Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Eva (Po, 28. 6. 2021 - 14:06)

Nemusím mít všechno a je jasné, že chlapy tohle asi rajcuje, když to vidí a ženské asi taky, když jim ho tam strčí a udělá se do ní.

Návštěvník (Ne, 27. 6. 2021 - 18:06)

A nějaká zvířata tě nelákají

Návštěvník (Pá, 25. 6. 2021 - 16:06)

Prcat se musí stále, je to jediné potěšení v té šedi dnů.

Agent (Pá, 25. 6. 2021 - 12:06)

Vyserte se chvilku na prcání a pošlete stovku pro zkázu po tornádu.

Návštěvník (Pá, 25. 6. 2021 - 12:06)

Hlavně kolik pošle Zeman, Babiš, Dredáč, Kalousek a další ze svého. Vsadím se že tak akorát prd. Arogantní Schillerová: Na jednání letěla vládním speciálem. Ekonomové v tu chvíli varovali před nezodpovědným hýřením veřejnými financemi. Nevídanou aroganci si na postu ministryně financí užívá pravá ruka českého premiéra Alena Schillerová. Její cesta na jednání ministrů financí V4 v den, kdy Národní rozpočtová rada cupuje výsledky hospodaření Česka a zvedá vysoko k nebi varovný prst, jen podtrhuje, s jakou chutí si užívá výhody svého křesla. Do Varšavy se totiž vydala vládním speciálem a vyvolala tím v občanech kruté naštvání. Vicepremiérka Alena Schillerová po desáté hodině odlétá do Varšavy. Taková smůla, že nestihla běžnou linku, která odletěla pět minut před desátou. No nic, rozpočet to snese. Kolik přispěje ona?

Eva (Pá, 25. 6. 2021 - 11:06)

Na sexu ve více lidech není nic špatného, kdo nezkusil nepochopí. A ty bláboly o nevěře a vztahu jen ve dvou, to je taky síla. Ve skutečnosti má většina bokovku, ale moralizovat dokážou i oni.

Zdeněk (Čt, 24. 6. 2021 - 15:06)

Vše je zábava, nejsme v klášteře. A důvod proč být jen ve dvou? Ten nesmyslný předpis vymyslel nějaký magor. Být minimálně ve 3 a více spolu je rozhodně lepší. Se svojí současnou holkou a s bývalkou máme silný vztah a moc se milujeme, ale nikomu nebráním, aby si to nerozdal s někým jiným, není můj otrok, abych ji vlastnil, stejně tak ona nevlastní mě. Jde jen o sex, proč neustále spojujete sex s nějakým vlastnictvím toho druhého a s jiným se nesmí. I kdyby se mi do ní vystříkali všichni kluci v dosahu, tak je to její věc a pokud je uspokojená, tak proč by nemohla. Já taky můžu zasunout do které chci. A není to žádný důvod k rozchodu a nějakým přiblblým scénám s nevěrou. A že moje holka má ještě holku a k tomu moji bývalku je věc těch dvou a když jsou spolu spokojené, tak proč by ne. Mám aspoň dvě a rozhodně si nijak nestěžuji. A vzít si na pomoc kamarády, aby mě s nimi pomohli a pěkně je utahaly bereme jako normální a skvělou zábavu. Ten zajímavý pocit, když se do ní už alespoň 3 vystříkali a já přidávám a ten pohled, když ji ta druhá vylíže a potom si semeno předávají a líbají se, to hned připraví na další kolo. Žít jen ve dvou je hloupá norma a přežitek. A taky nám není 60.

DaN (Čt, 24. 6. 2021 - 05:06)

Ten vztah je pro vás asi jen zábava.Výlučnost vztahu mezi jedním chlapcem a jednou dívkou je pro vás a podobné lidi asi věc neznámá,že?

