Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Veronika (Pá, 19. 2. 2021 - 17:02)

Dobrý den pane Jirko xy, ano, odstranění i penisu manžela mé sestry nebylo v jeho plánu, bylo to v plánu mojí sestry a to již od počátku. Ale on nakonec naznal, že je to tak lepší a že měla sestra pravdu, že pokud do něčeho takového jít, tak je lepší rovnou komplet všechno. Je s tím zcela spokojený a jak sám říká, je to i velice praktické. Cítí tam dole naprostou volnost, nic mu tam nezavazí při sportování a hlavně při jízdě na kole je to prý pro něj velice pohodlné. Také se prý nemusí obávat, že by mohl mít v budoucnosti nádor na varlatech, na prostatě a na penisu. A tohle je zrovinka nejčastější nádorové onemocnění u mužů. A jestli je ponížení přijít o varlata nebo penis? Pro většinu mužů ano, protože to považují za svou mužnost, ale mužnost není pouze o varlatech a penisu. A pokud mužský pohlavní orgán nefunguje, tak jak má fungovat, přčemž varlata a penis patří k sobě a jsou to dvě součásti mužského pohlavního orgánu, tak proč by na to měl být nějaký muž hrdý? Jen proto, že to mám že se na to může dívat, i když s tím nic již nezmůže? Ponížení by bylo určitě, kdyby o to přišel muž, kterému to funguje dobře, to by bylo opravdu velké ponížení, ale muž, kterému to nefunguje, ten to již opravdu z hlediska funkčnosti nepotřebuje.

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 22:02)

Takže je to opravdu praktické řešení a ještě mu vysvětlila , že je to pro jeho dobro . Opravdu , " dobrá " manželka .

Jirka xy (Pá, 19. 2. 2021 - 22:02)

Asi ano, když se na to člověk kouká čistě prakticky. Já mám s manželkou trochu problém v chemii a ikdyž to prostě není jak ve 20, mimo domov si užiju víc. Je to především tím, že jiná samička prostě nějak reaguje, dává najevo touhu i ochotu nenechávat všechno na mě a není jak leklá ryba. To doma poslední rok nic neproběhlo, totálně se mi zhnusila. Když prostě nechce nic zkoušet, jen čeká až to příjde... nevím, možná má na mysli důchodový výměr.. tak se nedá nic dělat. Bohužel tak připravuje 2 malé děti o rodinu. Nehledně na to, že především v této době to mimo domov většinou znamená u společnice. Už za to mohla být super vestavěná skříň. Tak prd. Ale to je trochu jiný příběh. Každopádně v životě jde hodně o sex a když vy mu defacto říkáte - ty se vzdej navždy všeho a já budu mít už jen super sexík... to je hodně nevyvážený... Taky je třeba zvážit všechny možné dopady - změna chemie, změna charisma, dopad na společenský nebo i pracovní život... tam se toho může pokazit celkem dost. A když evidentně nechce tu změnu sám, není na ni připraven, tak z jakékoli následeku by vinil Vás. Spíš bych se zaměřil na to, eliminovat vše co je pro Vás těžké podstupovat alespoň do únosné míry. Nejste povinna jen trpět, jestli tam není nějaký významný protibonus.

Nemo (St, 17. 2. 2021 - 21:02)

Milá Veroniko, ano, jsem muž, to co popisujete si dokážu naprosto živě představit. Ale jsme lidé, chlapi sice mají koule, ale ne křišťálové. Pokud to nefunguje, nastavte si to jinak. Když nechcete aby spal s Vámi, tak mu za střízlivého stavu jasně řekněte ať si na tuhle činnost najde milenku, nebo zajde do bordelu, že s ním spát nebudete. Nemůžu posoudit co způsobilo že se z manžela stal spolubydlící. Ona ta bilance Má-dáti / Dal by měla být vyrovnaná ... podle toho co popisujete mi spíš přijde, že mu to nestojí za to aby se o cokoliv snažil.

Laky (St, 17. 2. 2021 - 21:02)

A když nebudete mit vaginu ani prsa tak manžel vas nebude sexuálně otravovat a bude se věnovat milence a uvidite že přestane chlastat a chodit za kamarady.Bude najednou o sebe pečovat.Ted nemá proč když ma doma ženu co ho nepritahuje.Radši se jde ožrat.Pak na vás vlítne jen aby si vyprázdnil varlata a mel ti co nejrychleji za sebou.Tak to u mužů chodi.Verte mi.Zkuste nad tim zapremyslet.

