Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Ne, 27. 6. 2021 - 18:06)

Velikost penisu se zkoumá též v případech znásilnění, nebo obnažování exhibicionistů, kdy postižené popíší penis a podezřelému se změří. Často dochází k propuštění obviněného, protože ženy rády přehání.

ano (Ne, 27. 6. 2021 - 19:06)

velikost penisu se zkrátka zkoumá na sexuologii, kam se málokdy dostane normální muž. Obvykle tam je někdo obviněný z uvedených činů, podezdřelý nebo i chycený při činu. Je omyl pak tato čísla pokládat za reprezentativní vzorek populace. Asi jako dělat nějaké psychologické a psychiatrické vyšetření a vybrat si k tomu osazenstvo nějaké věznice. Exhibicionisti, násilníci, tak to budou zpravidla vyvinutější muži. Podprůměr nebude moc mužů ukazovat. U násilí jde o to, že spíš se ho dopustí fyzicky zdatný muž. S vyšší hladinou testosteronu, což znamená i vyvinutějšími svaly a větším údem. Nakonec asi by šlo i zjistit, že pokud někdo suplementuje testosteron, tak krom nárůstu svalů mu o něco vyroste i pyj. Stejně jako znásilnění spáchá častěji nějaký primitivní stavební dělník ze zemí bývalého sov. svazu a ne nějaký vš učitel. Samozřejmě, jsou tu výjimky, zv. když půjde o nejmenovaného vyvinutého černouška. Na vš je běžné, že sex pomůže k získání zápočtu, zkoušky, lepší známky ap. Ale nepůjde o znásilnění, spíš o dobrovolný sex a vzájemný obchod. Nakonec i v pracovním postupu, mít hezké nohy, umět je roztáhnout, tak to kariéře jen pomůže. Mluvit o znásilnění zde opravdu nejde.

Eva (Čt, 17. 6. 2021 - 00:06)

A ten starší to dělal před tebou? Nebo si vymejšlel?

Zdena (Čt, 17. 6. 2021 - 00:06)

Moc se mu do toho nechtělo, dlouho trvalo, než se mu správně postavil, protože se honil sám, poprvé před mámou, ale nakonec se zadařilo. Dokonce i vystříkl.

Patricie (St, 16. 6. 2021 - 22:06)

Nepřehánějte ty míry čuráků, ve 12 letech 28 cm je moc, normální je 15-18 cm.

50 (Čt, 17. 6. 2021 - 00:06)

Patricie, ve 12 15-18 je moc

Patricie (Čt, 17. 6. 2021 - 04:06)

Ve 12 letech u vyspělejších kluků může docházet ke zvětšování růstu čuráka, tak 12-15 cm, u každého jedince je to jiné. Ale tady matky hodně přehání. Myslím že některé výplody píše muž gay.

Klára (St, 16. 6. 2021 - 08:06)

Dobrý den, tak jsem se dnes rozhodla syna koupat a řekla jsem mu to. Byl z toho rozčarovaný a skoro mu z toho bylo do breku. Hned ráno v sedm jsem ho vzbudila a svlékla ho do trenek. V koupelně jsem mu svlékla i ty trenky a na sádry mu dala koupací návleky. Zapla jsem sprchu a mydlila ho a jak ten se kroutil. Až nakonec jsem mu chtěla umýt i penis a vzala jsem ho do ruky. Cítila jsem jak se celý napnul a za chvíli se mu postavil úplně. Syn se mi strašně omlouval, ale řekla jsem, že to je v pohodě. Nicméně předkožka se mu nestáhla a tak jsem to chtěla udělat já. Jenže ono to nešlo skoro vůbec. Zjistila jsem, že ji má zůženou. A tak jsem to nechala. Co myslíte mám to řešit a nebo počkat až to bude moct řešit sám? Děkuji za radu

Abe (St, 16. 6. 2021 - 22:06)

Zásadně řešit. Měl jsem zcela přirostlou předkožku k žaludu a akutní zánět penisu. Šílený zážitek před, i po operaci. Buďto roztahovat, nejlépe onanií a když to nepomůže tak na urologii a tam si s tím poradí. Pochopitelně první způsob je mnohem příjemnější a nebolestivý. Dětští lékaři s tím mají zkušenosti.

