Reklama

prvni masturbace

Matuš (Po, 12. 4. 2021 - 13:04)

Pamatuju si to jak kdyby to bylo vcera bylo mi 12 let a byl jsem na chate se svimi bratranci o tom co je sex a jak se honí jsem mel pojem uz od 9 let kdyz jsem si zacal honit jetse jsem nestrikal takze jsem honil porad jelikoz jsem se vystrikal az kolem 14 let. Byly jsme na chate a spali jsme nazí protoze nam bylo silene horko a videl jsem pera svich bratrancu kteri byly o jeden rok mladsi nez ja a meli penis tak 3 cm a ja mel tak 13 a oni v zivote nemeli pojem o honěni a tak ja jsem se moc neukazoval mel jsem penis prekryty perinou a pak mi teda nasilne tu perinu vzali a divili se ze mam tak velky pero o proti nim a padla rec o honeni a tak jsem si teda zacal honit abych jim ukazal jak se to dela ten jeden z nich si zacal taky honit kdyz usnul ten nejmladsi zacali sjem si honit do kříže a dokonce nejaka kuřba byla pozdeji jsem mu ho i strčil do zadku, pochyboval jsem o svoji sexualite ale vzhledem k tomu ze mam holku a jsem s ni stastny tak to byl asi jen skrat

Kokot (St, 11. 5. 2022 - 11:05)

Taky mám rad gejovske oplodnění

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

můj první výstřik byl v 10letech, když jsme byly s kamarády rodičů v kempu. Byla tam i moje sestřenice bylo jí 17let ta zjistila že jsem nikdy ještě neměl orgazmus tak tošla hned napravit. Řekla mi že půjdeme za kemp do lesa tam jsem si sednul na pařez a sestřenice si ke mě klekla, začala mi sundavat trenky a uchopila můj pindík začla mi ho honit bylo tom moc krásné k tomu ještě si sundala podprsenku takže jsem se mohl koukat na její prsa za 5 minut jsem začal stříkat, celouj jsem jí postříkal a bylo to. o dva dny později mi ho při odjezdu jestě vykouřila.

Kduzdhsb (Ne, 11. 4. 2021 - 14:04)

A co dál? Měli jste spolu ještě někdy něco?

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 09:04)

Jo bylo, za 1 rok na horách, měli jsme vedle sebe pokoj takže jsme se navštěvovali, jednou mi řekla že jestli nechci zase vyhonit já jsem řekl že jo, tentokrát to bylo o mnoho lepší leželi jsme v posteli a byly nahý za 6 minut jsem se udělal, pak jsme jenom ležely v posteli a užívali.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 23:04)

NJN, nejlepší věci člověk dostane jakoby zadarmo,ale to že si tě vybrala zadarmo nebylo.Vlákala tě do svých sítí.

Olpwuczzhdbeh (St, 14. 4. 2021 - 22:04)

Tak to máš fajn

Marek (Út, 30. 3. 2021 - 18:03)

Pojem onanie mi vysvětlila mamka, když mi bylo asi 12 - 13 roků, ale osobně jsem poprvé masturboval až v 15-ti letech v posteli. Tehdy na mě přišly a probudily mě ze spaní tak silné a neovladatelné erotické myšlenky, že jsem měl okamžitou erekci a hned na to jsem si prostě stáhl pyžamo a začal jsem údem třít o peřinu a za několik minut už jsem prudce ejakuloval, což byl opravdu slastný pocit. Tím že to bylo poprvé, tak jsem se sice potom trochu lekl, jestli jsem se náhodou nepočůral, ale když jsem si pak na postříkanou peřinu sáhl, tak mi bylo hned jasné, k čemu u mně asi došlo. Akorát mi pak přišlo trochu divné, že se mi hned po té onanii chtělo celkem dost na malou a musel jsem se tedy jít na záchod vyčůrat.

Steve (St, 31. 3. 2021 - 01:03)

To je běžné u všech chlapů ... :-) To si asi vynucuje přepnutí zpět na čůrací režim. :-D Jj, je to normál.

Blanicka (Pá, 26. 3. 2021 - 13:03)

Me na muslicku prstiky sklouzli v 11.

děda Jirka (Pá, 9. 7. 2021 - 14:07)

Nechtěla by ses někdy dívat po domluvě? Kdyžtak pisni na mé [email protected]

Davídek (Út, 23. 3. 2021 - 05:03)

Ahojky je mi čtrnáct za chvíli patnáct. Kdyby tu byl někdo kdo si chce o honění víc pokecat nebo si klidně i něco ukázat, tak mi napište na [email protected]

Steve (St, 24. 3. 2021 - 02:03)

Hele, tady je slušná diskuze jo ... Prasárničky a úchylárny si provozuj na jiném webu. Nic proti, ale tady se vedou vážné diskuze.

Z (Út, 23. 3. 2021 - 12:03)

Z

Petr Suchý (Pá, 12. 3. 2021 - 12:03)

Čau holky, Kdyby se některá z vás chtěla chtěla naučit masturbovat a nebo si s někým zamasturbovat a poslat si nahé fotečky bez kalhotek bez ničeho tak pište na ig: petr.suchy14. Něco o mě: Jsem 14 letý kluk který začal masturbovat a objevovat své tělo. Nevadí mi můj penis ukazovat a rád si ho honím a holím. Má cca 14 cm a čeká jen na vás. Jakmile mi pošlete zprávu tak domluvíme na ukazovačce a pořádné svlíkačce

Z (Út, 23. 3. 2021 - 12:03)

Z

Jakub (Pá, 5. 3. 2021 - 11:03)

Pretrhnula se mi uzdecka co dál s predkozkou

Steve (Pá, 5. 3. 2021 - 16:03)

Nechat zahojit ... a nenech si to srůst radím.

Jan (Ne, 28. 2. 2021 - 12:02)

Ahoj je mi 13 a honím si ho asi od 7 let a 6 krát denně jednou mi u toho načapala máma když mi stříkal a honil jsem si ho dál

Vašík (Ne, 28. 2. 2021 - 12:02)

Stahuješ si předkožku nebo ho mastíš prstem? Většina kluků začíná tím druhým způsobem a ten pocit je o hodně intenzivnější.

Reklama

Přidat komentář