Pavel (Čt, 24. 6. 2021 - 17:06)

Sex s někým jiným na vztahu nic nemění. Holka má tři otvory, tak není důvod ji s kamarádama takový sex nedopřát. Kdyby nechtěla tak si řekne. Kdyby byl sex takový problém, tak za sebe nepošle kamarádku, když nemůže sama, prý abych si to nemusel dělat sám rukou. A kdyby nechtěla, tak si neužívá s jinou holkou a nebo se ji nebude líbit, když šukám jiné holky než ji. Jde jen o zábavu, zařádit si bez omezení a užívat si života. Až nám bude 70, tak budeme říkat, jací jsme byli hloupí, když jsme dodržovali celibát a nějaká blbá pravidla, která vymyslel někdo, kdo nepoznal co je žena, nebo ho vůbec mezi nohama neměl. Rozhodně si vážím víc takovéto holky co mám, než nějaké žárlivé blbky a nebo pipky s názorem sex až po svatbě, jsem ještě panna a chci jí zůstat do svatební noci. Co s takovou, ta nic neumí a dělá a uznává jen polohu misionář jen za účelem zplození dětí a nic jiného a mimo období plodnosti zákaz sexu. Tak to je výhra. To bych si radši vzal tu, která dělá sex za prachy a všichni ji nadáváte, že je kurva a stejně za ní lezete.

Návštěvník (Út, 22. 6. 2021 - 04:06)

Už se těším na léto až vám budu dávat lásku do těch vašich vycákaných broskviček

Pavel (Po, 21. 6. 2021 - 19:06)

My hrajeme flašku a nebo má holka se zavázanýma očima poznat při kouření a nebo při zásunu toho svého kluka. A nikomu nedělá problém, že to dělá každý s každou, zkoušeli jsme 3 kluci na jednu holku, jaké to je. Nebo se vylosuje holka a tu mají kluci za úkol plnit semenem a ta holka si to náramně užívá. I když jsme všichni spárovaní, tak sex bereme jako potěšení a zábavu. Prostě se podívám, jak to jde té mojí s jiným a jdu si užívat s jinou, která je volná a nebo s k někomu přidám. Platí dohoda, že můžeme každý s každou bez omezování a holka může říct že ne, to je konečná a nikdo se nesmí o nic dál pokoušet. Tohle se ale ještě nikdy nestalo a bez ptaní se jde na věc, protože nás to všechny baví a máme sex rádi a každý ho chce. Holky se Me too jen smějí, jaká je to kravina, protože sex chtějí a proč by nám v něm měly jako bránit, co by tím prý získaly.

zvedavy (Po, 21. 6. 2021 - 23:06)

to znì zatraceně dobře

zvedavy (Po, 21. 6. 2021 - 01:06)

jedná moje exmilenka měla tři na jedné oslave když byl její kluk na vojně

Zdeněk (St, 23. 6. 2021 - 14:06)

Na moje narozeniny přišla moje bývalá holka, jsme dál velcí kamarádi a po několika hodinách už dost rozdovádění jsem ji ošukal a nastříkal to do ní před mojí současnou holkou. Ta si v klidu počkala a sedla mi na klín a řekla, že teď to chce ode mě. Po chvíli jsem ji taky vystříkal kundičku. K dovršení všeho si ta moje současná sehnala bývalku a dohnala ji k 69. Všichni koukali, nejdřív překvapeně a potom začali fandit a povzbuzovat k dalšímu pokračování. Sám jsem byl překvapen, co ty dvě spolu dokázaly. Nakonec se celá oslava zvrhla v sexuální hrátky. Druhý den vše v pohodě, jako by se nic nestalo, jen ty dvě spolu začaly hodně kamarádit a dalo by se říct že chodit a šukat. A dobré je na tom, že mohu mít obě a holky jsou v klidu. Ta moje mi prozradila, že ten sex s bývalkou byl na truc, původně chtěla nějakého kluka, ale nakonec se jim tak zalíbil, že už bez něj nemohou být. Až budou mít narozky, tak jsem jim s klukama uchystal překvapení, pořádný gangbang, jen ať ji mají hezky naplněnou. Ještě vymyslet, jak to vše nastrojit, aby to dopadlo.

