Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Marek (So, 31. 7. 2021 - 00:07)

Já jsem se s tím také schovával ale matka to o mě věděla protože jsem tu svoji sexuální touhu vůči jejímu tělu a celkovému jejímu vzezření krásné zralé zkušené čtyřicetileté ženy nedokázal ovládat a s představou našeho společného vášnivého sexu jsem ze zoufalství musel onanoval s jejím prádlem a stříkal své semeno do jejích kalhotek, podprsenek, kombiné, nočních košilek, silonek, atd. Semene bylo na jejím prádle mnoho a pořád čerstvé, tak se občas stalo že když dávala prádlo do pračky a sáhla na to že si pro sebe hubovala že to se mnou už není možné ale nikdy mi k tomu nic konkrétně neřekla. Jednoho dne se stalo že mě nachytala jak se mazlím s její podprsenkou a honím si ptáka s jejími kalhotkami obtočenými kolem mého ztopořeného penisu, úplně jsem strachy ztuhnul a bylo mi nepopsatelně, matka si mlčky svlékla tričko, z podprsenky vyndala svá velká prsa a řekla mi, na co čekáš mladíku, tak pokračuj. Nemohl jsem jen jsem stál a v nedozírném údivu koukal na ty její velké obnažené prsa, v ruce jsem svíral svého pořád tvrdého matky kalhotkami obtočeného ptáka a nic jsem nechápal, v tom na mě křikla, tak dělej! Autorita matčino hlasu mě donutila pokračovat a bylo to poprvé kdy jsem před mojí matkou stříkal ze svého ztopořeného údu své semeno.

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 05:07)

Dobře ty. U nás to bylo tak, že když masturbovala maminka, neudržel jsem se a musel taky. Když měla orgasmus, vstoupil jsem k ní a udělal jsem se, při pohledu na její štěstí, také. Pak jsme se oba motali a dělali, že se nic nestalo.

Helena (Pá, 30. 7. 2021 - 13:07)

Vše je na dohodě. Doma si to ve vaně udělal zas, slyšela jsem jak to tam cachtá. tentokrát mu to trvalo déle. O pět mocně stříkal, ale až když jsem mu vypouštěla vodu. Zasáhl mne do obličeje.

David (Pá, 30. 7. 2021 - 14:07)

Jsem zvědavej, kdy se ti trefí do pusy.

Helena (Pá, 30. 7. 2021 - 15:07)

No a co? Po takové smetaně se mi zle nedělá. Stejně si tu a tam líznu. Má to semeno moc dobré.

David (So, 31. 7. 2021 - 14:07)

V pohodě, já měl na mysli, že až to z něj bude stříkat a ty budeš zase "náhodou" u toho, tak otevřeš pusu. Možná i olízneš žalud. Fantastická představa, škoda že nejsi moje mamina.

Helena (Ne, 1. 8. 2021 - 01:08)

Davide. nic není ztraceno. Jestli ještě žije, hlavu ti neutrhne, protože tě miluje. Můj brácha se před mámou ukázal, když se opil na jejích padesátinách. Chvilku se pýřila, trošku mu i nadávala do prasáků. ale nakonec si dala říct a udělala si to taky a před ním.

David (Ne, 1. 8. 2021 - 08:08)

Je to moc komplikovaný a nepůjde to. Ale třeba se mi podaří najít ženu, která to má obráceně a zahraje si se mnou divadlo.

Helena (Ne, 1. 8. 2021 - 10:08)

To je taky řešení. Někdo tady psal, že ho maminka půjčila kamarádce, protože kluk byl až moc živý a ona se obávala, že po ní půjde. Jestli té náhradní říkal maminko, to neuvedl. Ty ale můžeš. Je spousta starších, pěkných a potřebných žen bez partnerů a ty tě rády přijmou, jako "syna", s otevřenou náručí.

David (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

Tak snad na ni někde narazím. Díky za podporu.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

Když mne maminka poněkolikáté přistihla při onanii, vždy jí to rozčílilo. Později přiznala, že na mne také měla chuť. Poslala mne k jedné paní s dopisem. Ta si to přečetla, svlékla mne i sebe, vykoupala nás oba a odvedla si mne do ložnice. Dlouho jsme pak souložili. Bylo mi třináct let. Pak už jsem to před mámou nedělal. Musel jsem semenem šetřit pro svou souložnici.

Helena (Ne, 1. 8. 2021 - 01:08)

Davide. nic není ztraceno. Jestli ještě žije, hlavu ti neutrhne, protože tě miluje. Můj brácha se před mámou ukázal, když se opil na jejích padesátinách. Chvilku se pýřila, trošku mu i nadávala do prasáků. ale nakonec si dala říct a udělala si to taky a před ním.

Helena (So, 31. 7. 2021 - 23:07)

Při takovém soužití, je všechno možné.

Lucie (Pá, 30. 7. 2021 - 11:07)

Ahoj ,už to nemůžu vydržet ,jak přede mnou pořád chodí nahý a ten jeho obří klacek se mu bimba mezi stehna . včera jsem ho viděla ve sprše jak mu stojí a to už jsem skoro nevidrzela ,řekl mi jestli mu ho nechci umit radši jsem odešla aby se něco nestalo

Marie (Pá, 30. 7. 2021 - 13:07)

Ahoj ,podle mě byste se tomu neměli bránit , hlavně když má takového Macka 20cm v klidu je fakt obr co já bych za to dala .už jsem ho svému synovi také pohonila

Default User Image
Gipsy (Út, 26. 12. 2023 - 13:12)

Wau úžasne 

S (Čt, 29. 7. 2021 - 06:07)

Ženám je obecně známo že mladší samci mají velký sexuální potenciál a když ještě k tomu mají povědomí toho že takový sameček po nich touží tak přirozeně na takové věci nemohou také nemyslet.

Jana (Čt, 29. 7. 2021 - 06:07)

Tak to je. Trápím se a vzrušuju tím, že ten můj sameček někde v ústraní onanuje, připravuje mne o potěšení a plýtvá vzácným materiálem, kterým jeho semeno je. Jak ho přistihnu, tak se vždy rozlítostním a vyteču.

David (Út, 27. 7. 2021 - 16:07)

Je Vás dámy asi asi hodně a není to ani tak neobvyklý, jak jsem si myslel. Tedy pokud to sem nepíšou nějací zhovadělí chlapi.

Návštěvník (Út, 27. 7. 2021 - 18:07)

Mámy to prožívají. Na to můžeš vzít jed. Jenom málokterá to přizná a a tak se nám tady uvolňují.

Reklama

Přidat komentář