Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (Po, 14. 8. 2023 - 18:08)

To je ten slovenský úchyl který vyzvídá, však na něj dojde. Maďaři na ně.

Václav (Čt, 3. 2. 2011 - 20:02)

Milý Tomášku,přestaň tady prosím tapetovat, díky.

Dana (Čt, 3. 2. 2011 - 17:02)

Osobně si myslím,že je to jedno.Mému synovi je 8 roků a koupe se nahý stejně tak i dcera,té je 6 let.

tomášek (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

Zkusím to napsat z pohledu...Proč by se šestiletá dcera neměla před klukama ukazovat a dvanáctiletý kluk pŕed holkama jo?To mi připadá trochu hloupé.Jako malý jsem měl plavky od šesti a bez plavek bych se koupat nešel.Mám dceru a tu necháváme s manželkou koupat nahou ještě v devíti a plavky dostane,až bude v pubertě,na holkách není do té doby nic vidět,tak ať běhaj nahaté.

Návštěvník (Po, 25. 5. 2020 - 19:05)

Není to tak trochu divný ... Dcera dostane plavky v pubertě!!! Já bych si plavky nikdy nesundala

Návštěvník (Ne, 7. 6. 2020 - 15:06)

Tak, správně, pro dceru burkiny a pěkně zahalit a vy si je fakt nikdy nesvlíkejte.

Návštěvník (Po, 25. 5. 2020 - 22:05)

Taky nechápu proč by se muselo dítě koupat doma nahé, dcera (15)
má plavky vcelku, syn(13) slipové plavky a nikdy je nenapadlo se vysléknout z plavek ,a to jsou doma na zahradě ,a bez návštěvy cizích lidí/dětí.

Jan 16 (Ne, 7. 6. 2020 - 15:06)

Já zase nechápu, proč bych se musel doma zahalovat. Stačí to venku a v přírodě se koupeme s holkama taky nahatí. Co je na tom tak strašného? Mám dvě sestry, jednu starší a druhou mladší a ty chodí běžně nahé. Do bazénu na zahradě běžně a kamarádi taky. Proč by jsme se styděli a nebo si brali plavky? Když se nám postaví, tak o nic nejde, holky se postarají. Když jsem si poprvé přivedl domů holku, tak chvíli koukala, ale svlékla se taky a dnes je už v pohodě. Když se mi postavil z ní, tak ji sousedka zaškolila, co má dělat a nestyděla se před druhými. Ale aby jsme nebyli neustále nahatí tak občas do bazénu nebo i venku do vody skočíme v tom, co máme zrovna na sobě, jen tak pro zábavu. Ale stejně už hodně dlouho víme, co kdo má a k čemu to je, tak není co tajit a skrývat.

Jirka (St, 24. 6. 2020 - 21:06)

Mně je sice teprve 12. Doma a na pláži chodím nahý docela rád. Když se mi na nudě postaví, tak mě mamka pošle na deku abych si ho tam vyhonil a nechodil mezi lidma s tvrdým. Přijde mě zkontrolovat, jestli nepodvádím, takže si musím ustříknout a jít si ho umýt, než zase můžu mezi kamarády. Přitom některým kamarádům taky stojí a jejich rodiče je tak klidně nechají chodit po pláži.

VIKTOR (So, 27. 6. 2020 - 07:06)

Když si ho na pláži honíš tak se něčím zakrýváš, nebo to děláš veřejně? A máma na tebe při tom kouká?

Jirka (So, 25. 7. 2020 - 14:07)

Nezakrývám se ničím.Lehnu si na bok tak aby to nikdo neviděl. Když se vystříkám, tak to pustím do dlaně. Máma na mě nekouká ale ukážu jí pak to semeno.

Z (So, 27. 6. 2020 - 20:06)

Z

Z (St, 24. 6. 2020 - 21:06)

Z

tomášek (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

Mirko, máme to doma podobné...jak kterému klukovi nevadí se v tomhle věku koupat se nahý,ale já ani moji dva bratranci bysme se nekoupali v sedmi nahatí,natož v desíti.Od šesti jsem nesundal plavky.Dceři je 9 a necháváme ji koupat nahatou a nevadí jí to,naopak syn chtěl plavky už od prvná třídy a také je dostal.

tomášek (St, 2. 2. 2011 - 20:02)

Zkusím to napsat z pohledu...Já bych se teda nekoupal nahý ani v sedmi letech,natož ve dvanácti a ještě před sestrou.Mám syna 11 a dceru 9.Syn se koupe od šesti v plavkách a dceru necháváme s manželkou koupat nahatou.Je to pro holky zdravější a nemají se v tomhle věku za co stydět.

tomášek (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

Koupat se nahatý je pro...no nevím,já jsem taky z vesnice,staršího ročníku,ale že bych se koupal nahý v devíti nebo dokonce desíti,to ne a ani kamarádi se nekoupali nazí.Plavky jsem tvrdošíjně vyžadoval ještě v mat.školce.Co si pamatuji,tak se děti maximálně do šesti koupali nahatí a když se koupala jedna spolužačka nahatá ještě ve druhé třídě,tak se stala terčem posměchu nejen od kluků.

Jindra (St, 26. 1. 2011 - 17:01)

To jsem netušila,že mu bylo už l4 let,tak to byl malinký,ale úplné holátko,to ano.

Robert (Ne, 30. 5. 2021 - 14:05)

14 ročny nahi vypadá na19

Jardo (St, 19. 6. 2019 - 20:06)

Na na 14 nevypadal holý tak na 11rokov

Jan (Út, 22. 1. 2019 - 12:01)

14 rocny bych nehadal tak na12

Reklama

Přidat komentář