Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 21:07)

Tak maťo jak to odpadlo

Venca (So, 24. 7. 2021 - 15:07)

Maťa: Držím palce, ať to dopadne přesně podle tvých představ :-)

Maťa (So, 24. 7. 2021 - 15:07)

Práve som ukončila služobku, idem rovno na chalupu, takže ma čaká bezmála 700 km cesta. Nemám sa kam ponáhľať, preto som si dala trochu medicínky a dúfam, že niekde na pumpe budem mať vynútenú prestávku a užijem si to, čo mám veľmi rada. Určite viete čo to je, tak držte palce, aby som mala krásnu, vzrušujúcu cestu, a aby som stretla nejakú milú, komunikatívnu babu, ktorá bude svedkom môjho trapasu, lebo iba vtedy to bude úplne dokonalé.

Zadek4 (Ne, 18. 7. 2021 - 14:07)

Tak se pochlubím a přispěji také. Zrovna si užívám příjemně pokakané odpoledne po obědě. Mám plný žaludek, prázdná střeva a plnou plenku. Snad nejpříjemnější kombinace. Tak si to ještě budu užívat. Je krásné, že si umím vychutnat jídlo 2x - poprvé na talíři, podruhé v plence. Pokakávání zdar, Z4

Návštěvník (So, 17. 7. 2021 - 11:07)

včera

Pokakam se (So, 17. 7. 2021 - 00:07)

Prosim je mi 14 let a líbí se mi když se pokakam do plenek nebo kalhot zrovna mam prujem a mam na sobě plenku která protekla až na prostěradlo a líbí se mi to co mam dělat

pavel (So, 10. 7. 2021 - 18:07)

Kikino , kde jsi ???

Zadek4 (So, 10. 7. 2021 - 08:07)

Hotovo, tak hovínko se právě uvelebilo v hebké plence a už tak úplně čistá není :D.

pavel (So, 10. 7. 2021 - 18:07)

Jo , to je dobrý , jako u mě .

Zadek4 (So, 10. 7. 2021 - 08:07)

Tak ahojte, rozhodl jsem se, že zkusím napsat právě při pokakávání. Právě mám na sobě čistou a hebkou plenu, ale už mě tlačí hovínko v břiše, tak už se těším na úlevu... Tak už to jede...

pavle (So, 10. 7. 2021 - 03:07)

Neříkáš to správně, pokakat se může malé děcko, starší člověk, žena nebo muž se posere. Pokakal nebo posral?

Návštěvník (Ne, 11. 7. 2021 - 11:07)

nemusí to říkat sprostě stačí říct dospělácky čili pokadil

pavel (So, 10. 7. 2021 - 03:07)

Pokakal jsem se před chvilkou a v autobusu , šel jsem z většího mejdanu a už jsem to nevydržel / úmyslně / a domů jsem dorazil v plné plence . Jo , je to bezva .

Prdný (Pá, 9. 7. 2021 - 21:07)

Koupil jsem si nové džíny a ještě před prvním vypráním jsem se rozhodl že je vyzkouším. Tak jsem se v nich počural a pokálel. Překvapilo mně že to nebylo moc vidět, asi je na nich nějaká impregnace a méně propouští vlhko. Zkusím se v nich pokálet až budou vyprané a uvidím jestli bude nějaký rozdíl.

Zadek4 (Pá, 9. 7. 2021 - 14:07)

Tak zase zkusím po nějaké době přispět a inspirovat vás. Právě jsem se příjemně vykakal do pleny a chvíli v tom budu. Když se mi chtělo, tak jsem se rozhodl to nezadržovat, šel jsem hned pro plenu a hned jak přilnula jsem si dřepl a ulevil si. Přesně tak to nejvíce miluji. Stále cítím čerstvou hebkost pleny a už je v ní nakakáno. Možná opět zase přispěji po nějaké době na hovno.sk, uvidím ještě. Tak co vy ostatní? Doufám, že inspiruji především holky, aby něco "spáchaly" a alespoň o tom napsaly. Z4

Nora (St, 7. 7. 2021 - 18:07)

Co tomu Vando předcházelo, že jsi dopadla tak , jak jsi dopadla. Mám s tím bohužel taky své zkušenosti, ale během života od svých 15 let jsem měla dá-li se to tak slušně nazvat navaleno v kalhotech. Můžeš být ráda, že to bylo pouze jednou

Milovnik (Čt, 8. 7. 2021 - 15:07)

To jsou hovna na můj mlýn, stává se ti to dosud? Nechceš se detailněji podělit o své zážitky?

Vanda (St, 7. 7. 2021 - 14:07)

Letos v dubnu částečně nechtěně před sestřenicí při návratu domů. Řekněme že to ve 28 letech byl zajímavý zážitek a totální trapas zároveň. A sestřenka alespoň byla nadšená, že nejsem tak dokonalá, jak ji vždy přehazovali rodiče.

Návštěvník (Út, 6. 7. 2021 - 20:07)

Ja jsem pokadil minulej tejden nestihl jsem doběhnout to se stane i v 35 letech

Kornelius (Pá, 25. 6. 2021 - 19:06)

Co ta Iva? Má ještě pořád ty kakací webovky?

Reklama

Přidat komentář