Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Petr H. (Pá, 5. 3. 2021 - 16:03)

Není nad to být na sex ve třech. Když sleduji, jak kamarád šuká moji přítelkyni a pěkně ji naplní. Když je naplněná, tak jdu na věc já a ten pocit zasunutí do naplnění kačenky, to se musí zažít, ten pocit strašně miluji a silně mě vzrušuje. Kamarád má už ale taky 14 dní přítelkyni a přivedl ji představit. Řekl ji, co děláme a ona je naštěstí přístupná těmto hrátkám a vyměňujeme si je. Na tento víkend máme v plánu výměnu, že ta moje bude u kamaráda a ta jeho u mě, abychom se víc poznali. Nic není samozřejmě zakázáno a můžeme spolu dělat co chceme. Prostě si chceme pořádně zařádit.

Kacka (Pá, 5. 3. 2021 - 08:03)

Jednou mi zena dala k narozkam darek, kdy privedla svoji kamaradku a dali si spolecne trojku. Zena mi rekla, ze ji nevadi kdyz se doni i vystrikam. Zkratka bylo to super. Chtel jsem se ji ovdecit a zase ja pozval kamose, aby to bylo fer. Rekl jsem ji, ze mi to taky nebude vadit kdyz se do ni vystrika. Souhlasila a kamarad sel prvi. Zasunul a pred mima ocima ji zacal soustat. Zene se to moc libilo. Sukacku dokoncil vystrikem do me zeny. Pak jsem sel na radu ja. Priznam se ze prvni pociti vniknuti byl zvlastni. Jak mela v sobe sperma meho kamose. Ale bylo to super. Dost me to vzrusovalo, ze ji sukam. Pocit se predmnou se doni vystrikal kamos a tet jsem vni ja. Zachvilku jsem i ja pridal sve sperma do jeji dirky. Po case se nan to tak zalibylo, ze vzdi nekoho pozvem, at uz pro me, nebo pro zenu. A moc si to uzivame

Návštěvník (Pá, 5. 3. 2021 - 07:03)

Taky už téměř dva roky mám dva kluky na sex. A jak jsem k nim přišla? Kluk, se kterým jsem chodila na mě vyzkoušel praktiku, že mi zavázal oči, já jen ležela a on si se mnou hrál až do úplného vyvrcholení obou. Bylo to moc vzrušující a nesměla jsem si šátek z očí sundat. Jenže jednou mi to připadalo trochu jiné a když už mě šukal, tak mi můj kluk sundal šátek a já koukám celá překvapená, že je ve mě zasunutý jeho kamarád. Jasně, že jsem začala protestovat, ale ten sex je tak příjemný, že jsem se s ním už pomilovala až do konce a jen co ho vytáhl ten kamarád, tak pokračoval můj kluk. Bylo to tak nádherné, a ještě se zase přidal ten kamarád. Ještě dlouho jsme si užívali a nakonec jsme společně usnuli. Po probuzení se mě ten můj ptal, jak se mi vše líbilo. Po pravdě, překvapení bylo dost hrozné, ale celkově naprosto skvělé. Od té doby jedině dva, pokud je to možné i když občas zajdu za tím kamarádem a rozdáme si to jen dva.

XX (Po, 1. 3. 2021 - 07:03)

Když měla přítelkyně narozeniny, tak jsem jí jako dárek věnoval sex s mým kamarádem, abychom zkusili trojku. Byla překvapená, protože nic netušila, ale jak je dost divoká při hrátkách, tak si to od něho nechala udělat, já pěkně sledoval a nastoupil jsem až když se do ní udělal. Zvláštní pocit, strčit ho do ní po někom, kdo se do ní už vystříkal. Prošukali jsme skoro celou noc a závěr byl, veliká spokojenost všech. Určitě budeme opakovat a možná i dost často.

Hňup (So, 27. 2. 2021 - 19:02)

Já měl sex s kozou.

Jan (Ne, 28. 2. 2021 - 17:02)

Skvělé a na nic jiného se nezmůžeš? Zkus oslici.

