Reklama

Cervikální dystonie

Jirka (Po, 6. 2. 2017 - 10:02)

myslím , že i volně...Nemám peníze na rozhazování nenažraným lékárníkům,počkám až co řekne diabetoložka,snad něco předepíše bez doplatku..

mila (Pá, 5. 1. 2018 - 21:01)

Rivotril byl a je na...Já už jsem ve věku, kdy přemýšlím, zda-li se mi vyplatí zasadit strom :-) Deset roků?? :-) :-) :-)

standa (Pá, 5. 1. 2018 - 15:01)

Rivotril byl a je na vypínaní třesu a křečí bezkonkurenční, ale po 10 letech užívání už tak neučinkuje, .proto je zaražející , že neurologie nemá alternativu za tento lék se kterou by se mohl střídat, aby nevznikal návyk - no bohužel - alem myslím , že asiaté a američani něco na ten třes užívat musí .co není registrované u nás .

standa (Pá, 5. 1. 2018 - 14:01)

Paní Mílo,ve zkratce: mé...je to pravda - botox třes uplně neodstraní , ale něco tam zůstane- jen tu ztuhlost a křeče na to je to dobré - bohužel jen na 6 týdnů.

standa (Pá, 5. 1. 2018 - 14:01)

rivotril funguje přesně 4...tak abych přežil v práci tak v 6 a v 10 hodin ,s tím vystačím do 2 - pak už neberu nic. jen dopoledne ty dva

Alena (Pá, 5. 1. 2018 - 11:01)

Jsem nemocná od roku 1990....Paní Mílo,ve zkratce: mé onemocnění začalo nenápadným třesem hlavy před cca 15 lety, prý tik, pak se přidaly ve stresu křeče.Tehdy jsem Zjistila , že mi pomáhá nárazově dětská dávka diazepamu. V odborné neurol poradně mi pak zaměnili diazep. za rivotril, méně návykový. Botoxové injekce jsem odmítla - prý by nemusely pdstranit třes, který mi vadil nejvíce,a i z jiných, zdrav důvodů.Takže jsem to ani nezkusila..

standa (Pá, 5. 1. 2018 - 11:01)

Děkujirivotril funguje přesně 4 hodiny tabletka 0,5mg- z toho 1 hodina přesně než zabere!pak už se dostavuje jen ten únavový a spací efekt. alespoň u mě to tak funguje.

mila (Čt, 4. 1. 2018 - 19:01)

Jsem nemocná od roku 1990. Nikdy mi Rivotril nebyl nabídnut :-)

Janča (Čt, 4. 1. 2018 - 18:01)

DěkujiTaké ho beru ráno, abych vůbec mohla fungovat v práci.

marie (Čt, 4. 1. 2018 - 15:01)

Děkuji

Alena (Čt, 4. 1. 2018 - 09:01)

Marie, jsem téhož názoru jako Standa. Rivotril beru také v době, kdy křeče nejvíc obtěžují, tedy ráno, abych mohla začít fungovat.

Alena (Čt, 4. 1. 2018 - 09:01)

Když si nechceš dělat...Prosím více laskavosti. Byla to prosba o radu.

standa (Čt, 4. 1. 2018 - 07:01)

Prosím o radu,mam brat...rivotril má uvolnit křeč a potlačit třes - tak brát ho na spaní je blbost - ale v době, kdy jsou křeče největší a potřebuješ fungovat - někomu rivotril nic "nedělá" třes nevypíná - tak to bych ho nebral vůbec.

no (St, 3. 1. 2018 - 19:01)

Když si nechceš dělat závislost, tak ho neber. Co jiného čekáš za radu?

marie (St, 3. 1. 2018 - 19:01)

Prosím o radu,mam brat Rivotril 1 tabletku na noc ,,,ještě jsem nezačala protože beru diazepan 10 na noc ,na Diazepanu jsem už zavislá a nechci si dělat zavislost na Rivotrilu .Děkuji za odpověd

standa (Pá, 3. 2. 2017 - 13:02)

myslím , že i volně prodejný je venoruton. zkrátka - moc rutínu a vitamímu c(pohanka má nejvíce rutinu a černý bez) a ručičky se prohřejou - já jsem to dostal na promodralé až černé nehty.(špatné prokrvení)

standa (Pá, 3. 2. 2017 - 13:02)

Ani nevíte jak se těším...na drobné prokrvení kapilár je dobrý ascorutin (byl) v PL mají podobný ascorbin (neprohání jako zentiva!) -prokrví lépe ruce- a pokud si diabetik , tak je to jasné .

Jirka (Čt, 2. 2. 2017 - 10:02)

Ani nevíte jak se těším na jaro,ruce mě bělají jak mrtvole,na každé patě už měsíc prasklinu,která se zahojí a znovu zase praskne..

Jirka (Čt, 2. 2. 2017 - 10:02)

Maru to mě taky dělá, je...Neboj do týdne ty potíže s polykáním odezní,ale určitě to řekni při příští kontrole,dají ti méně toho sajrajtu,nebo píchnou jinde-mě zůstávalo jídlo v krku,myslel jsem,že se zadusím..

mária (St, 1. 2. 2017 - 16:02)

Maru to mě taky dělá, je...Ahojky Evi potíže s tím dýchaním jsem měla po prvním BTX asi týden .Po druhém ještě dýl ale to si mě hlídali v nemocnici a ted jdu na to třetí píchaní ale jiné látky bo mi ten BTX nezabral.Marodím už od září ,přelečili mi tu boreliozu ale zlobí mě páteř a plotýnky ,nemůžu spát ani na jednom boku a ani na zádech takže pořád spím na břiše no uvidím jak dopadnu .

Reklama

Přidat komentář