Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Pulec (Čt, 29. 7. 2021 - 01:07)

A potřebuješ kakat zase to není špatný nápad to udělat pred maminkou jako nehodu

Bára (Čt, 29. 7. 2021 - 01:07)

Asi tě pokakám.

Pulec (Čt, 29. 7. 2021 - 02:07)

A co pak jsi pak dělala

Pulec (Čt, 29. 7. 2021 - 02:07)

Krásně jsi musela vypadat a pak umít a uklidit

Pulec (Čt, 29. 7. 2021 - 01:07)

Jestli hceš napiš imeil rád Simone budu psát a hce se ti hodně

Bára (St, 28. 7. 2021 - 23:07)

Já jsem se dnes pokakala cestou od kámošky, začala jsem potřebovat už u ní ale řekla jsem si že to vydržím. No když jsem odcházela tak už jsem docela potřebovala ale řekla jsem si že to zvládnu domů to mám 15 minut, tak po 5 minutách jsem zjistila že to byla chyba ale už nebylo cesty zpět, šla jsem městem a nebylo kam si odskočit, kroutila jsem se ale držela jenže když jsem byla 5 minut od domu tak už jsem to nevydržela bylo toho fakt hodně myslela jsem že mi prasknou kalhotky a přes legíny to prosvítalo hned, naštěstí jsem nepotkala nikoho známého, a doma nikdo nebyl takže jsem se dala do pořádku. Jenže když mi to šlo do kalhotek tak jsem se styděla ale zároveň se mi to líbilo tak mě napadlo že bych to udělala znovu ale naschvál a zahrála to jako nehodu před mamkou. Co si o tom myslíte?

Pulec (Čt, 29. 7. 2021 - 00:07)

Baru jestli hceš tak napiš [email protected] rád si s tebou o tom popovídám a co čůrání bylo taky a kolik pak ti je

Pulec (Čt, 29. 7. 2021 - 00:07)

Že to hceš udělat před mamkou

Scatter (Út, 27. 7. 2021 - 16:07)

Wow, pohonil jsem jako dlouho ne, díky Maťo

Venca (Po, 26. 7. 2021 - 15:07)

Maťa: Perfektní :-) Můžeš prosím napsat, co používáš za "medicínu" a jaké dávkování se ti osvědčilo? Jen tak pro inspiraci :-) Nevím, jestli jsi to sem už nepsala, ale nenašel jsem to.

Maťa (Po, 26. 7. 2021 - 16:07)

To sem radšej písať nebudem, nechcem niekomu dávať takéto recepty, no ja svoj mám a je fajn, mne veľmi vyhovuje.

wettron (Po, 26. 7. 2021 - 14:07)

Rád pokecám so ženou na túto tému. [email protected]

Maťa (Ne, 25. 7. 2021 - 23:07)

