Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Návštěvník (Čt, 1. 7. 2021 - 23:07)

Ano, dokud jsi sexuálně přitažlivá . Život je prostě prd , sem tam nějaký mrd a potom přijde smrt .

Eva (Pá, 2. 7. 2021 - 16:07)

A proto hurá hlava nehlava do sexu pokud je možnost.

Eva (Út, 29. 6. 2021 - 13:06)

Co máte stále s těma zvířatama a počtama co nejvíc jich ho do mě strčí? To na tom ujíždíte a líp si ho vyhoníte, když jich budu mít 300 a pochlubím se s tím? Není to blbost? Ke zvládnutí najednou tři stačí a dál se už musí střídat. Ono vypadá hezky, že si je honí a šup s ním do mě, nastříkat do mě semeno, vytáhnout, já mu ho vykouřím a mezi tím je ve mě další a tak to jede dál, dokud můžou něco stříkat. Skvělé, krásně mě plní, ale nejvíc si to užívají chlapy, já jsem jen nádoba kterou plní a myčka pindíků. Ráda to pro ně udělám, proti tomu nic nemám, ale dva nebo tři jsou nejlepší a nebo ještě k tomu jedna holka, to si ten sex líp užiju a víc si dokážeme zadovádět a užít si to. Dlouho mě třeba jak malí kluci přesvědčovali, abych si na sebe vzala kozačky nad kolena a k tomu skinny džíny. Jenže co dál, byli nadšení a ouha, na sex bylo nutné ty džíny roztrhnout v rozkroku nebo zase svléknout, roztržení vyhrálo. Ale když se jim to líbí, tak proč ne. Už pár džínů tu jejich zálibu odneslo a dokonce jsem v tom všem usnula v posteli i s nima, jak jsme byli utahaní a také skončila v tomhle párkrát v bazénu. Jo jo, někdy jsou jako malí kluci. Takže sex jde spíš směrem zábavy a někdy až dětinského blbnutí.

Návštěvník (St, 30. 6. 2021 - 20:06)

:))) ty jsi vůl :))))

50 (Út, 29. 6. 2021 - 19:06)

Evo,kolik ti prosím je,jestli už si to sem nepsala

Eva (St, 30. 6. 2021 - 10:06)

Nepsala, ale z toho co píšu je vše jasné. Tak tedy mám kamarádku po vejšce na kterou šla normálně z Gymplu a jsme stejně staré a ostatní +-2 roky kolem. Takže mládí někde a do důchodu strašně daleko :-D

zvedavy (Po, 28. 6. 2021 - 00:06)

ano často si představuji jak manželku ošukaná několik chlapů najednou

Návštěvník (Ne, 27. 6. 2021 - 22:06)

Evičko kolik jsi měla nejvíc naplnění při jednom sexu

Eva (Po, 28. 6. 2021 - 13:06)

7 a nádherný pocit a druhá holka lízala to co vyteklo.

Adam (Po, 28. 6. 2021 - 21:06)

A co takhle ošukat celý stadion?

Eva (Po, 28. 6. 2021 - 23:06)

Skvělý nápad.

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 18:06)

Evičko budeš posouvat naplněni na dvojciferný počet ?kámoška taky musela byt spoko jak tě musela krasně vylízat

Eva (Po, 28. 6. 2021 - 18:06)

Nejspíš ne, to jsou akce, když se sejdou kamarádi a ti nejlepší známí a nahánět někoho z ulice se mi určitě nechce. Víc by jich mohlo být pouze, kdyby jsme se nějak rozmnožili početně, jako že by si ti kamarádi přivedli sourozence, ale většinou mají stejně sestry. Museli by přivézt jedině bratrance. Ona není sama, mám ještě pár kamarádek, které si příjdou užívat. On nikdo k nám nechce tahat sourozence, aby nemuseli hlídat kdo ho kam strčí, možná je móda sourozenecký sex, ale u nás ne, já k nám taky nikoho netahám. Spokojená byla a co nespolkla s tím se se mnou podělila. Kluci nejsou výjimkou a klidně se s námi políbí a dostanou příděl, zkusili to a už tohle dělají normálně a lížou taky, když není žádná holka po ruce a co slížou, s tím se s námi podělí.

Mrdák (Ne, 27. 6. 2021 - 18:06)

A sex v ZOO jste nezkoušela? 3 x opičáci a pod.

Eva (So, 26. 6. 2021 - 15:06)

Dnes přijeli na návštěvu kamarádi a budou až do neděle do večera. Už se těším, až mě s přítelem dají pěkně zabrat. Jeden z nich mi to udělal a naplnil hned po příjezdu, u nás je zákaz používání kondomů. Ještě má přijet jeden s přítelkyní, tak si s ní pěkně užiju holčičí sex a na celou tu bandu nebudu sama. Ona taky bere sex volně a neuznává omezování jen na dva v páru, protože je to nesmysl. Když byla na vejšce, tak si sexem vydělávala dost peněz a v pohodě se uživila. A už dost, jdu se bavit.

Karl (Ne, 27. 6. 2021 - 14:06)

To budete mít fajn víkend děláte i 2 najednou pipinka a zadeček

Eva (Ne, 27. 6. 2021 - 16:06)

I tři najednou, anál + pipinka + kouření, pokud mají chuť jít najednou. Problém v tom nevidím a ta druhá to samé. Kam se kdo udělá je jeho věc, tohle neřeším. Když mě chce postříkat, tak mi to problém taky nedělá, ale radši mám výstřik dovnitř. Večer, když jsem začala s tou druhou, tak jsme se vylízaly a ještě kdo mohl, tak nás postříkal a pěkně jsme ze sebe semeno slízaly a pěkně se pomazlily a udělaly. Padly návrhy na výměnu přítelkyň, jestli by jsme do toho šly samozřejmě se vším, co k tomu patří. Já bych odjela a ta druhá by tady zůstala na týden. Já i ona by jsme do toho šly, můj přítel taky, ten druhý váhá, asi se bojí, aby mu tady už nezůstala, ale přitom tady se mno šukal naplno viditelně bez obav a nebo se bojí být pro, aby neměl s přítelkyní nějaké problémy, ale ona souhlasila hned.

Návštěvník (Ne, 27. 6. 2021 - 18:06)

A nějaká zvířata tě nelákají?

Eva (Ne, 27. 6. 2021 - 19:06)

Ne, v klidu přenechám jiným. Ty co mám mi stačí.

Návštěvník (Ne, 27. 6. 2021 - 22:06)

Proč tak kategoricky ? Vyzkoušet se má všechno .

Reklama

Přidat komentář