Reklama

prvni masturbace

Martin (Ne, 29. 8. 2021 - 11:08)

Mě brní taky penis když střkám, vystříknu tak 6 až 7, je mi 14 let

Marek (Ne, 29. 8. 2021 - 12:08)

Mě taky budu mít 14 když jsem nesttikal bylo to brnění ještě lepší. Suchý orgasmus

Návštěvník (So, 28. 8. 2021 - 22:08)

Mě brní celé tělo. Když stříkám házím sebou jako při tanci svatého Víta.

Mira (So, 28. 8. 2021 - 15:08)

Já jsem začal masturbovat už v 11 a je to skvělí pocit . Chtěl by jsi nekdy někdo dát zavot kdo začne strikat drive. A holky co oceňujeme když vystrikne hned nebo až pozdější

Miki (Út, 5. 4. 2022 - 13:04)

Rád zavolám když pošleš číslo

Michal (St, 1. 9. 2021 - 16:09)

Pokud máš instagram tak mi napiš a mužem se domluvit na závod kdo se vystříká jako 1. Můj ig michal_hrouda profilovka logo los Angeles Kings

Rudy (So, 16. 4. 2022 - 23:04)

Klidne muzem dat zavod jestli chces
Muj ig @Rudy1965643

Mira (So, 28. 8. 2021 - 15:08)

Já jsem začal masturbovat už v 11 a je to skvělí pocit . Chtěl by jsi nekdy někdo dát zavot kdo začne strikat drive. A holky co oceňujeme když vystrikne hned nebo až pozdější

Ela (St, 25. 8. 2021 - 20:08)

ve 14cti

Jiřík (Út, 27. 7. 2021 - 21:07)

Jde o tak nejak prvni masturbaci a zaroveň sex. Kdyz mi bylo 15 let utekl jsem z domova protoze jsem mnel psychicke potize a potreboval se nekam zašít a mnel jsem kamaráda který bydlel kousek na slapech. Mel tam chatu no a tak jsem u nej chvilku pobýval. Byl jsem tam asi 3 dny no a kamarad se mi přiznal že je gay. Mne gayove nevadí nejsem homofob tak jsem mu rekl ze je to okej. Koukali jsme na seriál no a kamoš řekl že jde do sprchy a když se vratil mnel na sobe modre trenýrky ktere byli uplne promočené a přez ně byl vydet obrys jeho péra. Sedl si vedle mne a koukal na telku. Tak jsem šel také do sprchy jenže jsem zapomel ze je gay a vzal jsem si na nahe tělo župan a šel do obyvaku za nim ten zbystřil a začal se na mne koukat. Řekl jsem mu co čumíš jsi gay. On se zasmál a čumeli jsme na film mnel jsem nohy na stole a najednou jsem si vyšiml že posouva ruku k memu rozkroku ja dělal že to nevidím zajimalo mne jestli si troufne. No a najednou jsem ucejtil jeho ruku na noze a ja mu rekl co blbnes on na me ze je strašně nadrženej a bylo vidět jak mu stojí péro. A zeptal se mne jestli bych mu nevykouřil ja jsem řek jestli je normalni ze nejsem gay. On řekl že mi ho vyhoni a že pak da pokoj tak mi došlo že mam nadrzenyho gaye vedle sebe tak jsem kývnul svlékl se do naha a rozvazal mi župan a začal mi honit a pozdeji i kouřit jakoby nikdy předtim mi to kluk nedělal a co si budem libilo se mi to a pak jsem koukal ze si taky honi jednou rukou. Zachvilku jsem se udelal a vystrikal se mu do pusy usmál se a zeptal se jestli bych ho chtel ošukat ja jsem řekl že nevím že mi to prijde divný prosil jak malí štěne tak jsem mu kývnul vzal lubrikant a sedl si na mně a začal po mne skákat líbilo se mi to tak jsem uz z principu parkrat přirazil no a zachvilku jsem videl jak stříká a já jsem citil jak take střkám. Slezl ze mne a lehl jsi mi vedle penisu z prdele mu jeste teklo moje sprema no lehl si vedle mne vedle meho pera vycucal z nej zbyle kapky spermatu a usnul ja usnul taky zachvilku rano jsme se probudili nazí na sedačce byl flek od semene podekoval mi a šel se najíst. Ja jsem si zbalil veci a ještě ten den jsem jel domu protoze znovu uz jsem to nechtel pac jsem dostal pochyby o sve orientaci

