Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 09:06)

„Hodně podporuje rodiče v tom, že do 18ti let věku jsou za děti zodpovědní, za jejich bezpečí. Takže podporujeme - vy máte právo vědět, co váš potomek dělá v kyberprostoru. Máte právo ho kontrolovat,“ vysvětluje krizová konzultantka Rollová. „Ty konverzace se dají funkcí printscreen vyfotit, to se dá poukládat třeba do wordového souboru. Video se dá uložit ze sociální platformy, kde to může ta druhá strana vymazat. Mít to u sebe, aby se to dalo policii poskytnout,“ radí rodičům, jak postupovat.

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 21:06)

„Hodně podporuje rodiče v tom, že do 18ti let věku jsou za děti zodpovědní, za jejich bezpečí. Takže podporujeme - vy máte právo vědět, co váš potomek dělá v kyberprostoru. Máte právo ho kontrolovat,“ vysvětluje krizová konzultantka Rollová. „Ty konverzace se dají funkcí printscreen vyfotit, to se dá poukládat třeba do wordového souboru. Video se dá uložit ze sociální platformy, kde to může ta druhá strana vymazat. Mít to u sebe, aby se to dalo policii poskytnout,“ radí rodičům, jak postupovat.

Styl (Ne, 13. 6. 2021 - 08:06)

V šestnácti takové nezávazné zkušenosti jsou sice dovoleny, ale není to příliš normální. Snad ,jak říká Klára , spíše mezi vrstevniky.

Martina (Ne, 13. 6. 2021 - 08:06)

Souhlasím. Klárko, taky zdravím.

Majka (Ne, 13. 6. 2021 - 07:06)

Dobré ráno. Klárko na Nikolu musíš dát pozor. Ale asi to nic nebylo.

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 07:06)

Zetkaři už jseš trapnej to že sei ti některé články nelíbí a nezamlouvají neznamená že tam nasázíš Z kolik chceš a mi pak těžko hledáme co jsme napsali a jestli na to někdo reagoval jestli to Z děláš jen kvůli tomu tak některá individoua se tí možná odradit daří ale u mě se ti to nepovede

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 08:06)

Já to pochopil, že to označí, oni to nějak zaregistrují nebo co a pak zetko stejně smažou. Nějak bych to neřešil.

Pavkol (Ne, 13. 6. 2021 - 07:06)

opravdová láska? v roce 2011 jsem chodil se sabinou byla to vozíčkářka. byli jsme u ní na návštěvě já jí vyhrnul triko obejmul kolem ledvin a hladil jí po zádech. bohužel jsme nebyli doma sami a zrovna se přišla podívat její mamka co tam tropíme. samozřejmě že se jí to nelíibilo a že to dala najevo. naštěstí sabina zaválela a když její mamka řekla tak takhle si vaše schůzky nepředstavuju to se mi nelíbí tak sabina řekla pavel za to nemůže mami já jsem to chtěla. Myslím že správná holka nenechá vinu když už oba "šlápnou vedle" na svém přítelovi jen proto aby byla před mamkou dobrá a zachránila se. a to právě sabina udělala tím že se mě zastala. Tomu bych řekl že se říká opravdová láska

Klára (Ne, 13. 6. 2021 - 07:06)

Už jsme vzhůru a vyčůraný a klasický hodně ráno,ale já už nebyla tak jako včera na počůrání a vydržela jsem až na bobeček a až pak čůrala a udělala jsem velkou loužičku a ségra to samý a ještě jí to proudilo křivě ,takže si pipinku měla mokrou hodně až okolo na nožky nahoře. . Včera to bylo trochu dobrodružný. Při druhé sauně Nika odpadla v ní ,ale že prý jen usnula,ale ona byla chvíli mimo,takže asi omdlela tak jsme ji hned ochladili a nechali na lehátku a už byla dobrá a veselá, ale do sauny už nesměla. Libor říká, že třeba nižší tlak a ona občas ho mívá kolisavý dolů. Ale dobře to dopadlo. Tak to bylo takový překvapení. Jinak pohoda, večer jsem šla do hospůdky jen sama s Liborem ,Niki jsme radši nechali doma a Libor si užil čůrání se mnou pak cestou domů a na zahradě pak jsme se vyčurali tak,že mě vypil čůrání z pipinky a pak mi dal do ní svou lásku. Kristýno, máš zkušenost, ale já bych s tak starým chlapem se bála. Když už jsem já někdy se vyčůrala s klukem tak to byl jednou ze školy pak Vilik a teď Libor a ten je sice o 8 roků starší, ale známe se dlouho. Jsi v pořádku a to je dobře. Mě ten Ivan připadal takový jako usedlý a upřímný a jsem ráda, že jsem se nemýlila.

