Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Petra (Pá, 30. 4. 2021 - 10:04)

Včera jsem měla sex dvěma krásnými kluky a moc se mi to líbilo

Eva (So, 1. 5. 2021 - 15:05)

Aby se ti to ještě tak nelíbilo, když jich je víc, tak je sex naprosto úžasný, nikoho neomezovat a jen si zažít ty nádherné orgasmy. Jen nesmíš být citlivka, protože mu ho kouříš i po análu a kolikrát nejseš schopna sledovat, kdo ho kde měl. Nehlídám kdo ho kam strčil a jestli po análu i do pipiny a jak to střídají, nebo si ho nechá vykouřit po análu. Stejně neřeším kam se mě vystříkají, kondom mají totiž zakázaný.

Lenka (Pá, 30. 4. 2021 - 12:04)

Skvělé, že jo? Ještě aby se ti to nelíbilo, bez dvou si sex už ani nedokážu představit. S jedním je sex málo a co teprve s kamarádkou. Rozhodně se nehodlám nijak omezovat.

Pičinec (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

A já zase měl sex s 2 kozami a 1 kozlem.

Petra (Po, 12. 4. 2021 - 17:04)

Chtěla bych se zeptat, jestli to znáte, když máte sex ve více lidech, tak se líbáte s někým jiným. Už jste zkoušeli se líbat s přítelem a přitom ve vás je někdo jiný nebo se do vás přímo udělá a přitom se s ním líbáte? Už jsem to zkoušela a strašně mě to rajcuje. Jak se vášnivě líbáme a přitom se do mě udělá někdo jiný. Uhh, mám z toho husí kůži.

Eva (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Mnohokrát, přítele kouřím a nebo se líbáme a dole na mě pracuje jeho kamarád a někdy i dva. Přítel jde téměř vždy do mě jako poslední, když se do mě jiní vystříkají, tak se mu to líbí nejvíc. Když za mnou dorazí kamarádka, tak nás má přítel obě. Takhle nás sex hrozně moc baví a vzrušuje. Pokud druhý den nikdo nikam nespěchá, tak zůstávají všichni i na noc a užíváme si krás ranního sexu. Někdy mě nechá přítel doma s kamarádama a s mojí kamarádkou vyrazí někam na půl dne nebo i celý den pryč. Potom se škádlíme, jak jsme si byli nevěrní a jsme zase rádi spolu. Svěřuje se mi, že ho hrozně rajcuje představa, co tady se mnou asi tak dělají a musí hned tu moji kamarádku taky ošukat, protože to už nemůže vydržet.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 17:04)

Jdi se ráno s chlapcem pomodlit do kostela, Franta ti dá požehnání a spolknout oplatku a bude vše vyřešeno.

Standa (So, 10. 4. 2021 - 17:04)

Franta mne vojel, neměl gumu, co mám dělat ?

Markéta (St, 7. 4. 2021 - 09:04)

Miluju to, i když mám přítele, někdy si prostě neodpustím a dám si dva za den. Je to skvělé! Holky doporučuju. Dodá vám to i sebevědomí, že jste kus.

Petra (So, 10. 4. 2021 - 16:04)

Správný přístup. Mám přítele, přítelkyni a další dva na sex. Jeden z nich je přítelův kamarád a má sex moc rád a druhý je od přítelkyně. Takže se všichni známe a jak by řekl moralista, hezky si zahýbáme a je nám tak jedno kdo s kým zrovna šuká. Není nad hezky zahřátou postýlku, v níž to dělá můj přítel s mojí přítelkyní a já se k nim potom přidám a nebo obráceně, můj přítel příjde někomu pomoct se mnou. Možností a kombinací je docela dost. Heslo je: Neřešit a užívat si. Nikdo nevíme, co bude zítra.

Dalibor (So, 10. 4. 2021 - 17:04)

Máte to super zařízeno a všem vám to přeju,život se má užít,ne prožít,jste prostě borci, ,u mě máte palec nahoru.

??? (So, 10. 4. 2021 - 15:04)

Pohlavních nemocí se nebojíš?

Petra (So, 10. 4. 2021 - 16:04)

Tak jasně, podle tebe je každý nakažený. Podle sebe soudím i jiné? To bych nemohla dělat snad vůbec nic a jen se doma třást strachy v koutě. Takže aspoň dva a pěkně vystříkat. Sex se dvěma a více je delší a s velkými orgasmy. A taky holkám doporučuji zkusit sex s holkou, holka s holkou je hodně moc o citech a nádherných prožitcích a skvělých orgasmech. Není to o tom, že musíš být nutně lesba, je to o tom, zkusit něco jiného a fakt nádherného.

Petra (So, 3. 4. 2021 - 16:04)

Doporučuji si sehnat dva, prožitek nádherný a výhoda je v tom, že se střídají a po uvadnutí jednoho jedu dál s tím druhým. Je také dost různých kombinací, jak s nimi prožít skvělý sex.

Jára Cimrman (Út, 6. 4. 2021 - 20:04)

No jo, ale co pohlavní nemoci?

Návštěvník (Út, 6. 4. 2021 - 21:04)

Ty shánět nemusíš , dostaví se samy .

Abe (Po, 29. 3. 2021 - 00:03)

Pohádka, která se skutečně stala. Žila, byla "princezna", ne moc hezká, ale chytrá. Pozvala na večeři čtyři "prince", nejlepší široko daleko. Pohostila je, opila a pak se s nimi postupně pářila. Zadařilo se a otěhotněla. Pak si vybrala toho nejlepšího a jestli nezemřeli, jsou šťastní dodnes. Stalo se v době, kdy se neurčovalo otcovství analýzou DNA.

Agáta (Ne, 28. 3. 2021 - 16:03)

Miluju, když se do mě udělají dva nebo tři. Nejlépe při grupáči.

Ditta (Ne, 28. 3. 2021 - 17:03)

Kdo nezažil, nepochopí. Chodím už asi měsíc s klukem a využila jsem příležitost, když měl doma ještě dva kamarády a podařilo se mi je tak rozvášnit, že mi to udělali všichni a pěkně se do mě vystříkali. Podržela jsem si je, aby nemohli ven. Byl to naprosto nádherný zážitek. Hned jsem se s nimi domluvila na pokračování. Jen byl problém s tím mým klukem, pokračování se mu moc nelíbilo, ale nakonec souhlasil a už jsem si to rozdala se všemi ještě dvakrát a rozhodně v tom budu pokračovat.

Lea (Ne, 7. 3. 2021 - 18:03)

V létě jsem byla s přítelem na zábavě a dost se o něj a i o mě zajímala hezká holka. Bavili jsme se spolu a potom vyrazili společně domů. Jak jsme byli v náladě, tak jsme se začali osahávat a líbat a najednou jsem zjistila, že je to trans. Spíš jsme z toho zjištění ale měli srandu. Dorazili jsme do mého bytečku, rodiče mají domek a mě nechali garsonku a došlo na nádherný sex, kdy jsem poprvé zažila, jaké je to mít v sobě dva pinďoury. Po probuzení a už více míně vystřízlivělí jsme na sebe koukali co se stalo. Ale řekli jsme si no co, bylo nám hezky a šli jsme do toho znova a prošoustali jsme celý víkend. Už bydlíme všichni spolu a ten kdo neví jak vše je, tak si myslí, že má přítel dvě holky.

Reklama

Přidat komentář