Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Tom abdl (Ne, 12. 2. 2023 - 08:02)

Ahoj najde se tu holka co miluje čurani do plen? Zkušenosti a abdl plenky mám,tak pisni na [email protected]

Eliška (So, 11. 2. 2023 - 18:02)

V pondělí půjdu koupit plínky. V pátek to nešlo, ségra byla doma dřív a určitě by si všimla, že něco nesu.

Lucka (Ne, 12. 2. 2023 - 07:02)

Tak to je skvely, uz sis je byla v obchode vyhlidnout? Jakou znacku si vybrala?

Eliška (Ne, 12. 2. 2023 - 12:02)

Nemám ještě vybrané. Zítra zajdu do drogerky a něco koupím.

Lucka (Ne, 12. 2. 2023 - 13:02)

Tak super, urcite se uz moc tesis! Pak dej vedet jaky sis poridila.
A kdyby sis chtela psat i jinde, ozvi se na tiktoku (lucka_bdwtr) nebo instagramu (lucka_bdw)

Hanka (St, 15. 2. 2023 - 15:02)

Ahoj Lucko budu rada kdyz mi taky poradis zatim ctu co tu pises Elisce

Jana (So, 11. 2. 2023 - 17:02)

Tak co Eliško?jak jsi na tom?

Zbyněk (St, 8. 2. 2023 - 17:02)

Ahoj. S tím přetékáním plínky. Mě je 26 let a ze zdravotních důvodů nosím pleny Seni Super Plus Large, které mají velkou absorbci moči. Jednu mám celý den - nasazuji po obědě a mám ji až do oběda následujícího dne. Nikdy mi nepřetekla. Velkou vykonávám ráno, ale plena je opravdu objemná. Akorát mezi nohama jak se to plní, tak je pak velký ranec

Jana (St, 8. 2. 2023 - 07:02)

Taky se divím že ti tady strejda moc neporadil, když se stará o svou neteř,tak si myslím že nějaké zkušenosti má taky

xxx (Pá, 3. 2. 2023 - 01:02)

Když myslíte, že jsou tady jenom úchyláci. Tak se zamyslete nad významem slova úchyl. To že se vám to nelíbí a je podle vás přes čáru je váš názor. Ale obecně ABDL komunita je tvořena i jedinci co do toho druhé nenutí jak je třeba u jiných sexuálních praktik. A když se zamyslíte tak s plenkami člověk začíná na začátku života a i končí a někdo nosí plenky ze zdravotních důvodů je podle vás i on úchyl když je musí nosit ? Plenky jsou praktické mají i pozitivní vliv na psychiku člověka, někdo má plenky jen jako relax a vzpomínku na bezstarostnou dobu mladých let. Prostě únik od reality a problémů. Což někteří jedinci řeší drogami alkoholem nebo i cigaretami. Co je škodlivější posoudí každý sám, za mě jsou plenky praktický oděv a holky které se nebojí a nosí plenky jsou sexy a navíc když mají počůranou plenku je to to nejlepší co může být. Obecně jaký je rozdíl mezi vložkou a plenkou když se zamyslíte slouží k tomu samému brání nechtěnému úniku tekutin sice tam jsou rozdíly že u plenky to jde ovlivnit u svých dnů to moc ovlivnit nejde. A je i možnost že si za kapesné pořídíte plenky sami dnes je tolik možností jak anonymně koupit plenky zkusíte si to a pak to můžete řešit kdyžtak tím počůráním do postele nebo rozhovorem s rodiči nebo to praktikovat jen občas a na tajno. Ale každý člověk je takový jaký je a může si dělat co chce je to jejich život a je jen na nich jak ho budou žít ale obecně by neměli přitěžovat ostatním takže jít si za svým snem ale né přes mrtvoly. Protože když se člověk jednou pro něco rozhodne tak nezmění názor dokud to nezkusí nebo toho bude litovat a vždy je cesta jak toho dosáhnout neboli. Je něco nedosažitelného/nereálného, tak změň cestu aby jsi se k tomu dostal jelikož když jedna možnost selže tak se nesmíš nechat porazit ale vstát a zkusit to znovu a jestli to opravdu chceš tak tě nikdo nezastaví a svého cíle dosáhneš. A jestli tě jen brzdí názor ostatních že je to něco odlišného tak je to tvůj život nebo jejich ? A záleží ti na jejich názoru ? Ale jsou věci které by měl respektovat každý a to je věk 15+ vždy protože všechny úchylky jsou akceptovatelné ale pedofílie je fakt přes čáru. Vždy než někoho odsoudíte se ptejte na důvod proč se mu to líbí. Ušetříte sobě i ostatním spoustu času. A než zhodnotíte jednu stranu je dobré se na to podívat očima toho druhého.

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 04:02)

zalez ty troubo spát. Jsi taky sjetej

Host (Čt, 2. 2. 2023 - 18:02)

To jsou všechno tady uchyláci, kteří jsou dospělí, nemají děti, nosí plenky a navzájem se přebalují.

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 17:02)

Co to tady hulíte za matroš? Ty bláboly tady nejsou normální v tomhle věku.

Hanka (Po, 30. 1. 2023 - 08:01)

Ahoj, je tu i nekdo kdo ma holku co nosi plenky nebo nejaka holka,...; (protoze koukam vetsina jsou kluci...). Me tohle laka , chtela bych si s tim zacit ale nevim co a jak, jak to poresit, co doma,... Porad9 nekdo z vas? ze zkusenosti?

Eliška (Po, 30. 1. 2023 - 16:01)

Ahoj Hanko, kolik ti je? Mě je 14 a taky bych chtěla nosit plenky. Doufám, že nám někdo poradí.

Z (So, 25. 2. 2023 - 10:02)

Z

Jana (Út, 31. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj Eliško,pokud ti je teprve 14 a chtěla by si nosit plenky,tak můžu ti poradit pouze 2 věci, buď to doma přiznáš a doma dostaneš porozumění od rodičů ale připrav se na to, že tě první poženou přes různé psychology a podobně a nebo bych zkusil osvědčený způsob a to takový, že prostě bych se pokusil několikrát v noci počůrat a třeba se dočkáš vytouženého snů,ale počítej s tím že nejprve tě poženou k doktorovi a ze začátku ti dají do postele podložku pod prostěradlo,ale možná že po několika počůrání dojde na plenky hned,nebo bych zkusila ještě 3 způsob a to že se nechtěně několikrát počůráš a řekneš to mamce a navrhneš ji jako ochranu plenky,tak přeji aby ti aspoň jeden způsob vyšel a dej pak tady vědět,jaký způsob vyzkoušíš

Z (So, 25. 2. 2023 - 10:02)

Z

Eliška (Čt, 2. 2. 2023 - 17:02)

Ahoj Jano, asi bych to pustila do postele. Ale bojím se, že pak budu muset jít s mamkou k doktorce.

Jana (Po, 6. 2. 2023 - 18:02)

Ahojky, chtěla jsem se tě zeptat,jak pokračuješ,jestli se ti podařilo už něco udělat,jestli ses už pokusila počůrat do té postele?,nebo se teprve rozhodiuješ?pokud přemýšlíš o počůrání do postele,tak jak jsem ti už psala,tak je možné že půjdeš k doktorce,nebo ti máma dá do postele pod prostěradlo podložku,ale pokud se ti to podaří několikrát třeba během týdne,tak můžeš navrhnout mamce nebo třeba ti to navrhne i mamka že jako lepší ochrana budou třeba vhodné plinky,tak dej pak vědět

Reklama

Přidat komentář