Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Duchovníí (Út, 8. 2. 2022 - 06:02)

Mě stačí 16cm mého...Kurvo jedna nadržená!

Žena (St, 25. 8. 2021 - 00:08)

Základní otázka je, kolik ženě stačí k dkonalému uspokojení. U každé je to jinak, ale asi se shodneme na tom, že musí potěšit a ne ublížit. Podle mne vedou průměráci do patnácti centimetrů a pak, děj se vůle boží.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 17:08)

Když už tak něco mezi 15 až 18 cm. Ty malé neberu. Nevím, proč se tady všichni podmíráci tváří, že větší penis ubližuje.

zvedavy (Út, 24. 8. 2021 - 23:08)

7 cm stačí?

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 23:08)

Jak které , důležitý je také průměr penisu .

Eduard Nud (Út, 24. 8. 2021 - 14:08)

Nevím, kolik centimetrů ženám stačí, ale říká se, co je malé, to je milé. A ženy ví, proč. Babička říkávala: Jsi hodný, mužíčku, ale jsi ještě hodnější, když nic nechceš.

Michal (Út, 24. 8. 2021 - 13:08)

Jedno ale nechápu, většina žen je citlivá více nebo spíše jen klitoriálně.
Takže pri sexu vyvrcholení dosahujou právě třením resp. narážením partnerova těla o klitoris.
Jak takové ženy dosahují orgazmu s mužem, který má větší penis a musí dávat pozor a nemůže jít až na doraz?

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 18:08)

Tvl, kolik ti je let? Tady se člověk pobaví.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 13:08)

Většina žen má skutečně nejcilivější klitoris. Při orgastické souloži, je jedno, jestli svelkým, nebo malým penisem,bývá poštěváček masírován rukou partnera, nebo si to dělá sama, Některé ženy, manžeku nevyjímaje, zkracují, nebo odmítají předehru lízáním a nepřejí si, masírování klitorisu, protože chtějí orgasmus oddálit a soulož tím prodloužit. Poševní orgasmus totiž, u někrerých žen bývá delší a intenzivnější.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 22:08)

Těch zase tolik není , ale poštěstilo se mi a když jsem ji dostal do orgasmu tak její kunda táhla jak pumpa . A z toho jsem byl hotovej já !

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 22:08)

A o tom to je. Moje žena svírá tak, že nemusím vůbes přirážet a vyždíme mi ho sama. Jenže častý problém je v tom, že se naprosto neuvěřitelně mocným orgasmem uspokojí dřív než já a pak mi ho vyplivne jako nepotřebný materiál.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 22:08)

A o tom to je.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 13:08)

Ale nemyslel jsem, že se klitoris masíruje něčím jiným, ale i při sexuálním styku se opírá o partnera (misionářská poloha, na koníčka a podobně). Takové ženy se pak bez pomoci udělají jen v těchto polohách. U poloh kde je partner odzadu jsou drážděny o dost méně, nebo se ani neudělají, nebo jen s pomocí.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 14:08)

Ono také záleží na tom, jak je klitoris velký a jak silné má stydké pysky. I miniaturní je stejně citlivý jako velký, ale není tak přístupný jak si myslíš. Každá je jiná. Jsou i takové, které to mají nejraději ze zadu i bez dráždění klitorisu, Manželka například odmítá na koníčka, ne proto, že by jí to nedělalo dobře, ale proto, že je hned hotová, protože se jí propojí tři body ženské rozkoše. Klitoris, G bod a L bod, který je hluboko v pochvě. Jednoduše. Když máš malýho dělej to spíš rukama, jazykem a penis jen správně nasměruj na G bod. S průměrňákem můžeš potěsit víc a většinu. S velkým jen některé. Je to umění přivést ženu k orgasmu. Jen zkušený muzikant znalý nástroje, dohraje až do úplného finále. A každý nástroj je jiný a píše jiné noty. Musíš to umět rozehrát a dohrát.

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 23:08)

A dobre hoch já mam 18 a péro jen 8

Očko (So, 21. 8. 2021 - 07:08)

Tady plagiátoři opísují cizí články jen to sviští.

Eva (Pá, 20. 8. 2021 - 23:08)

Už se stalo. "Omyle" ale do koulí mne stejně nekopneš. Píča je nemá.

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 00:08)

Se neztrapňuj, podmíráku

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 00:08)

To je tak hezký.

žena (Pá, 20. 8. 2021 - 22:08)

Mám pocit, že si to sem píší ti s menším, aby se uklidnili. Chlap těžko pochopí, jaký je rozdíl v pocitu naplněné pochvy. To je fantazie. A proto jsou ženy vysazené na boule v rozkroku. Kdyby většině žen vyhovoval malý, nebyly by automaticky přitahovány k velkým boulím. A taky nevím, proč si tady vnucujete představu, že chlap s velkým neví, co žena ráda. Vědí to moc dobře. A ten pořádný klacek je bonus.

Reklama

Přidat komentář