Reklama

Cervikální dystonie

mila (So, 17. 12. 2016 - 19:12)

halooo Mílo,psala jsem ti v...Co tady řveš. Su doma :-) Poslala jsem ti mejlíky :-)

Eva (So, 17. 12. 2016 - 13:12)

halooo Mílo,psala jsem ti v...Romčo najdeš nás také na facebooku, tak jestli tam ještě nejseš, tak se přihlas.

romana (Pá, 16. 12. 2016 - 19:12)

halooo Mílo,psala jsem ti v létě,ani jsi se neozvala.Co se děje???

mária (Pá, 16. 12. 2016 - 17:12)

Také přeji všem krásné...Zdravím všechny,tak jsem už z nemocnice doma 9 dní po 3 kapačkách a obstřiky páteře jsem strašně unavená ale jako znova narozená ,přeléčili mi tu boreliozu no s tím dýcháním jsem měla potíže i v nemocnici tak jsem to řekla doktorovi něco mě napích do kapačky a bylo super ,pořad beru ješte Tramylpa 2 denně .Davali mi na noc léky na spaní a ty mi pomohly i na ten třes ted se třesu jen tak jemně .Po dlouhé době se dá říci jsem štastná.Ten dech to mi dělalo asi zhruba tak 3 týdny.Všem přeji krásné Vánoce v kruhu svích přátel a lepší Nový Rok 2017.

Eva (Pá, 16. 12. 2016 - 10:12)

Také přeji všem krásné sváteční dny a hlavně pohodu. A od Marušky bych chtěla vědět, jestli se ji a za jak dlouho zklidnilo to dýchání, jak měla po botoxu potíže. Já jdu na botox za měsíc, a ta potíž s nádech se mě taky stala - brutální, horší než když mě nešel spolknout rybí tuk v tobolce.

Jirka (Čt, 15. 12. 2016 - 10:12)

Všem dystoničkám a...Už ať je raději jaro a teplo.

standa (St, 14. 12. 2016 - 11:12)

Všem dystoničkám a dystoňákům pohodový vánoční čas a cukrovím obalené poblázněné nervíky přeje Standa.

zdeněk (St, 7. 12. 2016 - 08:12)

Nějak nechápu tvůj...email, mobil a pak se mě ptají kolik vidím na obrázku domů, pak další obrázek ať odklikám značky apod., je to přímo na té registraci Moje VZP, ještě to jdu zkoušet. Dík za tip, také mě to zajímá.

Jirka (Út, 6. 12. 2016 - 10:12)

jirko, nechce mě to pustit...Nějak nechápu tvůj dotaz,musíš se tam zaregistrovat,email,mobil apod.kody ti přijdou na mobil a ten hlavní doporučeně poštou asi za týden,nerozumím co znamená fajfkuju domy a značky?asi hraješ nějakou hru nebo co..

zdeněk (Út, 6. 12. 2016 - 08:12)

Takže jedna kontrola i s...jirko, nechce mě to pustit dál, pořád fajfkuju domy, značky apod. a nic se neděje, co s tím?

Jirka (Po, 5. 12. 2016 - 10:12)

Takže jedna kontrola i s botoxem vyjde kolem 8 tisíc(samozřejmě záleží kolik vám toho píchnou),stačí si zařídit moje VZP a uvidíte všechny výdaje co za vás pojišťovna platí,trvá to tak týden,ty částky u všech doktorú a za léky jsou síla..

Adell (Pá, 2. 12. 2016 - 23:12)

Stejne zkušenosti s jakoukoli elektrikou/ magnetoterapie, elektrolecba- vse vyzkouseno a fatalni zhorseni. Rozjelo mi to bolest celých zad až do hlavy. Zapper je jen podvod je to vse jen na chvili nebo placebo efekt. Jemný madaže, nahŕívání. Supr je pohanková poduška, která se strčí do mikrovlnky a pak vydrží zahřát a uvolni se spasmy. Dělám jogu ale občas i tady cítím že vše nemohu cvičit. Musí se to vymazlit a opatrně vysledovat. Ty naše krky stočený, bolavý!

standa (Pá, 2. 12. 2016 - 12:12)

nejlépe mi na to dělá...+ masáže - ale to se taký musí umět .

standa (Pá, 2. 12. 2016 - 12:12)

Já mám doma el.zaper-...nejlépe mi na to dělá teplo! - el poduška - horký vosk. a obklady z alpy.

Standa (Pá, 2. 12. 2016 - 12:12)

Co myslíte , od pátku budu...Já mám doma el.zaper- vytvaří jakékoliv frekvence a napětí. Zkoušel jsem to , ale bylo to vždy horší , tak už to nepoužívám.Přes ty ramena to nedělá dobře , alespoň mě.

mila (Čt, 1. 12. 2016 - 22:12)

Já mám rehabilitaci ráda. Elektriku taky. Posledně jsem dostala magnety :-)

MÁRIA (Čt, 1. 12. 2016 - 19:12)

Nepomohla mi ta elektroléčba ,spíše stráta času.

Zdenka (Čt, 1. 12. 2016 - 14:12)

Já mám s jakoukoliv rehabilitaci problémy a elektriku mi nedoporučují, ale každý jinak reaguje.

Eva (St, 30. 11. 2016 - 18:11)

Co myslíte , od pátku budu mít rehabilitace a určitě mě doktorka napíše elektriku, nebude to spíš horší a dráždit dystonické svaly? Nemáte někdo zkušenost???

standa (St, 30. 11. 2016 - 12:11)

jiný typ botulínu - jsou...ten botulín jinak vylučují bakterie typu clostridia- a těch je hodně a asi podle bakterie je i typ toho botulínu(který je vhodný k takové aplikaci). tak mají ve výzkumu asi prozatím ty tři. https://cs.wikipedia.org/wiki/Clostridium_botulinum

Reklama

Přidat komentář