Reklama

Vzrušení z vlastního syna

AS (St, 4. 8. 2021 - 10:08)

Mamča taky přede mnou doma taky chodí ve spodním prádle nebo v kalhotkách a různých tričkách s výstřihem nebo šatičkách ve kterých vynikají její větší prsa. Je super ji takto zblízka vídat a cítit její ženskou přitažlivost která ve mě přirozeně evokuje moji mužskou představivost.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Měl by tě slyšet, jak si drazdis kundičku a uvidíš, jak se to bude vyvíjet.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Myslíš, že když se se synem koupu a chodím s ním na nuda pláž, že nejsme normální rodina?

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Určitě ste mě by z mamky ve vaně stal hned!

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Jasně že mu stojí. Je to mužský, ale já s tím nemám problém. Jsem na to zvyklá. Opatrně, aby nevystřík, mu ho umyju, on mi umyje žabku a uspokojíme se každý zvlášť až po koupeli.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

A tebe neláká mu ho pohonit až do vystriknuti?

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Máme svá pravidla, která někdo nepochopí.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Já bych to mamce dovolil.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Jasně že mu stojí. Je to mužský, ale já s tím nemám problém. Jsem na to zvyklá. Opatrně, aby nevystřík, mu ho umyju, on mi umyje žabku a uspokojíme se každý zvlášť až po koupeli.

Helena (Pá, 30. 7. 2021 - 12:07)

Ten můj byl s třídou na dvoudenním výletě a asi tam byl pod přísným dozorem, protože když vylezl z autobusu, očividně mu stál. Zatáhl mne za nejbližší křoví, sundal si kalhoty, řekl. Konečně. rozkmital na ptákovi ruku a za chvilku prudce a dlouho stříkal. Pak se mu ulevilo.

David (Pá, 30. 7. 2021 - 12:07)

Že já blbec jsem se s honěním schovával, měl jsem se nechat načapat, aspoň bych dnes věděl, jak by to dopadlo.

Marek (So, 31. 7. 2021 - 00:07)

Já jsem se s tím také schovával ale matka to o mě věděla protože jsem tu svoji sexuální touhu vůči jejímu tělu a celkovému jejímu vzezření krásné zralé zkušené čtyřicetileté ženy nedokázal ovládat a s představou našeho společného vášnivého sexu jsem ze zoufalství musel onanoval s jejím prádlem a stříkal své semeno do jejích kalhotek, podprsenek, kombiné, nočních košilek, silonek, atd. Semene bylo na jejím prádle mnoho a pořád čerstvé, tak se občas stalo že když dávala prádlo do pračky a sáhla na to že si pro sebe hubovala že to se mnou už není možné ale nikdy mi k tomu nic konkrétně neřekla. Jednoho dne se stalo že mě nachytala jak se mazlím s její podprsenkou a honím si ptáka s jejími kalhotkami obtočenými kolem mého ztopořeného penisu, úplně jsem strachy ztuhnul a bylo mi nepopsatelně, matka si mlčky svlékla tričko, z podprsenky vyndala svá velká prsa a řekla mi, na co čekáš mladíku, tak pokračuj. Nemohl jsem jen jsem stál a v nedozírném údivu koukal na ty její velké obnažené prsa, v ruce jsem svíral svého pořád tvrdého matky kalhotkami obtočeného ptáka a nic jsem nechápal, v tom na mě křikla, tak dělej! Autorita matčino hlasu mě donutila pokračovat a bylo to poprvé kdy jsem před mojí matkou stříkal ze svého ztopořeného údu své semeno.

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 05:07)

Dobře ty. U nás to bylo tak, že když masturbovala maminka, neudržel jsem se a musel taky. Když měla orgasmus, vstoupil jsem k ní a udělal jsem se, při pohledu na její štěstí, také. Pak jsme se oba motali a dělali, že se nic nestalo.

Helena (Pá, 30. 7. 2021 - 13:07)

Vše je na dohodě. Doma si to ve vaně udělal zas, slyšela jsem jak to tam cachtá. tentokrát mu to trvalo déle. O pět mocně stříkal, ale až když jsem mu vypouštěla vodu. Zasáhl mne do obličeje.

David (Pá, 30. 7. 2021 - 14:07)

Jsem zvědavej, kdy se ti trefí do pusy.

Helena (Pá, 30. 7. 2021 - 15:07)

No a co? Po takové smetaně se mi zle nedělá. Stejně si tu a tam líznu. Má to semeno moc dobré.

David (So, 31. 7. 2021 - 14:07)

V pohodě, já měl na mysli, že až to z něj bude stříkat a ty budeš zase "náhodou" u toho, tak otevřeš pusu. Možná i olízneš žalud. Fantastická představa, škoda že nejsi moje mamina.

Helena (Ne, 1. 8. 2021 - 01:08)

Davide. nic není ztraceno. Jestli ještě žije, hlavu ti neutrhne, protože tě miluje. Můj brácha se před mámou ukázal, když se opil na jejích padesátinách. Chvilku se pýřila, trošku mu i nadávala do prasáků. ale nakonec si dala říct a udělala si to taky a před ním.

David (Ne, 1. 8. 2021 - 08:08)

Je to moc komplikovaný a nepůjde to. Ale třeba se mi podaří najít ženu, která to má obráceně a zahraje si se mnou divadlo.

Helena (Ne, 1. 8. 2021 - 10:08)

To je taky řešení. Někdo tady psal, že ho maminka půjčila kamarádce, protože kluk byl až moc živý a ona se obávala, že po ní půjde. Jestli té náhradní říkal maminko, to neuvedl. Ty ale můžeš. Je spousta starších, pěkných a potřebných žen bez partnerů a ty tě rády přijmou, jako "syna", s otevřenou náručí.

Reklama

Přidat komentář