Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

pokr. (Čt, 17. 6. 2021 - 21:06)

silně věřící lidé jsou i dnes, navíc ta stará praxe znamenala přeci jen určité nedodržení pravidla. Takže kde jde o mladou nevěstu, její matka zkontroluje u ženicha, že má normálně velký penis, jde volně přetahovat předkožka a snad i že funguje ejakulace. Dnes totiž už neplatí, že by šlo manželství anulovat jak za starých časů. Úředně platí a je nutný rozvod. Zas nenechá zprznit svoji dceru někým, s kým ještě není oddána.

Kamila (Čt, 17. 6. 2021 - 07:06)

Přistihla jsem své syny jak si měři penisy, mladší 12lety ho má většího než ten starší 16lety. Je mi to divné, ten mladší je ale vážně dost vyvinutý.vedela jsem že má velkého když jsem viděla jakou má bouli mezi nohama, ale toho mě dost překvapilo

Klára (Čt, 17. 6. 2021 - 08:06)

Jak je Maj Teda velké?

Kamila (Čt, 17. 6. 2021 - 09:06)

Starší má 21cm, mladší má 27cm dlouhého a 7cm širokého. Říkal mi že byli že školou na bazénu a že ho má mnohem většího než ostatní kluci, má 19cm v klidu. Ani učitele prý nemají tak velké. Akorád jeden kamarád má většího, ale je starší

Návštěvník (Čt, 17. 6. 2021 - 13:06)

Tak to je jasný,ty si kráva a tvý synové volové,když je mají tak dlouhý

Erik (Čt, 17. 6. 2021 - 14:06)

Někde jsem četl, že po výbuchu Černobylu nastaly u některých jedinců dobytčí mutace, které se projevily v nárůstu penisů kluků a degeneraci mozků jejich matek. Zde se to výjimečně potvrzuje.

Kamila (Pá, 18. 6. 2021 - 07:06)

Nemůže za to že má takhle velkého, to nikdo neovlivní jak mu naroste, vím že je to extrém, ale já jsem ráda že má takovou kladu je to krásný. Je mu teprve 12let, myslím si že mu ještě pořádně vyroste

Návštěvník (Pá, 18. 6. 2021 - 07:06)

A tobe se prej do píči vejde celej statek,jo?

Návštěvník (Čt, 17. 6. 2021 - 09:06)

Je to výjimečný kus , ale do těla bych to nechtěla . Je to riziko poranění už jen když to do vaginy vjede , co teprve když se rozvášní . Vím o tom své , šoustala jsem už s kde kým a kde čím . Co je moc , to je příliš . Ale co je pro některou příliš , jiné vyhovuje . Je to hlavně o proporcích .

Abe (Čt, 17. 6. 2021 - 15:06)

Znal jsem jednoho starého mládence, který měl tak velký penis, že jej žádná nechtěla. Za peníze ho alespoň ukazoval.

Abe (Čt, 17. 6. 2021 - 15:06)

Znal jsem jednoho starého mládence, který měl tak velký penis, že jej žádná nechtěla. Za peníze ho alespoň ukazoval.

Kamila (Čt, 17. 6. 2021 - 09:06)

Já bych ho chtěla moc, když jsem ho viděla na nic jiného nemyslím. Ty máš syny? Jakeho největšího curaka jsi měla

Návštěvník (Čt, 17. 6. 2021 - 09:06)

Nemám , penisy co jsem měla v sobě jsem nikdy neměřila . Někdy byly docela volně , někdy děsně těsně a někdy jsem si pěkně zakřičela a byla ráda když konečně stříkal a ochabl mu .

Eva (Čt, 17. 6. 2021 - 02:06)

Dobře jsi mu to nandala. Ten netuší s čím se mámy musí vypořádat.

Ivan (Čt, 17. 6. 2021 - 04:06)

On Steve je místní prudič a honibrk.

Eva (Čt, 17. 6. 2021 - 01:06)

Mne to také potěší a vzruší, když ho vidím jak si synek dělá dobře, teču, ale orgasmus nemám. Asi jsi hodně vzrušivá, nebo spíš bude tím, že to bylo poprvé a nečekané. Až to bude častěji, zvykneš si. My máme se synem dohodu, že se při intimitách nebudeme rušit, ale on se někdy potřebuje předvádět jak mu ptáček roste, že má stále víc semene a já mu vtom nebráním. Podívám se, pochválím a při tom zvlhnu, on si jde po svém a pak se musím se ve vší počestnosti uspokojit.

Eva (Čt, 17. 6. 2021 - 01:06)

Já nemyslela rovnou incest, ale pomoct mu od rozpaků. Já jsem synovi povolila onanii a je v pohodě. Dělá to často a vůbec se za to nestydí.

Zdena (Čt, 17. 6. 2021 - 01:06)

Já to klukům, ani manželovi nezakazuji. Všude nacházím semeno. Dělají to také často, ale ne přede mnou. Tohle bylo poprvé a stydím se, že se mi to líbilo tak, až jsem vytekla. Tedy manžel mne vždy šuká dokud nejsem úplně hotová a pak se na mne vyhoní a vycáká, ale to se mnou tolik nedělá, protože to nejlepší už mám za sebou, ale když to nečekáš a je to syn, je to něco jiného. Je hrozné, že jsem měla ten nečekaný, omračující orgasmus.

Z (Čt, 17. 6. 2021 - 19:06)

Z

Návštěvník (Čt, 17. 6. 2021 - 13:06)

Ahoj Zdeno a když si ho před tebou honil ukázala jsi mu kundu?

Reklama

Přidat komentář