Reklama

Kluci a nahota doma

adam (Út, 8. 2. 2011 - 20:02)

k tomu petovi bajzovi (adam novak) delsi dobu se o nej zajimam podarilo se mi ho i kontaktovat
Jak je videt v prvnim filmu kde hral (motyli cas) kde mu bylo 6 let vypadal na 3-4 chovani tomu ofpovidalo. Existuji lide kteri jsou vyvojove "pomalejsi" avsak udpesnejsim. Podle mne kdyby neprastil s herectvim (podle neho uplne este ne nejakou dobrou nabudku by vzal) byl by jeden z nejlepsich. Nyni se venuje malovani. Podle mne jak se v serialu odkryl nebylo planovane ale jen nestastna nahoda (poloha kamery natoceni) par zaberu vzniklo nahodou treba rozbreceni po vyprasku ve tretim dilu.

nahatej (Po, 7. 2. 2011 - 10:02)

Až budu mít děti, tak je do toho příšerně nezdravého a šíleného plaveckého vohozu budu cpát jen tehdy, pokud na tom budou trvat. Jinak ne a radši zajdeme na nudu.

Děti nad 10 let (Po, 7. 2. 2011 - 09:02)

by se měly oblékat do plavek.

a/aby je neobdivoval kdejakej pedík
b/ nějací kluci v tomhle maj bimbasi a kulky větší než dospěláci, tak aby ostatní chlapi nezáviděli
c/ holky už mohou mít chlupatou frndu a kdo se na to má koukat

nahatej (Po, 7. 2. 2011 - 00:02)

Já se tomu musím jen smát... nic proti, nezlobte se. Já bych to nechal na rozhodnutí děcka, co říkáte ;-) já si ani nevšiml, že by bylo něco nepatřičného, když jsem se koupal ve 12!! letech nahatej, i když teda sice na veřejnosti, ale poněkud stranou. Proč ty vykřičníky? No na svůj věk jsem byl teda opravdu hooodně vyspělej. Ale nějak mi to nedocáklo. To až později. Pak jsem se styděl až moc... a od 14, 15 zase vůbec. A vidíte. Jsem normální zdravej kluk s úctou vůči sobě.

Jarek (Ne, 6. 2. 2011 - 22:02)

Mě je 12 a taky nesmím ségru vidět nahatou. Je jí 10 a když sme na koupáku tak se převlíká taky pod dekou a já se nesmím koukat. Je to tak od vždycky u nás.

Kateřina (Ne, 6. 2. 2011 - 18:02)

Děti ještě nemám, ale v...Souhlasím, u větších kluků mi ta nahota přijde nevkusná a nepatřičná, přesně z důvodů jak píšeš. My máme dvě holky, 12 a 10 let a osmiletého kluka a syn se koupe už od 5 let v plavkách. Holky jsme doteď nechávali koupat nahaté, protože na holkách v tomto věku opravdu nic vidět není, hrudníček nemají a akorát ta čárečka mezi nohama. Ale rozhodně to nehodláme přehánět, určitě aspoň ta starší už tohle léto dostane plavky a protože jsou obě jedna ruka, tak mladší je bude chtít taky. Jinak se ale setkáváme opravdu i s extrémy že pětiletá holka má dvoudílné plavky (na co proboha?) a dvanáctiletý kluk je tam, klidně celý vystavován. Pokud už nahota u větších dětí, přijde mi osobně přirozenější u předpubertálních holek než u kluků.

Mirka 75 (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Naší dceři je 9 let, koupe se ráda bez plavek. Někdy má jen kalhotky.

Návštěvník (Po, 16. 9. 2019 - 11:09)

Záleží jak vypadá, pokud na ní nejsou vidět žádné známky dospívání, tak je to naprosto v pohodě, záleží jak to ona sama vnímá. Až se začne stydět, určitě si o plavky řekne.

Anonym (So, 21. 9. 2019 - 08:09)

Ať si zajde na nudiplaz a má to vyřešený. :)

Nesouhlasím (Ne, 6. 2. 2011 - 18:02)

Děti ještě nemám, ale v létě jsem byla se sousedkou a jejíma dětma třikrát u rybníka. Má holku 9 a kluka 11 let. A taky mě dost zaskočilo že kluk tam byl pokaždý nahej. Holka nosila plavky vždy na sobě už z domova a při odchodu domů se převlíkala za dekou kterou ji přidržovala máma. Zato kluka vysvlíkla ihned co jsme našli místo a položili deky. Dělala jsem jako že nic a nikdy jsme se o tom nebavily, ale přijde mi to jako taková míra dvojím metrem a že už je na to taky dost starej. Rozhodně už neměl šulína nějak malinkého. Ne že by měl obrovského, ale už to prostě není žádné nevinné miminko. Z blízka když seděl na dece si šlo všimnout že už mu tam malinko začínalo takové to chmýříčko, taže už tam náznaky dospívání jsou. A přišlo mi to občas i trošku nevkusné když tam všude lítal a blbnul nahatej. Nebo když něco hrabal v písku rozkročenej se zadkem nahoru a bylo vidět jak se mu tam houpe pytlík a šulín. A mladší ségra se na to ještě dívá! Takže já bych ty kluky tak od 8-9 dávala rozhodně do plavek.

Pepo2222 (Po, 14. 8. 2023 - 14:08)

Ty si sústredila na jeho penis.

Pepo2222 (Po, 14. 8. 2023 - 14:08)

Ty si sústredila na jeho penis.

Návštěvník (Po, 14. 8. 2023 - 14:08)

Co blbneš. Ty si tady poprvé? Ženská, co po ní chceš odpověď, sem dala příspěvek v roce 2011. Ta už ti, hlupáku, neodpoví.

Návštěvník (Po, 14. 8. 2023 - 18:08)

To je ten slovenský úchyl který vyzvídá, však na něj dojde. Maďaři na ně.

Václav (Čt, 3. 2. 2011 - 20:02)

Milý Tomášku,přestaň tady prosím tapetovat, díky.

Dana (Čt, 3. 2. 2011 - 17:02)

Osobně si myslím,že je to jedno.Mému synovi je 8 roků a koupe se nahý stejně tak i dcera,té je 6 let.

tomášek (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

Zkusím to napsat z pohledu...Proč by se šestiletá dcera neměla před klukama ukazovat a dvanáctiletý kluk pŕed holkama jo?To mi připadá trochu hloupé.Jako malý jsem měl plavky od šesti a bez plavek bych se koupat nešel.Mám dceru a tu necháváme s manželkou koupat nahou ještě v devíti a plavky dostane,až bude v pubertě,na holkách není do té doby nic vidět,tak ať běhaj nahaté.

Návštěvník (Po, 25. 5. 2020 - 19:05)

Není to tak trochu divný ... Dcera dostane plavky v pubertě!!! Já bych si plavky nikdy nesundala

Návštěvník (Ne, 7. 6. 2020 - 15:06)

Tak, správně, pro dceru burkiny a pěkně zahalit a vy si je fakt nikdy nesvlíkejte.

Návštěvník (Po, 25. 5. 2020 - 22:05)

Taky nechápu proč by se muselo dítě koupat doma nahé, dcera (15)
má plavky vcelku, syn(13) slipové plavky a nikdy je nenapadlo se vysléknout z plavek ,a to jsou doma na zahradě ,a bez návštěvy cizích lidí/dětí.

Reklama

Přidat komentář