Klára (Čt, 17. 6. 2021 - 16:06)

A to ho mám jako masturbovat když má zlomené ruce? Spíš půjdeme k jeho praktické doktorce

Abe (Čt, 17. 6. 2021 - 18:06)

Jenom dodám, že další pobyt v nemocnici s tímto zahanbujícím problémem jej může stresovat a může mít i dlouhodobě dočasné nepříjemné bolesti. Nejsem matka, ale zkusil bych spíše domácí neinvazivní léčbu.

Klára (Čt, 17. 6. 2021 - 19:06)

A tak já nevím, to mu to mám mazat mastičkou a roztahovat? Mám k tomu vnitřní zábranu a navíc on se příšerně stydí

Abe (Čt, 17. 6. 2021 - 21:06)

Koukám, Z(etkař) se chytil. To je úspěch. Klárko. Sádru nebude mít věčně. Až mu jí sundají, ať roztahuje předkožku sám. Já jako kluk bych zájem mámy uvítal i v tomto případě, ale ta měla nepřekonatelný odpor. Záleží na dohodě, ale netlač na pilu. Musí se rozhodnout sám.

inu (Čt, 17. 6. 2021 - 21:06)

matka má za nezletilého syna zodpovědnost. Pokud mu nejde přetahovat předkožka, je v pořádku, když mu jí maže mastí od doktora a provádí její roztahování, jak u lékaře bylo předvedeno. Nelze spoléhat, že kluk to bude dělat správně. Přeci jen by to měla dělat dospělá osoba. Lepší mazat, než aby musel na obřízku.

Klára (Čt, 17. 6. 2021 - 21:06)

Dobrý den, a co když se u toho syn vystříká. Jak reagovat a co s tím? Máte nějákou vaší osobní zkušenost nebo to je váš názor?

Abe (Čt, 17. 6. 2021 - 22:06)

Zkušené ženy ví jak ejakulaci předejít, nebo jak jí oddálit. Já například sténám a třesu se. V penisu mám záškuby. Když zpomalíš pohyby, uvolníš stisk, nebo na chvilku přestaneš, tak se ejakulace "odloží". Pokud se nečekaně vystříká, tak je konec rehabilitace, ale když je dobrý, můžete po pár minutách pokračovat. Hned to nedělej, protože těsně po výronu to může pěkně bolet. Nereaguj nijak, protože jsi mu způsobila vrcholné potěšení a měl by ti být vděčný.

tak (Čt, 17. 6. 2021 - 21:06)

žádné ženě bych neradil, že má masturbovat svého syna. Pokud ale syn má potíže s přetahováním předkožky tak je zodpovědností matky s tím synovi pomoci. Kluk by to nemusel zvládnost sám dobře. Pokud dojde k nechtěné ejakulaci, tak v tom nevidím problém. Příště to nacvičovat nejlépe ve vaně, po ejakulaci osprchovat vlažnou vodou a po chvíli dál předkožku roztahovat. Asi jako u doktorky na dětstkém, tak se jí může někdy stát, že když stahuje nějakému pubescentovi předkožku, tak se mu postaví a nebo ejakuluje. Tak mu podá ona nebo sestra buničinu na otření a nijak víc to neřeší.

Z (Pá, 18. 6. 2021 - 12:06)

Z

Z (Čt, 17. 6. 2021 - 19:06)

Z

Abe (Čt, 17. 6. 2021 - 17:06)

Praktická lékařka jej samozřejmě pošle na urologii a tam si s tím poradí. Jde o zcela běžný problém. Pokud máte intimní problém, je to nejlepší řešení.

Reklama

Přidat komentář