Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

jan (Út, 26. 1. 2021 - 10:01)

Tak mi to nedalo. V jedné promluvě ke křestanům řekl, vy křestane varujete před hněvem vlastního Boha, který je láska. V tom čase kdy poznal, že času je pro něj málo, prohlasil. To nejhorší budu mít brzy za sebou. Měl na mysli tento život. j

Nona (Út, 16. 2. 2021 - 09:02)

Zdravím, Jene, ano vzpomínka...

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

z covidu se nezblázním - miliardáři se potřebují napakovat

jan (Út, 26. 1. 2021 - 08:01)

Nejsem miliardář, přesto jsem se v tomto čase napakoval. Dostal jem pět tisíc jen tak a zvedli mi důchod. To se mám, jo a zdravím Nonu. j

Petr (So, 6. 2. 2021 - 22:02)

Tyto časy přejí připraveným a teď začíná být vhodná doba. Napakují se nejen prodejci zdrav. pomůcek, desinfekcí, ale třeba i ti, co obchodují např. s realitami. Spousta lidí se totiž dostane do krize, tak bude prodávat svoje byty ale i domy klidně i pod cenou, aby získali rychle peníze. Takže teď je ta správná doba koupit nemovitost a možná i usmlouvat nižší cenu. Pokud je někdo zoufalý, prodá rychle, než mu to sebere exekutor. Později už totiž bude v řiti a už to prodat nebude moci. Toho je třeba rychle využít a takto vhodně investovat své peníze. A kdo nemá tolik peněz na nemovitost, může se investovat i při nižší částce. Dají se koupit třeba některé sběratelské předměty. I toto se dá pořídit někdy i za polovinu tržní ceny.

nona (Čt, 21. 1. 2021 - 23:01)

Víte, Pablo. Takových kritických časů, jak píšete je plná historie. Celý středověk byli lidé vyvražďováni mocnými pány světskými i cirkevními, umírali ve válkách, ve kterých si tito mocní vyřizovali účty a dělili si moc. K tomu mor a bída a nemoce. Kdybychom mohli cestovat v čase, každá tato doba by mohla být hodnocena jako ta nejkriričtější, protože splňovala vše, co je Timoteovi.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 22:01)

Pusť se boha a jdi na vakcinaci !

Návštěvník (St, 3. 2. 2021 - 09:02)

?? jdi na vakcinaci????..........9 lidí naočkovali z toho 7 onemocnělo

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 22:02)

Nepodložené žvásty.

Velvyslanec (St, 23. 12. 2020 - 23:12)

Přesně tak jak píše Steve ,, ... poznáte je po ovoci " co je na islámu dobrého, co za sebou zanechávají? Nenapadá mě ani jedna věc, to že EU tohle zvěrstvo nezakazuje, naopak obhajuje je silně podezřelé a uvidíme kam to všechno jednou dospěje..... Ježíš byl a je ten největší přítel člověka, Bůh je zhmotněn v Ježíšovi jakožto Božím synovi, který na sebe vzal lidskou podobu a přišel tady na svět aby porazil satana na kříži a nás uvedl zpět na cestu k Bohu Otci a dal nám zároveň věčný život. Ten čeká každého jeho následovníka na této zemi po smrti. Každý má možnost se střetnout s Ježíšem osobně v tomto životě, stačí Ho pozvat do svého srdce, činit pokání = litovat a poprosit za odpuštění každého hříchu kterého jsme se dopustili a pozvat Ho do svého života. Láska kterou člověk pozná v Kristu je natolik silná že změní vše dosavadní v našem životě. Je to opravdové, skutečné, Ježíš jen vyčkává na nás abychom udělali ten krok směrem k němu. On je tak dobrý a milostiví ke všem lidem, záleží mu na nás natolik že podstoupil smrt za každého z nás tenkrát na kříži a je to pro nás nezasloužená milost. Člověče máš možnost se s Ním potkat, jestli nevěříš řekni mu to a uvidíš sám, že tu výzvu On vezme vážně a opravdu do Tvého života přijde. Rovněž jsi-li nemocný, potácíš se v problémech a nevidíš světlo na konci tunelu ? On má řešení do každé situace, zkus to s Ním...pokud chceš nasměrovat víc tak klidně napiš [email protected]

Steve (St, 23. 12. 2020 - 17:12)

ha ha ... islám je zlo od Satana "Poznáte je po ovoci"

islám je láska (St, 23. 12. 2020 - 16:12)

islám je mír a láska, vše zlé dělá Kristus a jeho příznivci a bílí muži!!!

