Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Alena (Ne, 2. 1. 2022 - 18:01)

Vyhovující..... ovšem velmi záleží v jakých povětrnostních podmínkách dozrává.....

Raubíř (Ne, 2. 1. 2022 - 21:01)

Ve velmi úrodných a všeho je dostatek pro něco krásného a šťavnatého.

Alena (Ne, 2. 1. 2022 - 22:01)

Je daná vinice zanesena v katastrálních mapách s bližším místem určení.....? Jinými slovy... disponuje souřadnicemi GPS?

Strejda (Ne, 2. 1. 2022 - 16:01)

To není pro mne, já jsem už destilát.

Alena (Ne, 2. 1. 2022 - 17:01)

Muži zrají jako víno....pozdní sběr bývá nejkvalitnější...

tak (So, 1. 1. 2022 - 19:01)

4 cm je dost málo, delší penis má výhodu, že nemusí být přitisknuté tělo na tělo, jdou různé polohy, které znamenají určité oddálení, tj. část penisu se nemůže nikdy zasunout. Ale normální ženě stačí běžná mužská velikost. I ženě s lehce nadprůměrnou velikostí většinou stačí muž, který je na dolní hranici normy, tj. 12 cm. Není to pak ideál, ale nemusí to být vůbec tak podstatné. Sex si užije velmi dobře, záleží spíš na vzájemném vztahu mezi nima než na čistě technických věcech jako vzájemná velikost pohlavních orgánů. Myslím, že když bude mít některá nějakého ráda, tak to může dobře fungovat, i kdyby on měl třeba 7 nebo 8 cm, což snad už je hranice mikropenisu. Tady už bude více omezení, ale sex může být stále velmi kvalitní, navíc mnohdy jde víc i o šířku, která může být zachovaná na průměru.

Chosé (So, 1. 1. 2022 - 14:01)

Když jsem se rozváděl měřil můj penis 15,5 cm po rozvodu jsem neměl čtyři roky sex ani jsem ne masturboval a můj penis se mi smrsknul na 11, 5cm mohl by mi to někdo vysvětlit jak to je možné mám z toho mindrák i když se mám sejít s novou přítelkyni a mít s ní poprvé sex tak se bojím, že se mi bude smát a nebo se mnou sex vůbec chtít mít nebude prostě mám mindrák, ale muž má přece jazyk a prsty takže to může ženě vynahradit lízáním i prstěním souhlasíte milé dámy.

Mirek (Ne, 2. 1. 2022 - 20:01)

Zvětšování je popsané v knize: "Vyučování nefritového draka" autor: Hsi Lai. Je možná v antikvariátech, a je na ulozto.cz.

Návštěvník (So, 1. 1. 2022 - 17:01)

To je divné. Já tedy masturbuji dost často a mám ho pořád stejného. Dokonce jsem měl přítelkyni, která ho uměla "vytáhnout" na 19 cm, což já nedělám, protože většině partnerek stačí takový jaký je.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 08:08)

Já už se v tom nevyznám. Máma mi vtloukla do hlavy, že ho mám malýho. Doktorka zase, je mírně nadprůměrný. Ptal jsem se i babičky a ta mi řekla, že je akorát. Včera mi kamarádka poslala fotku svýho milence a ten ho má jak hovado. Určitě přes dvacet centimetrů. Myslel jsem, že s kámoškou něco bude, ale když viděla toho mýho chudáčka, tak se mi vysmála. Už ani honit mne nebaví

martina (St, 25. 8. 2021 - 05:08)

tak me staci 16cm

kostelník (Ne, 20. 2. 2022 - 18:02)

Mě stačí 16cm mého...Kurvo jedna nadržená!

martina (St, 9. 2. 2022 - 19:02)

tak me staci 16cm

Duchovníí (Út, 8. 2. 2022 - 06:02)

Mě stačí 16cm mého...Kurvo jedna nadržená!

Žena (St, 25. 8. 2021 - 00:08)

Základní otázka je, kolik ženě stačí k dkonalému uspokojení. U každé je to jinak, ale asi se shodneme na tom, že musí potěšit a ne ublížit. Podle mne vedou průměráci do patnácti centimetrů a pak, děj se vůle boží.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 17:08)

Když už tak něco mezi 15 až 18 cm. Ty malé neberu. Nevím, proč se tady všichni podmíráci tváří, že větší penis ubližuje.

zvedavy (Út, 24. 8. 2021 - 23:08)

7 cm stačí?

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 23:08)

Jak které , důležitý je také průměr penisu .

Eduard Nud (Út, 24. 8. 2021 - 14:08)

Nevím, kolik centimetrů ženám stačí, ale říká se, co je malé, to je milé. A ženy ví, proč. Babička říkávala: Jsi hodný, mužíčku, ale jsi ještě hodnější, když nic nechceš.

Michal (Út, 24. 8. 2021 - 13:08)

Jedno ale nechápu, většina žen je citlivá více nebo spíše jen klitoriálně.
Takže pri sexu vyvrcholení dosahujou právě třením resp. narážením partnerova těla o klitoris.
Jak takové ženy dosahují orgazmu s mužem, který má větší penis a musí dávat pozor a nemůže jít až na doraz?

Reklama

Přidat komentář