Reklama

Vzrušení z vlastního syna

David (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

Tak snad na ni někde narazím. Díky za podporu.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

Když mne maminka poněkolikáté přistihla při onanii, vždy jí to rozčílilo. Později přiznala, že na mne také měla chuť. Poslala mne k jedné paní s dopisem. Ta si to přečetla, svlékla mne i sebe, vykoupala nás oba a odvedla si mne do ložnice. Dlouho jsme pak souložili. Bylo mi třináct let. Pak už jsem to před mámou nedělal. Musel jsem semenem šetřit pro svou souložnici.

Helena (Ne, 1. 8. 2021 - 01:08)

Davide. nic není ztraceno. Jestli ještě žije, hlavu ti neutrhne, protože tě miluje. Můj brácha se před mámou ukázal, když se opil na jejích padesátinách. Chvilku se pýřila, trošku mu i nadávala do prasáků. ale nakonec si dala říct a udělala si to taky a před ním.

Helena (So, 31. 7. 2021 - 23:07)

Při takovém soužití, je všechno možné.

Lucie (Pá, 30. 7. 2021 - 11:07)

Ahoj ,už to nemůžu vydržet ,jak přede mnou pořád chodí nahý a ten jeho obří klacek se mu bimba mezi stehna . včera jsem ho viděla ve sprše jak mu stojí a to už jsem skoro nevidrzela ,řekl mi jestli mu ho nechci umit radši jsem odešla aby se něco nestalo

Marie (Pá, 30. 7. 2021 - 13:07)

Ahoj ,podle mě byste se tomu neměli bránit , hlavně když má takového Macka 20cm v klidu je fakt obr co já bych za to dala .už jsem ho svému synovi také pohonila

Default User Image
Gipsy (Út, 26. 12. 2023 - 13:12)

Wau úžasne 

S (Čt, 29. 7. 2021 - 06:07)

Ženám je obecně známo že mladší samci mají velký sexuální potenciál a když ještě k tomu mají povědomí toho že takový sameček po nich touží tak přirozeně na takové věci nemohou také nemyslet.

Jana (Čt, 29. 7. 2021 - 06:07)

Tak to je. Trápím se a vzrušuju tím, že ten můj sameček někde v ústraní onanuje, připravuje mne o potěšení a plýtvá vzácným materiálem, kterým jeho semeno je. Jak ho přistihnu, tak se vždy rozlítostním a vyteču.

David (Út, 27. 7. 2021 - 16:07)

Je Vás dámy asi asi hodně a není to ani tak neobvyklý, jak jsem si myslel. Tedy pokud to sem nepíšou nějací zhovadělí chlapi.

Návštěvník (Út, 27. 7. 2021 - 18:07)

Mámy to prožívají. Na to můžeš vzít jed. Jenom málokterá to přizná a a tak se nám tady uvolňují.

Jitka (Po, 26. 7. 2021 - 14:07)

Synové se připouštět nesmí. To nemusí mít dobré konce. Masturbujte, nebo si najděte chlapa. Velký čůrák může taky bolet. Ještě se do tebe udělá a bude malér.

Lucie (Po, 26. 7. 2021 - 14:07)

Už tu zase chodí nahatý ,to je hrozné mu odolat myslím si že ho má určitě přes 20 cm když mu visí,já se zblázním ,tvůj má take takového ?

Návštěvník (Út, 27. 7. 2021 - 20:07)

Když už sem píšeš,tak nevyjšlej blbosti o 20 cm!!!

Návštěvník (Út, 27. 7. 2021 - 20:07)

Nech to být. Mámy si často v synech vysnívají své nesplněné touhy a tak přehánějí, což je uspokoluje.

Marie (Út, 27. 7. 2021 - 15:07)

Takovému klacku bych asi těžko odolávala ,divím se že to vydržíš,můj syn ho má malého ,ale také mě vzrušuje

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 15:07)

Když mu visí je vycmrndnutý. Pokud se mu postaví a začne honit, měla by jsi se klidit, protože nikdy nevíš co může puberťáka napadnout.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 09:07)

My ženský to máme taky těžký. Mít doma "chlapa", který už od třinácti má klacek jako dopělý a nestydí se, dělat si to i před mámou, která musí odolat, to je teda výhra.

Lucie (Po, 26. 7. 2021 - 13:07)

Mám podobný problém můj syn přede mnou chodí neustále nahý,je mu 12 let a už ho má většího než jeho otec , bože jak mi to vzrušuje

Janina (Po, 26. 7. 2021 - 13:07)

Přiznám se, že i já se musim hodně ovládat a držet se, abych po něm neskočila. Synovi je 13 a když vydím jeho nadobíčko v pozoru a v akci, když si ho honí a stříká, jdou mi nohy doslova od sebe a polije mě horký pot. Mezi nohama mám doslova mokro. To si pak musím zalíst do koupelni a omejt si mokrou kundu a hlavně se trochu schladit. Jinak by to špatně dopadlo a hupla na něj.

Reklama

Přidat komentář