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 21:08)

A co je za problém? Tak di uzij co tě baví s nhleď na orientaci. Když tě bude občas bavit odjet kluky, nebo holky… nemá cenu to řešit. Užívej si dokud jsi mladý a dokud ti stojí.

Návštěvník (Ne, 18. 7. 2021 - 17:07)

Poprvé jsem vůbec nevěděl jak honit, ale rekl jsem si ze to zkusim az do konce. Mnul jsem predkozku na konci, nevedel jsem ze se ma stahovat ani ze pri sexu ma byt stazena. Nakonec to ze me vyteklo, zustalo to pod kuzickou

Návštěvník (Út, 27. 7. 2021 - 22:07)

Je zde shodný element. Tuto hovadinu, že semeno zůstává pod předkožkou, zde uvádí i žena. Nezůstává. proudí a později i stříká přímo v před. Předkožka pokud dramaticky nepřesahuje žalud, což je na operaci, semeno nezadržuje. Jděte do háje amatéři.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 18:08)

Není to hovadina, u mě to tak bylo. I když stál tak přesahovala, takže to všechno zůstalo pod ní. Znovu opakuju že já tehdy vůbec nevěděl jak že se to má dělat.

Lukáš Srb (Pá, 16. 7. 2021 - 12:07)

Já začal masturbovat v 10 letech na táboře v chatce kde nás to jeden kluk naučil. Když už jsem 2 roky honil tak pak přišel táta a začal mi to vysvětlovat a já dělal blbího, tak snad to nepoznal. Dnes honění miluju a mám to jako každodenní koníček. Pokud někdo chcete, mrkněte na tenhle dotazník - JE POUZE PRO KLUKY!!!
https://www.survio.com/survey/d/Y4F5J4N2N6G9U3H2V

Petr 13 (Pá, 16. 7. 2021 - 07:07)

Ahoj já poprvé masturboval v 9 letech kde mě to naučil kamaráda brácha při plnění úkolů abych se mohl dostat do jejich party. Od 10 let už masturbuji pravidelně skoro každý den. Jestli to chce někdo probrat, tak klidně napište na instagram - sem tam jako - petr.soukup.98

Michal (Ne, 15. 8. 2021 - 17:08)

Ahoj jestli chceš pokecat o masturbaci atd. Napiš klidně na instagram sem tam jako michal_hrouda profilovka LA kings

Potřebuju poradit (Čt, 8. 7. 2021 - 11:07)

Ahoj je mi skoro 15 let a sice masturbace je fajn ale chtěl bych aji vyskoušet aby mi ho vykouřila moje holka ale bojím se jí o to požádat že by mě opustila

Potřebuju poradit (Čt, 8. 7. 2021 - 11:07)

Ahoj je mi skoro 15 let a sice masturbace je fajn ale chtěl bych aji vyskoušet aby mi ho vykouřila moje holka ale bojím se jí o to požádat že by mě opustila

Návštěvník (St, 30. 6. 2021 - 16:06)

Moje první masturbace byla asi ve 12, s kámoškou v lese.domluvili jsme se že mi ho vyhoní, po škole jsme šli do lesa a tam jsme si sedli na lavičku, po 5 minutách mi sundala kraťasi a trenky a začala mi ho honit. Asi 2 minuty se mi nechtěl postavit asi ze stresu. Pak ji napadlo že si sundá triko a podprsenku. Jak jsem viděl její prsa tak se mi postavil a po 5 minutách mě udělala. Bylo to moc příjemný.

Reklama

Přidat komentář