Reklama

Sex s tchyní

Mark (So, 15. 6. 2019 - 15:06)

Ten jeden úlet chápu ale 11 let?

Bruno (St, 16. 2. 2022 - 08:02)

Tomu se říká trpezlivost.Mějte se rádi

Samuel T. (So, 15. 6. 2019 - 15:06)

Jako slepej k houslím. Přes počáteční vzájemné nesympatie, jsem byl jeden čas u tchyně pečený vařený. Nechci se vymlouvat, ale bývalka na tom má taky svůj podíl. Když umřel tchán, tak měla pocit, že její máma to sama nezvládne a každou chvíli mě k ní posílali jako údržbu, nosiče těžkých břemen atd. A to samé platilo i o chalupě, kde jsem opravoval všechny tchánovi resty. Tak dlouho jsem jí nahrazoval chlapa v domácnosti, až jsme si začali povídat, nejdříve obecně a formálně, a když jsem tam občas, ve vší počestnosti přespal, tak i důvěrně. Což nemohlo v důsledku skončit jinak, než že jsme jednoho dne popili a skončili v spolu v posteli.

Samuel T. (So, 15. 6. 2019 - 13:06)

No, asi takto - mě stál sex s tchyní manželství. Po jedenácti letech občasných zásunů (tak dvakrát, třikrát do měsíce) nás na chalupě načapala švagrová přesně v okamžiku, kdy jsem paňmámě stříkal na prdel. Výsledkem byl urychlený rozvod, já ve financích a majetku mínus 7,5 mega a svoje děti vidím 2x do měsíce a nepochybuji o tom, že se to časem dozví. Tchyně narušený vztah s oběma dcerami. Bývalka se s ní vůbec nestýká...
Takže hoši, představa je to lákává, ale je to fakt drahej špás.

Boris (St, 3. 11. 2021 - 23:11)

To ma mrzí ale vždy je šanca na opravu a druhú šancu Samuel mal by si ženu poprosiť a sa ospravedlniť a ver že to bude trvať ale odpustí ti deti potrebujú obi dvoch rodičov. Držím ti palce.

Mark (So, 15. 6. 2019 - 14:06)

A jak ses k tomu vůbec dostal?

Bobrik (So, 15. 6. 2019 - 14:06)

Tchýně a uzený nejlepší studený,ale jsou i výjimky.

Bruno (St, 16. 2. 2022 - 08:02)

Hlavně že to uzený bylo za ½ vid?Všechno vím...chi chi

darek (Čt, 29. 11. 2018 - 13:11)

Já jsem kdysi na tchyni vybalil trumfy, dokonce jsem ji u toho i čapl za rozkrok a schytal jsem takový pojeb, že mi z toho nebylo dobře. A po letech u rozvodu to samozřejmě vytáhla a udělali ze mě sexuálního zvrhlíka. Podotýkám, že před akcí se ke mě tchyně chovala tak koketně, že jsem si myslel, že to sama chce a proto se ve mě ty myšlenky začaly probouzet až k realizaci. Chyba lávky!

luci (Čt, 29. 11. 2018 - 22:11)

Takových je spousta , koketovat ano , s chlapy si jen hrají , ale když dojde na věc , tak cuknou. Já do toho buď jdu , nebo nejdu. Nic není takové, jak to vypadá a zdání jak známo klame.

bobrik (Pá, 30. 11. 2018 - 21:11)

tchyne a uzene nejlepsi studene.

Zať (St, 7. 11. 2018 - 01:11)

Keď je vaša žena a jej matka skoro ako dvojičky,môže sa stať všeličo.Prišiel som z práce v noci domov a v obývačke leží na sedačke polovička.To so si zo začiatku myslel,lebo svetlo z chodby,ktoré ju osvietilo bolo slabé.V momente som bol vyzlečený,svetlo vypnuté a ja som už ležal vedľa ženy a moje ruky už skúmali jej prsia a jej lono.Po chvílke roztiahla nohy a ja som zasunul.Po pár prírazoch naraz žena ma osloví:musíš dávať pozor,nič neberiem.V tom okamihu som prežil šok.Veď to je moja svokra.V tej tme som ju vôbec nespoznal.