Mala som bezva cestu, no už niekoľkýkrát bojujem s pocitom, či to sem napísať, lebo stále hrozí riziko, že dotyčná sa v príspevku nájde a to by som nerada, ale risknem to. Pred odchodom som si dala moju obľúbenú prírodnú medicínku, svetlé, obtiahnuté nohavice, dokonca aj nohavičky som prispôsobila akcii a tešila som sa na cestu. Ponáhľať som sa nemala kam, veď išla som si užívať 8 dní voľna na chatu a bolo mi jedno či sem prídem o pár hodín skôr, alebo neskôr. Podstatné bolo, aby som sem prišla s pekným zážitkom. Asi po troch hodinách jazdy som začala pociťovať prvé šteklenie v brušku a keďže sa mi zdalo, že to začína veľmi pozvoľne, išla som stále pomalšie a pomalšie a bola to ozaj pohodová, vyhliadková jazda. Ani po ďalšej hodine sa to nestupňovalo, tak som sa rozhodla, že dám tomu viac času a zastavila som sa na kávu. Popíjala som kávu a rozmýšľala, že som si dala primálo medicínky. Pomaly som dopila, ešte si niečo nakúpila a išla som ďalej. Ani nie po piatich minútach, kŕč. Takýto kŕč v aute, pre iných panika, pre mňa potešenie, vyčarilo mi to úsmev. Hneď som pozerala na navigáciu, ako ďaleko mám na pumpu, na ktorej som plánovala mať nehodu. Nebola práve blízko, no na pumpu môže človek dôjsť aj posratučký, proste môže nestihnúť, tak som tomu dala voľný priebeh. Tlaky boli stále silnejšie, preto som zastavila, už bol totiž čas si dať na sedadlo podložku, nech môžem kedykoľvek pustiť. Vystúpila som, otvorila kufor, vyberala podložku a zrazu ďalšie kŕče a rázom som mala plné gaťky. Ani neviem prečo som to urobila, kľudne by som vydržala, tie kŕče neboli silné, no asi vzrušenie zapracovalo a proste som sa tomu nechcela brániť a kompletne som to pustila. Dala som si podložku a usadila sa fest pokakaná. Vyrazila som a bol to zvláštny pocit, lebo cestou na pumpu sa ešte môže čokoľvek stať. Svetlé nohavice, plné nohavičky, na pumpu pomerne ďaleko, čiže ešte si v tom posedím, no masaker. Dúfala som, že natrafím na milú pumpárku. Napadlo mi aj to, že sa stretnem s nepochopením, že ma nepustia na toaletu a budem sa musieť dať do poriadku niekde vonku. Som však pripravená aj na taký prípad, v aute mám všetko čo potrebujem, aby som to kedykoľvek zvládla. To prvotné vzrušenie bolo nadmieru pekné a začala som uvažovať či idem podľa pôvodného plánu, alebo ho nejak upravím, no nič lepšie mi nenapadlo, tak som nemenila plán. Zrazu nápad, čo keby som išla na najbližšiu pumpu a ak toalety budú na kľúč, tak takto poserkaná si vypýtam kľúč a ak natrafím na milú pumpárku, možno to bude pekný zážitok. Ak bude o ničom, tak sa tam len poutieram, vymením si nohavičky, no oblečiem si späť pokakané nohavice, pôjdem ďalej, možno ešte priložím a na tej plánovanej pumpe si s fľakom na zadku, pôjdem zaplatiť sprchu. Bolo mi jasné, že to fakt bude masaker, lebo bola som poriadne dokakaná a vedela som si predstaviť, ako asi vyzerám zozadu. Pri pomyslení na to mi bolo príjemne, preto bolo rozhodnuté. O chvíľu som videla pumpu, odbočila som a rozmýšľala čo teraz, lebo takto sa mi nechcelo dnu, keďže som nevedela či sú tam chlapi, baby, alebo aj aj. Uvažovala som, či radšej nepoprosím nejakú babu, zákazníčku, nech mi vypýta kľúč. Nevedela som čo mám robiť, po dlhom čase som bola dosť bezradná. Hovorí sa, že na posratého aj záchod spadne, no ja som mala šťastie. Zrazu pozerám a kočka pumpárka ide k stojanom. Okamžite som vybehla z auta a poprosila ju o kľúč. Vraj kolega, alebo kolegyňa pri pulte mi ho dá, tak som poprosila, či predsa by mi preňho nemohla ísť ona, lebo nechcem ísť dnu. Asi zacítila závan smradu, ustúpila dva kroky dozadu a už milo povedala, že nech chvíľku počkám. Poďakovala som, ona išla pre kľúč a ja za roh, nech takto nestojím pri stojanoch. O chvíľu prišla s kľúčom, podala mi ho a vybrala som sa k toaletám. Už idúc preč som započula, že mi ešte niečo hovorí, no nerozumela som čo. Trošku za mnou pobehla a hovorí mi: (parafrázujem) „Asi sa vám to bude zdať čudné, ale ak chcete, pustím vás na autoumyváreň, hádam by vám to pomohlo viac“. Predpokladám, že keď ma videla zozadu, zhodnotila situáciu a bolo jej jasné, že bez sprchy sa do poriadku nedám. Toto som si nemohla nechať ujsť. Odpovedala som, že budem veľmi rada, keď bude taká láskavá a urobí to. Odvetila, že moment a zas išla pre niečo. Znova som chvíľu čakala, no tentokrát to bol naozaj len moment a o chvíľu sme išli spolu k umyvárni. Bola som vzrušená, fakt veľmi a asi si myslela, že sa mi hlas chveje hanbou, tak mi cestou dvakrát povedala, nech si z toho nič nerobím, že to sa predsa môže prihodiť každému. Bola milá, bolo z nej cítiť snahu upokojiť ma, aby som sa cítila čo najmenej trápne. Bolo mi nádherne. Otvorila umyváreň, dala mi celkom kvalitné mydlo a ukázala na tlakovú pištoľ, že ak nebudem stláčať páčku, potečie voda bežným prúdom, nie tlakom. Nevedela som si predstaviť ako sa tou pištoľou mám dať do poriadku, lebo je pridlhá, na tento účel nemotorná, no nakoniec som si spôsob našla. Predtým ako ma tam zavrela a odišla, ešte sa ma opýtala, či mám niečo na seba. V kabele som veci samozrejme mala. Nechcela som klamať, bola som moment ticho a potom som odpovedala veľmi nejasne, asi nerozumela, tak si zrejme v duchu odpovedala sama, že nemám a povedala mi, nech sa dám do poriadku, že niečo mi donesie. Ďalej pokračovala, že ma zavrie na kľúč, tak nemusím sa báť, že mi tam niekto príde, že príde len ona. Doumývala som sa, upratala som po sebe a cez matné sklo som videla, že už stojí za dverami a čaká. O chvíľu si otvorila a tentokrát som bola v šoku ja, lebo podávala mi džínsy so slovami, že sme približne rovnaké postavy, tak mi ich požičia. Že sa nemusím báť, že sú úplne čisté, že náhodou ich tu má. Fakt som bola v šoku, i keď zažila som už neraz milú pomoc, ale svoje nohavice mi ešte cudzia baba nepožičala. Bola som z toho úplne hotová a keďže boli naozaj čisté a príjemne voňavé, nemohla som ich odmietnuť, musela som tento zážitok dokončiť do konca. Bolo mi neuveriteľne. Bolo to šialené vzrušenie. Od pása dole som bola nahá pred cudzou babou a na zemi moje pokakané veci. Milo sa usmievala a videla som, že si obzrela mňa aj veci. Obliekla som si džínsy, vyšla von a bolo vidieť, že je rada, že mi pomohla. Neuveriteľne som si to užívala a začala som sa s ňou dohodovať, ako jej ich vrátim. Že ak to neponáhľa, tak jej ich osobne donesiem o 9 dní, a že teraz jej dám zálohu. O zálohe nechcela ani počuť. Pozrela do mobilu, zistila, že bude robiť, takže fajn. Ešte chvíľu sme sa bavili, išli sme pre igelitku na moje špinavé veci a ja som bola stále pekne vzrušená, no potom sme sa už s úsmevom rozlúčili, zamávali si a odišla som so skvelým pocitom. O chvíľu som zastavila, prezliekla sa do vlastných nohavíc a ešte aj pri tom som bola riadne rozpálená. Veľmi milá baba a pre mňa to bol neuveriteľne krásny zážitok. Jeden z TOP zážitkov. Už teraz sa teším na stretnutie s ňou, veď po tomto zážitku sa budem pred ňou stále trošičku hanbiť. Pred chvíľou som tie rifle skladala a spomínala na úžasnú kočku, ktorá mi nezištne pomohla aj keď som bola doslova v sračkách. Myslím, že pri spomienkach na túto babu a tento zážitok mi bude stále nádherne.