Milan (Út, 22. 12. 2020 - 15:12)

V Písmu je psáno v prvé řadě, že na prvním místě musí milovat Boha nadevše a kdo jej miluje dodržuje všechna Otcova i Ježíšova přikázání, tím dosvědčuje svou lásku k Bohu i Kristu. V jednom psaní jsem se zmiňoval, že Bůh neposlušným neuděluje poznání, že je tím chrání před vlastní zkázou.
Shora zmiňovaný požadavek o lásce k Bohu je v Evangeliích řečen Ježíšem. Ten kdo opravdu miluje Boha, onen požadavek nevnímá jako něco co je násilně vymáháno proti vůli člověka, ale milující člověk v těchto požadavcích vnímá krásu a nejvyšší dobro pro člověka hodné takto žít. S radostí přijímá a rovněž s radostí činní pokání, neboť poměření svého dosavadního života s desaterem mu umožňuje poznat v čem pochybil a chybuje. Nečiní-li mu takovéto pokání radost a vnímá jej spíš jako nepříjemnou povinnost, má v sobě ještě překážky ze strany Boží opozice, strůjců zla, narušitelů vzájemného soužití znevažujíc a znesvěcujíc vše krásné a Boží, co za strany Boží je pro lidskou duši ochranou i útočištěm, láskou i vykoupením, nikoliv jen svým , ale i svých bratří a sester.
Proto Ježíš mluvil o tom, že nepřišel zrušit Boží Zákony neboť mají věčnou platnost, že dříve pomine země i nebesa nežli jeden z těchto Zákonů. On je Svým milosrdenství přišel pouze završit..
Vidí-li Otec v člověku, v jeho lidské duši opravdovou a upřímnou touhu po pokání, touhu po Boží lásce a kráse jimi žít, jde mu v jeho úsilí naproti a dává mu poznat radost a štěstí z toho plynoucí, že je tím na správné cestě.
Když jsem tak činil, otevřel mi Ježíš vědomí a dal mi poznat, že se známe již od nepaměti, a že kdysi dávno jsem na něj zapomněl. Bylo to jako když se setkávají ti nejlepší přátelé po dlouhé době co po sobě toužili dlouhý čas. Ta vzpomínka byla tak živá, jako by to bylo včera. Byl jsem naplněn takovou radostí a štěstím, jaké může duše prožívat jen s někým kdo ji bezmezně miluje. V tom mi bylo dáno pochopení, že jsem to po celý svůj čas hledal v tom co to není a nemůže dát, ať jsou to lidé, věci či sláva a moc..
Největší nevědomostí člověka pak je že nezná a neřídí se výstrahou před znesvěcením, poskvrnou své duše. Ježíš o těchto znesvěcujících myšlenkách hovoří v evangeliích, co člověka znesvěcuje, že to vše je ze Zlého, že zlí vkládají do člověka právě ony znesvěcující myšlenky, aby se člověk nemohl vymanit z jejich vlivu a otročil jim.
Je to důvod proč Ježíš nabádal, aby člověk bděl nad tím co vychází z jeho srdce Víme , že mzdou za hřích je smrt, proto musí být hřích v člověku usmrcen, nesmí mu být dovoleno aby se rozvíjel a ničil lásku k Bohu a Jeho projevu ve všem a všech.
Každá nelaskavá myšlenka, hněvivý cit, nešlechetné nízké jednání, ostrá zraňující slova, chtivost, neřest, zloba, urážlivé namyšlené jednání, prudké výbuchy hněvu a vše co člověka zlehčuje, znevažuje, tupí, ničí je práce Zla. Toho je třeba se vyvarovat nejenom v myšlenkách, ale především v citu. Proto je potřeba být ve spojení s Kristem, aby do nás vlil nový život, vymanil nás z otroctví Zla, zpřetrhal pouta a učinil nás svým pomocníkem.
Žádá to nepodléhat pokušení, být bdělí a rázně vykazovat ze svého srdce znesvěcující myšlení a cítění. Kdo dá jasně Kristu najevo, že chce žít pro blaho jiných, tomu se dá poznat tváří tvář, prokáže-li ve zkouškách pevné odhodlání navzdory nepřízni která jej prozkouší. Dokud, ale člověk spoléhá na lidské výklady o Bohu, Kristu, víře a duchovním životě, zůstává nadále pod vlivem oněch představ a pak se nemůže divit, že ke spojení s Kristem nedochází.
Když jsem procházel pokáním, věděl jsem, že musím všem odpustit, hledat chybu jen v sobě. Byli ale, lidé kteří již nebyli mezi námi a mne mrzelo, že je mezi námi nevyřešené nedorozumění. Vyznal jsem to Bohu a ve snu mi pak přišlo, že i oni mi odpustili, že pochopili. Tím tíha z toho dlící v duši odpadla. Vše jde řešit přes Boha

Návštěvník (Út, 22. 12. 2020 - 08:12)

Zabíjení nevěřících je součástí islámského práva, nikoliv pouze úchylkou skupinky extremistů, jak se nám snaží někdy namluvit někteří obhájci islámu.