Nemo (St, 17. 2. 2021 - 20:02)

Milá paní Veroniko.
Upřímně ani mně by toto nebavilo. Já netvrdím že Vás tohle má bavit ... svůj problém týkající se fyzického a emočního uspokojení jste si vyřešila s někým jiným. Jenom netuším co vás v takovém svazku drží. Lidé jsou "svobodní" a v případě nefunkčního manželství je rozvod řekl bych naprosto korektní forma řešení. Oba si potom můžete najít nového partnera. Mrzačit chlapa kvůli tomu že se k Vám nechová s patřičnou úctou mi přijde jako skutečně přehnaná forma řešení.

Veronika (St, 17. 2. 2021 - 21:02)

Milý pane Nemo, předpokládám, že jste muž a pohled ženy je Vám cizí. My ženy myslíme na rodinu, na děti na chod celé rodiny. Nejsem svobodná, jsem vdaná a máme děti. Nebudu jen kvůli sexu trhat rodinu, aby naše děti žily jen s jedním rodičem nebo byly ve střídavé péči. Určitě něco takového neudělám kvůli sexu. Mám svého manžela svým způsobem pořád ráda, jen ten sex s ním nestojí za nic a byla bych šťastná, kdyby po mě sex již nevyžadoval, protože se tomu ani sex říct nedá. Víte, jak děti povyrostly a už nepotřebují takovou péči rodičů jako dříve, manžel hodně zlenošil. V podstatě se dá říct, že jeho život je chození do práce, ležení na gauči u televize, hodiny strávené u počítače a dvakrát týdně karty s kamarády spojené s popíjením alkoholu. Žijeme v bytě, takže nějaká manuální práce jako u lidí, kteří mají svůj dům a zahrádku, to také není. Ale jinak není špatný muž, o rodinu se stará dobře, děti má rád a ke mně se chová dobře. Jen ten sex je u nás bolavá pata, jen ten sex. Bohužel se mně před nějakou dobou sex s ním zprotivil, že ty nohy vždy roztáhnu s odporem, aby byl doma klid.

Nemo (St, 17. 2. 2021 - 19:02)

Milá paní Veroniko, pokud bych uplatnil Vaši strategii "co nefunguje, toho se zbavím" tak se obávám že u některých jedinců tu není problém nefunkční pohlavní orgán, ale nefunkční mozek. Evidentně by by nebylo od věci u některých jedinců uplatnit podobnou strategii.
Co pohled z obrácené strany ... potentní muž a žena které se nechce, která výjimečně na chvilku neochotně podrží ... "hlavně se co nejrychleji udělej a dej mi s tím zase na nějaký čas pokoj" Té by jste vagínu zašila, když jí nechce používat ?
Ve Vašem podání z mého pohledu ten muž není ani tak mrzák, ale spíš chudák že takhle dopadl.

Veronika (St, 17. 2. 2021 - 20:02)

Milý pane Nemo, nyní jste udeřil hřebíček na hlavičku, přesně tak to funguje u nás doma. Také velmi neochotně podržím, aby si manžel udělal dobře a měla od něj klid. Ale zapomněl jste napsat, že takový způsob má vždy nějaký důvod. Kdyby s tím mužem byl sex hezký, určitě by se žena takto nechovala a nenechala by své muže obsloužit jako v "samouobsluze". Já Vám objasním, jak je to u nás doma. Manžel dlouhodobě o sex nemá zájem, myslím opravdový sex, jaký má mezi mužem a ženou být. Už ani nevím, kdy jsme si spolu udělali hezký večer, navodili příjemnou atmosféru a pěkně se pomilovali. To je už opravdu pár let. Manžel se dožaduje sexu vždy jen když přijde večer domů opojený alkoholem, neváhá mě kvůli tomu probudit i v 11 hodin večer, ikdyž ví, že ve 4:30 hod vstávám do práce a vehementně se dožaduje sexu. Když vidí, že se k tomu nemám, začne hlasitě nadávat a křičet, takže raději roztáhnu nohy, aby se obsloužil a neprobudil celý panelák. A udělám to pro klid i když ho v sobě vůbec necítím a nic z takového sexu nemám. A Vy se mně divíte, že o takový sex nemám zájem? Já se naopak divím Vám, že podle Vás by mě měl takový sex asi bavit. A na případnou odpověď, že to může být i mnou, proč je to u nás tak. Předem Vám odpovídám, že jsem měla snahu s manželem mít normální sex a dělala jsem pro to všechno, ale zájem neměl on, tak jsem to po nějakém čase vzdala. A nemám povislá prsa a ani vytahanou vagínu, jak psal jedem rozumbrada před Vámi. Mám milence, které vzrušuji, o sex se mnou stojí a užívají si ho se mnou se vším všudy a s nimi si ho užívám se vším všudy i já. Nejsou při tom ožralí a jsou to velice schpní milenci a jsem za ně ráda. Jen bych byla šťastná, kdybych již nemusela nikdy podržet manželovi, protože s ním to nemá nic společného se sexem, pouze jednostranné rychlé uspokojení a to to já opravdu nestojím a myslím si, že o něco takového nestojí žádná žena

