Reklama

Kluci a nahota doma

Jirka (So, 25. 7. 2020 - 14:07)

Nezakrývám se ničím.Lehnu si na bok tak aby to nikdo neviděl. Když se vystříkám, tak to pustím do dlaně. Máma na mě nekouká ale ukážu jí pak to semeno.

Z (So, 27. 6. 2020 - 20:06)

Z

Z (St, 24. 6. 2020 - 21:06)

Z

tomášek (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

Mirko, máme to doma podobné...jak kterému klukovi nevadí se v tomhle věku koupat se nahý,ale já ani moji dva bratranci bysme se nekoupali v sedmi nahatí,natož v desíti.Od šesti jsem nesundal plavky.Dceři je 9 a necháváme ji koupat nahatou a nevadí jí to,naopak syn chtěl plavky už od prvná třídy a také je dostal.

tomášek (St, 2. 2. 2011 - 20:02)

Zkusím to napsat z pohledu...Já bych se teda nekoupal nahý ani v sedmi letech,natož ve dvanácti a ještě před sestrou.Mám syna 11 a dceru 9.Syn se koupe od šesti v plavkách a dceru necháváme s manželkou koupat nahatou.Je to pro holky zdravější a nemají se v tomhle věku za co stydět.

tomášek (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

Koupat se nahatý je pro...no nevím,já jsem taky z vesnice,staršího ročníku,ale že bych se koupal nahý v devíti nebo dokonce desíti,to ne a ani kamarádi se nekoupali nazí.Plavky jsem tvrdošíjně vyžadoval ještě v mat.školce.Co si pamatuji,tak se děti maximálně do šesti koupali nahatí a když se koupala jedna spolužačka nahatá ještě ve druhé třídě,tak se stala terčem posměchu nejen od kluků.

Jindra (St, 26. 1. 2011 - 17:01)

To jsem netušila,že mu bylo už l4 let,tak to byl malinký,ale úplné holátko,to ano.

Robert (Ne, 30. 5. 2021 - 14:05)

14 ročny nahi vypadá na19

Jardo (St, 19. 6. 2019 - 20:06)

Na na 14 nevypadal holý tak na 11rokov

Jan (Út, 22. 1. 2019 - 12:01)

14 rocny bych nehadal tak na12

Míra (St, 26. 1. 2011 - 07:01)

Já se koupával nahej taky nějak do 14,prostě dokonce základky. Ale kdyby to bylo na mě, tak někdy od 10 jsem si tu nahotu začal uvědomovat - do té doby mi to bylo jedno, ale pak už jsem si uvědomoval, že jsem nahej a trochu jsem se styděl. Máma ale říkala, že na plavky je času dost a že jednou jí za to poděkuju. Měla pravdu, teď jsem rád, že jsem si tu pohodu užil co nejvíc - kdo nezažil koupání bez plavek, neví, o co přichází. Na pláži to bylo horší, taky jsem byl podobně nevyspělý jako ten Péťa Bajza, takže jsem nikoho nepobuřoval, ale to mi právě vadilo - že mě díky tomu všichni považovali za malého kluka.

Katka (Út, 25. 1. 2011 - 22:01)

Katuš to máš pravdu,také...Mě přišel právě malinkej, rozhodně neměl žádné chloupky a byl takový celý hubený a mrňavý, proto mě pak překvapilo,že mu bylo 14. Chtěla jsem říct,že jak tu ti lidi píšou o koupání třeba 12 letých kluků u vody nahatých, tak mi to přišlo divné, ale jestli vypadají takhle, tak by mi to ani nepřišlo, protože bych fakt myslela,že je to nějaké prcek a ne puberťák.

Eliška (Pá, 8. 7. 2022 - 19:07)

Mám syna 15 let a je také, takový střízlík s ještě menším pindíkem. V létě se jezdíme koupat na místní písak a plavky zatím nenosí. U vody na vesnici se to nějak neřeší. Ostatní děti jsou běžně také bez plavek. Ostatně spíše kluci. Dívky jsou trochu stydlivější. Ale občas jsem se všimla, že klukům okují ty malé bimbasky.

Darina (So, 9. 7. 2022 - 05:07)

Já se ráda na syna podívám taky při koupání. Jezdili jsme na nudapláže a je teda zvyklý na nahotu, takže teď, i když mu táhne na 13, tak kupř. v koupelně mu běžně namydlím záda a pak ho i osušuji a nebrání se. I když poslední dobou se jakoby snažil obracet aby byl ke mě zády, ale nepřipustím to a pěkně si ho k sobě obrátím. Tak není divu, s nástupem puberty se většinou kluci stydí šíleně, ale toho mýho jsem vycepovala a vcelku poslouchá.

Roman (Ne, 30. 5. 2021 - 13:05)

Já vypadal 14 stejne

Jindra (Út, 25. 1. 2011 - 21:01)

Katuš to máš pravdu,také jsem si toho všimla,bylo to ve vaničce v kuchyni a bimbasa měl docela velkého

Pavla (Ne, 30. 5. 2021 - 15:05)

14rocny holatko vo filn2

Domča (Út, 25. 1. 2011 - 20:01)

Mě to v dětství vždycky bavilo, koukat u vody klukům na pindíky :-)Teď mám pocit, už se jich nahatých moc nekoupe, tehdy fakt byli u vody často nazí i kluci kolem páté třídy. Ale už zas nejsem tak zvědavá jako tehdy, tak mi to nevadí :-)

Katka (Út, 25. 1. 2011 - 20:01)

Kdysi jsem četla rozhovor s Adamem Novákem - no je ten, co hrál postavu Péti v seriálu bylo nás 5. Hrál tam malého kluka (v jedné scéně ho dokonce maminka úplně nahatého koupe) a já si s překvapením přečetla, že mu v době natáčení bylo 14 let. Takže docela věřím tomu, že některé mámy takhle svoje syny koupat bez plavek nechají - já když viděla toho "Péťu", tak to se mnou taky ani nehlo, koupali tam prostě dítě.

Pepa (Út, 25. 1. 2011 - 19:01)

Koupat se nahatý je pro kluky přece úplně normální. Možná se to někomu zdá divné, ale koupat se kluky v plavkách jde víc vídávat až teď, dřív bylo úplně normální, že se kluci do deseti let a často i víc koupali nazí, neumím si představit, že bychom se třeba s kamarády u babičky tahali ještě i s plavkama a osuškama, prostě se svlíklo a šlo se do vody, když byly kolem holky, tak byly. Ty ale vždycky jen seděly na břehu, nebo se fakt koupaly v plavkách.

Reklama

Přidat komentář