O trestu pro kritiky islámu hovoří samotná posvátná kniha muslimů – korán

Steve (St, 23. 12. 2020 - 00:12)

NO PRÁVĚ !!! proto se divím že to nikdo striktně v národu nezakáže. Zajímavé že o fašismu se nesmí ani špitnout, a přitom toto islámské svinstvo se tu v Evropě slepě podporuje. At' jdou do hajzlu všichni islámisti - i ti dočasně hodní a tolerantní.

Steve (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

Islámisty poslat do pekla za Alláhem ... to je jediné a správné.

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 12:12)

Muslimský duchovní Saalim cestuje pravidelně po muslimských komunitách v USA a Evropě. Během uplynulého desetiletí byl hostujícím lektorem výkladu islámu například v mešitách ve Worcesteru, Massachusetts, Modestu, Kalifornii a New Yorku a jinde. V roce 2016 se zúčastnil 3. ročníku Národní vědecké konference Spojeného království.

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 12:12)

Koncem loňského roku zveřejnila izraelská organizace MEMRI, která monitoruje média v islámském světě, video šířené na islámských internetových stránkách, na kterém muslimský duchovní Saalim vzdělává muslimy v otázkách džihádu. Saalim: „Vedení ofenzivního džihádu znamená napadení nevěřících pro dobytí jejich země a jejich uvedení do područí islámu. Pokud odmítnou konvertovat k islámu, je jim přikázáno platit daň z hlavy džizju, a pokud odmítnou platit, jsou zabiti. To se nazývá
‚ofenzivní džihád‘. Džihád vrcholem islámu. Kdyby islám byl velbloudem, džihád ve jménu Alláha by byl vrcholem jeho hrbu. Prorok Mohammed jej nazýval vrcholem islámu.“

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 10:12)

Cituji: "K největšímu nedorozumění dochází, když se nějaká skupina lidí žijící na určitém území bojí jiné silnější skupiny na jiném území, mající jiné zvyky." ○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○ Například?

Pablo původní (Út, 15. 12. 2020 - 18:12)

Bůh je láska. ------ Lehce se to říká, ale těžce se to v praxi uplatňuje. Lásku kněkomu blízkému se lehce provede, ale k někomu neznámému člověku to jde hůř. Většinou se prosazuje nenávist, pomsta za každou cenu a nepřátelství. K největšímu nedorozumění dochází, když se nějaká skupina lidí žijící na určitém území bojí jiné silnější skupiny na jiném území, mající jiné zvyky. Pak mezi nimi dochází k nedorozumění až k nenávisti a v nejhorším případě k válce.----------Bible nás má vést k lásce ke všem lidem bez rozdílu. Všichni jsme Boží děti, ať tomu věříme nebo ne. Kdo tomu věří, tak ho vzkazy Boha Stvořitele Jehovi a jeho Syna Ježíše Krista v Bibli učí neválčit a nezabíjet druhé lidi. Chce to velkou odvahu v různých zemích. Pěkně to vyjadřují texty písma ---"Řimanům 13:10 Láska nepůsobí bližnímu nic špatného. Proto je láska naplněním Zákona.----
1.Korintanům 13:4 Láska je trpělivá a laskavá. Láska nezávidí, nechlubí se, nepovyšuje se-----
1.Korintanům 13:13 Zůstanou však tyto tři: víra, naděje a láska. Ale největší z nich je láska.------
1.Jana 4:8 Kdo nemiluje, nepoznal Boha, protože Bůh je láska.-------Jsme naprogramováni abychom se měli rádi a vzájemně si pomáhali, ale vir, který nabourává tento program působí tolik neštěstí po celém světě. Můžeme se těšit, že dojde k odvirování základního programu a splní se předpověď o nové planetě Zemi bez válek nemocí a smrti, jak to předpověděl Ježíš Kristus.

Reklama

Přidat komentář