Laky (St, 17. 2. 2021 - 19:02)

Fajn nazor Veroniko.Musím s tebou souhlasit.Nedavno jsem měl v opilosti sex se ženou po čtyřicítce.Měla povisla prsa a vytahanou nechutnou kundu.Za střízliva bych se asi poblil.Takže musíte se mnou souhlasit že zeny z povislymi prsy by si je měli nechat odříznout.Lepsi žádná prsa než povadla.Kojit už nebudou tak je nepotřebuji.To same plati i o vagíně.Když je hnusna měla by být vyřiznuta nebo zášita.Když ma doma muž manželku s povislymi prsy a vytahanou kundou měly by být obě věci odstraněny a žena už nebude otravovat s hnusnym sexem , který dělá muž jen z povinnosti nebo z lítosti k manželce a muže se věnovat sexu s krásnými ženami.Doufam že se mnou souhlasíte.Mam na to stejný nazor,ale z opačného pohledu.

Veronika (St, 17. 2. 2021 - 20:02)

Milý pane Laky, očividně jste nepochopil, že já mluvím o funkčnosti a ne o estetice a to je velký rozdíl. Asi máte trošku problém s chápáním. Mně by třeba vůbec nevadilo, kdyby ho měl muž zahnutý nebo nějaký jiný nestandardní tvar, pokud by mu fungoval, tak jak má. A nevadilo by mně ani to, kdyby měl nějaká ta kila navíc, myslím tím, že by byl obézní, aby jste tentokrát pochopil. Vy se staráte pouze o vzhled a v tom případě je mně Vás líto.

Laky (St, 17. 2. 2021 - 21:02)

Pani veroniko.Vy nevíte že zakladem kvalitního oboustranného sexu je vzájemná přitažlivost a to znamená vzhled.A to je přesně ono.Vas manžel o vás nejevi zájem ,jen když je opilí a i tak nepodává žáden výkon.Na sex z ošklivou ženou se musí chlap opít nebo být totální ubožak.Neuvazovala jste že chyba může být na vaši straně? Že už ho davno nepritahujete jen si potřebuje vyprázdnit varlata.Zkuste mu dopřát krasnou sexy milenku a treba bude podávat super výkon.V tom případě je jasné že chyba je ve vašem vzhledu a amputaci pohlavních orgánů by jste mela absolvovat vy.A pokud nejste sobec a v tom případě je mi vás líto dopřejete manželovi milenku a nechate si amputovat prsa a vagínu.Zkuste tenhle experiment s mladou krásnou milenkou a uvidíte.Treba je chyba opravdu na vaši straně.

Nemo (St, 17. 2. 2021 - 17:02)

Žena ať si má svůj názor a ať si dělá co chce ... ale partnerství je o dobrovolnosti chtít s někým žít. Nikdo nikomu nepatří, to že se chlapovi nepostaví může a nemusí být jeho vina, nicméně nevidím jediný důvod proč někoho mrzačit. Třeba by s jinou ženou fungoval a byl šťastný.

Veronika (St, 17. 2. 2021 - 18:02)

Milý pane Nemo, naprosto s Vámi souhlasím v jedné věci. Pokud je u muže vše v pořádku a penis mu funguje dobře, není jediný důvod, aby se ho zbavoval a bylo by to v takovém případě opravdu mrzačení a byla by to velká škoda. Ale je plno mužů, u kterých to tak není a kteří trpí erektilní dysfunkcí a bohužel sex s nimi je spíše utrpení nebo snaha o zázrak v podobě hezkého sexuálního zážitku. Asi nečtete odborné články nebo statistiky, kolik mužů v dnešní době trpí těmito problémy a bohužel ve většině množství jsou tyto problémy težko léčitelné. Já mluvím o takových mužích. Nebo si myslíte, že když muž neudrží erekci nebo ji má slabou, že sex s takovým mužem může být pro nás ženy zážitkem, na který se můžou ženy těšit nebo po kterém dokonce touží? A možná se budete divit tomu, že se nejedná pouze o starší muže, ale i hodně mužů kolem 40 nebo i mladší mají v dnešní době s erekcí problémy. Víte, kdyby jste byl žena a měl partnera, který ve Vás párkrát zavrtá ne příliš tvrdým penisem, vystříká se, potom ho vytáhne, otočí se na bok a usne jako špalek, asi by Vás takový sex také nebavil a přál by jste si, aby ten sex s Vámi mít nemohl a měl jste od něho pokoj, i když ho jinak máte moc rád nebo ho milujete jako svého muže. V takovém případě by to mrzačení určitě nebylo, protože takový mužje už v podstatě mrzákem sám od sebe.

