají mi paty i prsty na rukou. Jen těžko to zvládám. Chce to chodit i spát v rukavicích a ponožkách. Manžel mi krade igelitové rukavice na benzínkách :-) Nesmím vynechat ani jeden den mazání. A to ráno i večer. Je to nepříjemné :-(

Eva (Út, 3. 1. 2017 - 06:01)

Vyjednal jsem si,že budu...Někomu se ze zimy ekzémy dělají, také mě občas vyskočí, jinak se pořádně promazávej, klidně zkus i sádlo, paty promazat a natáhnout ponožky. S jarem se to zase zklidní. Mě čeká botox 18.1. a už se mooooc těším.

Jirka (Pá, 30. 12. 2016 - 10:12)

Vyjednal jsem si,že budu jezdit po třech měsících a už to zase pomaličku natahují, poslední kontrola 5.listopadu a další 15 února,takže počítám,že se brzy zase dostanu na 4.měsíce a efekt mám šest týdnů,super..jinak praskají Vám teď v zimě paty a prsty na rukou a dělají se Vám ekzémy?Na posraného aj hajzl spadne..

Reklama

Přidat komentář