Ondotron (Ne, 13. 6. 2021 - 07:06)

Ok,super! Dobré ráno!

Robin (Ne, 13. 6. 2021 - 07:06)

Moc ,Moc hezké. Nikola asi jen normálně se prehřála ,to nic nebude. Kristýna taky boduje .zetkařka neví, že jí je už 16,no to taky nic,chybička se vloudí. Klárko, příjemný den!

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 08:06)

Kde si přišel na to,že jí je 16?

Robin (Ne, 13. 6. 2021 - 08:06)

V původním textu.

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 10:06)

Sama psala,že jí v listopadu bylo 15 !!!!! O žádných 16 nepsala

Počkej, (Ne, 13. 6. 2021 - 08:06)

takže je nezletilá??

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 10:06)

Není nezletilá,je mladistvá,pokud teda nelže,že jí je 15, buď je v pubertě a tříská to s ní nebo z ní bude dobrá davajka,to musí mít rodiče radost,ale zase budou stejně staří nebo mladší? Než zeťák,tak bude zeťák vychovávat všechny:)

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 10:06)

Je nezletilá dle zákonu za ní ručí rodiče, koukni, někdo to sem dal. Zkopíruju V České republice je zletilost pro celý právní řád upravena v občanském zákoníku, který v § 30 stanoví, že zletilosti se nabývá až dovršením 18. roku věku. Stejně je to tady všechno jenom jako, fejky, takže i kdyby to z policie prověřili tak nevím co s tím.

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 12:06)

Ano,ale co se týče trestnosti,tak do 15 je nezletilá a 15-18 mladistvá-tr. odpovědná

Ombudsman nezl… (Ne, 13. 6. 2021 - 08:06)

Tohle jsem našel Existují lidé, kteří uvedené internetové stránky užívají z toho důvodu, aby sexuálně obtěžovali, zneužili nebo jinak zmanipulovali nezletilé, a to nejen dospívající, ale i mladší děti. V podstatě neexistuje žádná věková hranice, o které by se dalo říci, že právě dítě tohoto věku je ještě v bezpečí a nic mu nehrozí. Sexuální zneužití, obtěžování či jiná manipulace hrozí v podstatě všem, kdo se na internetu pohybují a komunikují.

Činnost lidí, kteří internet uvedeným způsobem zneužívají, se odborně jmenuje cyber grooming (nebo taky kybergrooming, child grooming) a takovým lidem se říká groomeři. Groomeři většinou vystupují pod falešným jménem, mají vymyšlenou identitu i profil. Jejich prvním cílem je vyvolat v dítěti (dospívajícím) falešnou důvěru a připravit ho na schůzku v reálném světě, jejímž cílem je dotyčného nějakým způsobem, především (ale nejen) sexuálním, zneužít. Groomeři jsou velmi často pedofilové, tedy lidé s erotickou náklonností vůči nedospělým. Je tam i formulář kam se obrátit, Odkaz můžu dát ale nevím jestli se to podaří.

Styl (Ne, 13. 6. 2021 - 09:06)

Prof. Pavlíčeknebo Kuťák by vám toto rozmetal na kusy . Souhlasím s vámi v tom,že děti by se měly chránit. Proč nám ale tyto vzkazy vkládáte na toto diskusní fórum? Zde diskutují a dělí se o své zkušenosti lidé, kteří ze zákona takto diskutovat mohou. Pokud máte problém, že sem přispívají osoby i v rozmezí 15 - 20 let,pak máte problém se sebou.

Reklama

Přidat komentář