Bože, (St, 10. 2. 2021 - 12:02)

to je zase slet pohádkářů.

Jiří od Pardubic. (St, 10. 2. 2021 - 13:02)

Tak to nečti když tomu nevěříš Me takový stav vyhovuje a jsem rád ze jsme se k němu se Svou PANÍ za několik let propracovali a jsem Ji zato nesmírně vděčný a jsem rád když vidím jak Je nad míru spokojená a šťastná a Me ponižování od Mý překrásné Bohyně naplňuje láskou k NÍ.

Veronika (Út, 16. 2. 2021 - 16:02)

Pane Jiří od Pardubic, takové sklony jsem nikdy neměla a ani se mně ponižování nelíbí. Něco takového považuji za úchylku, která by se měla léčit. Já jsem to myslela úplně jinak, že když muž není schopen uspokojit svojí partnerku nebo jakoukoliv jinou ženu, neměl by mít vůbec možnost mít sex nebo příležitost souložit s ženou. Protože v takovém případě musí dojít k tomu, že ta žena je potom pouze zklamaná a pokud narazí na takových mužů více, může potom časem mít i psychické zábrany k sexu, protože se může stát to, že bude mít z dalšího sexuálního prožitku strach, že to dopadne zase špatně a opět bude neuspokojená a sexuálně zklamaná. A je jedno, čím je u muže špatný sexuální výkon zapříčiněný, jestli je to nějaká porucha erekce, že jí neudrží nebo má velmi slabou,nebo je to následek, stresu, nadměrného požívání alkoholu nebo nadměrného kouření, následek špatného stravovacího režimu, onemocměmí oběhového systému a podobně. Pokud to má dlouhodobější trvání a ten dotyčný nemá snahu s tím nic dělat, měl by být kastrovaný, aby již žádnou ženu nemohl v sexu zklamat. My ženy máme rády sex, který má šťávu a po kterém jsme naprosto uspokojené, o jiný zájem nemáme. A protože jsem zastánkyně názoru, že vykastrovaný muž již nepotřebuje ani penis, čůrat může docela pohodlně i v sedě, tak by mu měl být při kastraci rovnou odstraněn i penis. Takový je můj názor. Už žádná žena by z jejich tragikomického výkonu v posteli nemohla být nikdy zklamaná a prožívala by jen nádherný sex. A o tom to je ............

Psychiatr (St, 17. 2. 2021 - 08:02)

To jsem nevěděl, že v oddělení klecových lůžek máte přístup k internetu:DDD

Veronika (St, 17. 2. 2021 - 15:02)

Vážený pane Psychiatře, to mně chcete jako tvrdit, že se má automaticky každá žena těšit na ezáživný sex s nějakým ubožákem, který ji nedokáže obšťastnit? Ajako jen proto, že on je muž a ona žena, tk musí držet huhu a krok? Pokud to chcete tvrdit, tak na to oddělení klecových lůžek patříte rozhodě sám ☺ Žijeme v 21. století a přežitky ze středověku že žena může mít svůj názor, jen když jí to muž dovolí, ty už jsou opravdu dávno ty tam ☺ A myslíte si snad, že nějaká žena může toužit po ubohém sexu, z kterého vůbec nic nemá? Takoví ubožáci by opravdu neměli mít možnost nějakou ženu "obšťastňovat". Pokud chce nějaká žena tragikomedii, může si jí v dnešní době pustit na internetu ☺

:DDD (So, 13. 2. 2021 - 14:02)

Ten tvůj pravopis vždycky odhalí, že to píše pořád jedna a ta samá osoba. Raději si domluv doučování, ale nejdřív se obrať na psychiatra, než si opravdu ublížíš :DDD

Reklama

Přidat komentář