Kamča (Po, 26. 7. 2021 - 19:07)

Maťo, jsi statečná, ze jsi to sem napsala a i tu nehodu realizovala. Musel to být nádherný zážitek nejen pro tebe, ale i pro ni. To se já určitě nestává každý den :D A užij si další setkání s ní, určitě to bude fajn pro vás obě.

Maťa (Po, 26. 7. 2021 - 19:07)

Neviem či aj pre ňu, ale myslím, že deň som jej nepokazila, i keď mala so mnou starosti. Bola ozaj milá, príjemne usmiata, veľmi empatická, komunikatívna, dobre naladená a ozaj sa mi snažila všemožne pomôcť. Doslova ma šokovala. Už som zažila niekoľko podobne krásnych zážitkov, ale vlastné nohavice mi ešte žiadna baba nepožičala. Pritom keď som ju oslovila pri stojane, tak len odvrkla. Ešteže som nedala na prvý dojem a poprosila som ju znova.

Kamča (Po, 26. 7. 2021 - 21:07)

Myslím, že určitě ne. Pomoct někomu v nouzi je obvykle příjemné a jí možná chvíli trvalo než se s tím vyrovnala. A teprve, když viděla, jak je ta nehoda velká, pomohla ještě víc. Skvělá náhoda, že jste měly stejnou velikost.

Maťa (Út, 27. 7. 2021 - 00:07)

Je hlúposť si pýtať kľúč od pumpárky, ktorá niečo robí pri stojanoch, tak sa ani nedivím, že nebola nadšená. Keď ma videla, tak pochopila, že v mojom prípade je to rozumné a potom už bola milá, no zároveň šokovaná. Spamätala sa ale rýchle, veď nebola som od nej ani 5 metrov a prišla so skvelým nápadom. Mala som veľké šťastie, že práve ona vyšla von, že mala v práci tie nohavice, a že postavy máme ozaj skoro rovnaké. Vraj na posratého aj záchod spadne, no ja som mala obrovský kus šťastia. Dopadlo to úplne skvele, ale chvíľu som tam sedela a bola som ozaj bezradná, čo sa mi nestalo už dlho. Dúfam, že toto si neprečíta, lebo bude ma mať za úplne debilnú a to by som nechcela.

Kamča (Út, 27. 7. 2021 - 22:07)

Odvážnému štěstí přeje, šla jsi tomu naproti a ikdyž jsi byla chvíli bezradná, našla jsi velmi elegantní řešení. Za debilní tě mít nebude. Málokomu se poštěstí někoho cizího potkat pokakaného a ty jsi jí tu možnost dala. Prostě zážitek, který jen tak někdo nemá.

Maťa (St, 28. 7. 2021 - 00:07)

Ďakujem. Si milý. Len aká je pravdepodobnosť, že práve ona o to stála? Síce nedala to najavo, ale predpokladám, že skôr sa jej to hnusilo a pomohla mi len preto, lebo má tak obrovské srdiečko, že nedokázala nepomôcť. Rada by som vedela, či tie rifle si ešte oblečie, alebo si ich nechá len na pamiatku, prípadne ich rovno vyhodí. Je jedno ako vyzerám, ale pokakaná až na stehnách a „voňavá“ primerane tomu, moc príťažlivá byť nemôžem. Myslím, že chlapov by som tým viac potešila. :-)

Pulec (Út, 27. 7. 2021 - 22:07)

A co čůrat se ti pro tom nechtělo

Reklama

Přidat komentář