Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Pavkol (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

dobře. ale to znamená že má otázka týkající se kakání je teda naprosto nevinná a ona se jen nám třem vymluvila aby na to nemohla odpovídat? nebo se bavíš o tom jejím zážitku? tak tím pádem je asi v pořádku obojí ale radši stejně nebudu dráždit kobru bosou nohou

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

Už to pochop. Žádná Kristýna taky neexistuje, zamysli se nad tím vším, přece jsi holky měl, tak už to pochop, všechno tady je fikce, erotická fantazie. Jenže je psaná tak, že lidi, kteří to tady neznají sprostě manipuluje.

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

Proč by to měla být fikce? Tys opravdu jak posedlý .

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

Nechme stranou Kláru, ty snad věříš tomu, že Sluníčko, Karolína, ty dvě ségry a teď naposledy ta Kristýna jsou reálné mladé holky, co chodí sem na diskuzi a pak se dokonce sejdou s někým o tolik starším a hned první den se před ním svlečou a vymočí?

Návštěvník (Po, 14. 6. 2021 - 13:06)

Právě, šestnáctka se čtyřicetiletým je šílenost. Hned na prvním setkání by se s ním i vyspala? Co je to za holku? Tahle diskuze skončí jako ta první o čůrání na tom, že je úplně stejná co se týká popisu místa, způsobu, oblečení, situací,....

69 (Po, 14. 6. 2021 - 14:06)

Ja6 měl holku 19 a tehdy mi bylo 55. Co tomu rekneš, byli jsme v pohodě skoro rok než ji to omrzelo ale dostala ode mne výuku souložení,pissu atd.

Návštěvník (Po, 14. 6. 2021 - 14:06)

Vždyť by to mohla být tvoje vnučka. Šílený,úchylný !

Pavkol (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

v případě Kristýny to myslím tak že sem sem v pohodě píše a otázky na tom původním vlákně z kterého jsme se znali nechává bez odpovědi samozřejmě pokud nesplňuje podmínku 18+ tak to chápu ale na jednu stranu se nám vymlouvá že kvůli tomu co si tady přečetla od Klárky na to odpovídat nebude a na druhou stranu se pochlubí zážitkem do kterého by měla jít teda až v 18 pokud je jí teprve 16

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

Vole, holky můžou šukat od patnácti. To nevíš?

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

A důkaz vymyšlen, to zas bude setkání, haha.

Klára (Ne, 13. 6. 2021 - 18:06)

Už jsme doma a museli jsme si na čůrání zastavit i s mamčou a tak na pumpě a udělaly jsme s Nikou loužičky do záchodu hezky trochu z výšky. Pavkole a vy další. Jsem opravdová a to překvapení, které vám zde chci sdělit nejpozději do týdne bude právě směřovat k tomu, že si to budete mít možnost ověřit na místě. Musíme se vybalit a zase zítra ještě do školy a povezu Niku a pak ji zase vyzvednu. Je už je opravdu dobrá. Dokonce mamča říkala, že já v jejím věku jsem takto asi dvakrát taky odpadla a prý to bylo když jsem měla první měsíčky a jednou jsem byla přehřátá ze sluníčka. Libor je taky v pohodě a čápátka na komíně hezky rostou. Tak si užijeme klidný večer a já zase napíšu. I víc o tom z minulosti, už cítím, že bych mohla zítra. Už to uzrálo jako se toho vypsáním zbavit. Tak hezký večer všem.

Návštěvník (So, 19. 6. 2021 - 14:06)

A právě tobě Pavle osobně, píše že je opravdová. Dovolil by si to napsat někdo, když nikdo nepochybuje o tom že ty jsi taky opravdový?

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

Teď si skoro obšlehl/a, co jsi dřív psala za Janu. Takže zase bude Velké přiznání? :)))

haha (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

Ale kdepak, bude další ''důkaz'', na pravdu nemá pisatel koule. On se prý tím dobře baví, no my taky.

Pavkol (Ne, 13. 6. 2021 - 18:06)

tak dík za zprávu asi mě když jsem byl v nemocnici zaskočila ta zpráva o údajném náhlém skonu a zbaštil jsem to i s navijákem pokud je to tak jsem rád Kláro že stále žiješ

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 18:06)

Pavkole, Klára nežije, ten člověk to píše jako z minulosti, prostě kdysi znal nějakou Kláru a teď o ní píše jakoby žila dnes. A ti ostatní jsou vymyšleni všichni. To snad poznáš, že žádná holka by nepsala každý den na internet, jak je nadržená a popis sexu.

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 18:06)

a taky mu řekni, že samozřejmě ani žádná Klára tehdy neumřela, je to jen takový vymyšlený seriál.

G. (Ne, 13. 6. 2021 - 18:06)

Prosím vás. Klára je skutečná a její rodina taky, vše je podle skutečné události. Ale je tady jeden dva troubové, kteří na to neslyší a budou donekonečna opakovat že...všichni jsou LIbor. A to je dost úděsné s jakou výdrží nás tímto tady krmí Návštěvník, co tomu věří.

Pisatel (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

Nikdo není skutečný. Je to jen fantazie. Takové smyšlené povídky.

Klára (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

Ještě,že jsem se podívala,kam ta diskuze směřuje. Pisateli, proč lžeš? Vyčkej pár dnů, ano pozvu vás na svatbu. Místo a dál upřesním právě, jste neskutečně trapní, tím obviňováním, že je vše neskutečné. Ale donutili jste mě napsat alespoň toto. Nevím už co mám udělat,abych vám umlčela tu opravdu prolhanou hubu! Nechci být sprostá,ale už to nejde po dobrém.

Reklama

Přidat komentář