Návštěvník (Po, 21. 6. 2021 - 09:06)

Pokud má antikoncepci tak třeba třicet , nic se nestane a co oči nevidí to srdce neželí . A každý se hned nepodělá když jeho holce stříkne sperma někdo jiný .

zvedavy (Po, 21. 6. 2021 - 14:06)

mne to naopak vzrusilo.. navíc kunďička nemá počitadlo

Eva (Ne, 20. 6. 2021 - 15:06)

Já jich měla naráz 7 a pode mnou ležela druhá holka, byla jednoho z těch kluků, která vše co ze mě vyteklo polykala a po skončení mě vylízala. Byla fakt dobrá, potom, co mě vylízala, tak jsme si to spolu rozdaly a byla boží. Strčila jsem ji svého přítele, aby si spolu zašukaly a byl sní taky moc spokojen. Výměny jsou potřeba, aby vztah neustrnul na mrtvém bodě a nezačali se oba poohlížet po někom jiném. Žárlivost je opravdu nesmysl.

Pavlínka (Ne, 20. 6. 2021 - 12:06)

Adriana: Ty jsi moje krevní skupina, víš co je dobré. Miluju jak se do mě udělají dva tři kluci za sebou a pak mi to ostatní vylížou. Žárlivost je blbost. Kdo žárlí, tak přichází o hodně. Nejlepší je, když každý vystříká každou holku, protože pak si nemá co kdo vyčítat. A když ještě s někým chodíte, tak je tam takový ten správný rajc, který ještě více vzrušuje, když vidím jak můj kluk souloží s kamarádkou a mě zase souloží jeho kamarád. Pak se vystříkají a pak prohodí. Miluju a můžu každý den. Někdy bych chtěl zkusit trošku větší bandu, třeba dvvacet lidí. Musí to být crazy, když je třeba pět či víc kluků do tebe udělá. Chtěla bych.

Pavlínka (Ne, 20. 6. 2021 - 10:06)

Ahoj holky, miluju sex a dva za sebou je paráda. Hlavně, když se oba dva vystříkají. Jednou jsem při takovém menším grupáči dala čtyři. K tomu tam byli ještě dvě další holky. A vím, že je to trošku perverzní, ale strasně mě vzrušovalo, když kluci vystříkali holky a já jsem jim vylizovala kundičku plnou spermatu. Ještě teď mě to vzrušuje. Povězte taky nějaké sexy zážitky se sexu s více klukama.

Adriana (Ne, 20. 6. 2021 - 12:06)

Mít víc kluků najednou je moc a moc skvělé, to je jasné a dobré je mít k tomu i kamarádku, nejlíp z doby puberty, kdy jsme poznávaly své tělo a rozkoše s tím spojené. S kamarádkou jsem to dělala s pomocí umělého kamaráda dřív jak s klukem. S prvním klukem přišly i jeho kamarádi a orgie byly na světě. S kamarádkou jsme je zvládaly v pohodě. Jeden z těch kluků ale provedl hloupost a přivedl si holku. Ta z toho všeho byla hodně špatná, obzvlášť, když se dozvěděla, co ten její dělá. S kamarádkou jsme si ji vzaly stranou, domlouvaly jí a začaly ji dělat dobře. Nelíbilo se ji to, ale nakonec podlehla a začala si sex užívat, postupně se přidali kluci a už byla naše. Vše z ní spadlo a stala se z ní docela slušná sexuální dračice, že jsme někdy dost koukali. Ale co, ať si užívá, dokud to jde. Vylízat naplněnou pipinu jiné holce je normální, dělají to i kluci a následuje předávání si toho, co se vylíže a francouzák s jazykem, kdy si vše pořádně předáme a smícháme, poté oba vše spolknou. Tohle děláme běžně. Střídání anál a pipina nebo anál a kouření je normální. Kluky jsme učily kouřit se navzájem, to byla sranda, co by ne, nechtělo se jim, my holky si je zase lížeme a líbí se nám to a klukům taky, tak ať se taky snaží. U holek mě ale připadá, že se tohle bere jako normální a div ne jako povinnost, ne že bych si stěžovala, mě se to líbí a mám to ráda.

Reklama

Přidat komentář