Marek Adamsky (St, 7. 11. 2018 - 11:11)

Ahoj, mam podobný zážitek se svou současnou tehdy jeste nastávající tchýni. Chodili jsme spolu se ženou jeste jako partneři a jel jsem a nimi na jejich chatu, menší domek kde byla tehdy s ni i moje nynější tchyně. Vždy jsme se ženou spali v horním patře a to jsem i čekal, protoze jsem přijel později k půlnoci a chtěl si jít hned lehnout k me nynější manželce. Týden jsem ji neviděl a tak jsem hned po příjezdu a krátké hygieně šel hned za ni nahoru a vklouznul pod perinu za ni a protoze jsem ji viděl jak leží na boku a protoze v te době měli stejne vlasy i účes tak jsem moc nečekal a začal ji laskat a líbat na krku a septat ty sladká slova a zajel ji rukou přes kalhotky do klína který začal byt pekne vlhký a teplý takže jsem ji jednu nohu posunul a zajel několikrát dovnitř a ven. Trochu mne překvapily chloupky které jsem predtim rukou ucitil ale přisuzoval jsem to tomu týdnu co jsme se s moji budoucí manzelkou neviděli. Na to se na mne obrátila a uz při otočení hlavy jsem viděl co se děje a řekla mi ze s ni bych kondom nepotřeboval a ze moje žena leží v dolním patře protoze ji nebylo dobře. No bylo mi trapně a hned jsem se omlouval, hned řekla ze to nevadí a necháme si to pro sebe kdyz stejne budeme rodina.....což ted jsme. Druhy den rano byly zvláštní pohledy ale vše se přešlo s tim ze mi jen tak během dne řekla ze z toho měla pěkný binec a vlhko v kalhotkách celou noc....
Až snad za 3 roky kdyz uz jsme byli manžele jsem náhodou tchýni viděl u nas jak se prevleka do šatů a vešel do místnosti a omluvil se, tak jen prohodila ze to nevadí ze ji vidím v kalhotkách protoze jsou to prý ty co měla na sobě v tu nezbednou noc před lety a mrkla na mne. Jen dodám ze uz tehdy s tchanem nežili a byla sama. I tohle přinese život.

stařec (Po, 24. 9. 2018 - 17:09)

se tím že jsi děvka,tak to...A ty si sem chodíš hoit pidikašpárka co ? neboj tu tvoji couru šukaj jiní pořádný samci :-D

Joj kun..a (Po, 24. 9. 2018 - 11:09)

Nejsou všechny stejné. Ta moje bývalá tchýně byla tak náruživá a dokázala si to nádherně vychutnat. Když jsem měl náladu a dal jsem si záležet, tak nemohla ani stát u šporheltu jak se jí nohy sami rozjížděli od sebe!

Bobrik (Po, 24. 9. 2018 - 05:09)

jsou mazlivé, a znají to...Já bych tchýni nejraději opichal kopřivou přes ksycht.

Ony (Ne, 23. 9. 2018 - 14:09)

Ahoj sex s tchyni bych si...jsou mazlivé, a znají to...

martin (Ne, 23. 9. 2018 - 05:09)

Ahoj sex s tchyni bych si chtěl taky strašně moc zkusit !!! sice pro některe lidi je to nechutne budou mě odsuzovat ale jinak jsem zcela normalni kluk 25lety jen s menši uchylkou neno jak to řict :D svoji přitelkyni miluju ale tajně prcat jeji maminu (tychni) by bylo naprosto luxusni !!!! Jednoduše mě strašně berou ženy 30-50 ..nějake rady jak na ni ?

luci (So, 22. 9. 2018 - 11:09)

Kdyby byla možnost tak svoji...Tak se o tu možnost musíš přičinit, když sama nepřichází. Čas pracuje proti tobě a kdoví kolik ho kdo máme. A kdyby i čas ještě byl , nemusí být možnost z tvé strany . Nic ne

Mates (So, 22. 9. 2018 - 11:09)

Kdyby byla možnost tak svoji tchyni pořadně vyšukam :) strašně mě bere !!!!! Občas na ni myslim a u toho si to dělam .....škoda že zustane jen u toho ..

Reklama

Přidat komentář