Iveta (So, 20. 2. 2021 - 15:02)

Byla jsem u mého kluka, jeho rodiče byli na víkend odjetí. Přišli za ním ještě jeho dva kamarádi. Udělali jsme si hezký večer, zahráli svlíkací mariáš a když už jsme byli všichni nazí, tak jsme začali spolu blbnout a došlo až na sex a musím říct, že byl naprosto úžasný. Ještě nikdy jsem nic takového nezažila, abych měla tři najednou. Postupně mě naplnili kačenku i análek, poprvé jsem totiž zažila i análek od jednoho z nich, byl tak opatrný a vystříkal se mi do něho, potom ho učil ostatní dva. Byla to krásná dlouhá noc a moc ráda jsem si ji už dva krát zopakovala a hodlám tak pokračovat. Do školy nechodíme a tak si spolu můžeme krásně užívat moc hezký sex ve čtyřech.

Gr. (So, 20. 2. 2021 - 19:02)

Jsi kurva !!!

Iveta (So, 27. 2. 2021 - 11:02)

A ty jsi dement, který neměl nikdy holku a kdo ví jestli někdy mít budeš a jen závidíš.

Jirka. (Ne, 21. 2. 2021 - 16:02)

A to jako proč? Všichni se dobře pobavili, nikdo nebyl proti, tak o nic špatného nejde. Ty jsi asi sotva pubertou políbený, holky znáš tak z dívání se na ně z dálky, tak tady neměj ty blbé poznámky.

Pavel1 (So, 20. 2. 2021 - 15:02)

Nechce se ti Marie už psát:)

Veronika (So, 20. 2. 2021 - 14:02)

Ja mela dva kluky po sobe.Mohu jen vsem doporucit.Nejdriv nastoupil jeden a kdyz se dome vystrikal,sel na radu druhej.Kdyz se vystrikal i on,sperma krasne zeme vitejkalo,jak jsem byla plna.Naprosta slast.

Jana (Pá, 19. 2. 2021 - 19:02)

Tvrdím to stále, kdo nezkusil, nepochopí. Lehnu si na záda nebo na břicho a dole ať si kluci strkají kam chtějí a stříkají kam chtějí a poté očistím pokouřením a dole mezi tím šuká další a tak dokola, dokud jsou kluci a dokud mohou. Musí se to jen zkusit a ve vhodné chvíli jít na to.

Petra (Pá, 19. 2. 2021 - 17:02)

Nemám žádné extra zkušenosti, ale zažila jsem sex s dvěma klukama, kteří se mnou oba dva měli sex. Jednomu jsem kouřila a druhý měl sex a pak se prohodili. Každý se udělal a to byl super pocit, že jsem byla úplně naplněná. Doporučuju.

Jana (Pá, 19. 2. 2021 - 00:02)

Skvělé, když jdou po sobě postupně, tak je to nej.

vesnická holka (Čt, 18. 2. 2021 - 13:02)

Já jsem vyrůstala na vesnici a k životu tam patřili taky pravidelné vesnické zábavy a plesy. A na nich se pravidelně stávalo, že když tam holka nebyla se svým klukem, nebo ten se příliš skoro opil, tak holku nějaký kamarád nebo spolužák vytáhl za obecní dům a tam, protože byli oba už trochu pod vlivem, vycákal její kačenu. No a někdy se taky přihodilo, že v jedenáct přišel jeden a o půlnoci jeho kamarád. Nejsem na to moc pyšná, no párkrát se mi to stalo taky, že během plesu jsem skončila s dvakrát vycákanou kundičkou od dvou kluků.

Alice (Čt, 18. 2. 2021 - 14:02)

Dělala jsem to samé a není důvod z toho být špatná. Prostě jsem si užívala mládí, kdy postupně tři a víc kluků nebyl problém a naplněná jsem byla nad míru. Dokonce jsem chodila se dvěma najednou. Dnes už žiji s přítelem, plánujeme dítě ale oba si rádi přizveme na sex kamaráda nebo kamarádku pro zpestření.

Návštěvník (Čt, 18. 2. 2021 - 13:02)

Taky to u nás tak bylo. Sousedka byla starší , na každé zábavě s někým šla ven do parku, já byl mladší, čekal jsem až se starší kluci opijou , chvíli jsem s ní tančil a pak jsme taky šli. Doteď jsi pamatuji, jak to v ní klouzalo , byla ještě plná toho předchozího, ale nevadilo mi to.

xxx (Čt, 18. 2. 2021 - 08:02)

Sex se 2 najednou je hezké, ale také moc náročné. Nemám moc ráda , když to chtějí najednou , ale když jeden skončí , druhý začne , to se dá.

Marie (St, 17. 2. 2021 - 22:02)

Pánové. Láska i sex, kvetou v každém věku. Jenom Abe se mi neozývá.

Reklama

Přidat komentář