Reklama

prvni masturbace

Gotchi (So, 23. 4. 2011 - 11:04)

Bylo mi deset let a začal jsem si všímat trochu víc holek. Nebyl jsem v té době nějak moc pohledný, byl jsem celkem obtloustlý kluk, takže bohužel holky si nevšímaly mě. Doma jsem si přestal hrát s hračkama, protože jsem si připadal už veliký, a proto jsem se začal trošku nudit. Hledal jsem tedy něco, čím bych svoji nudu ukojil. Hledal jsem hledal, hledal jsem i v ložnici, kde jsem v máminém nočním stolku našel takový strojek. Pamatuju se, že mi ho mamka už kdysi dávno ukazovala a říkala, že je to masážní strojek. Když ho tehdy připíchla do zásuvky a nasadila na něj nástavec, ukazovala mi, jak se s ním dá krásně masírovat třeba obličej.
Tentokrát, když jsem byl sám doma, chtěl jsem jej vyzkoušet. Po zapojení přívodní šňůry jsem na něj nasadil jeden z nástavců a strojek spustil. Přiložil jsem si jej ke tváři. „Hmm, ale teda nic moc“, řekl jsem si. Zkusil jsem proto strojkem masírovat nohy, to už bylo sice trochu příjemnější, ale stále to nebylo dosti zábavné. Chtěl jsem vyzkoušet něco nového, něco, co jsem ještě nikdy předtím nedělal. Byl jsem mladý objevitel. Když už mě tedy masáž chodidel nebavila, začal jsem se strojkem postupovat po nohách výš a výš. Masírovat lýtka a stehna byla ještě větší nuda, než delší masáž chodidel. Proto jsem se strojkem vystoupal až k rozkroku. „Týjo“, řekl jsem si a vytáhl ze slipů svého pindíka – stejně tak, jako když čůrám. Nejdřív jsem zkusil strojek přiložit zepředu na žalud, samozřejmě zahrytý předkožkou, ale to bylo trochu bolestivé. Proto jsem začal s masáží zvrchu, ale to teda taky nic moc. Otočil jsem tedy strojek ke spodku mého pindíka a tam už to začalo být jakési příjemnější. Najednou se mi začal pindík zvětšovat a masáž byla čím dál příjemnější. Erekci už jsem samozřejmě znal, ale nikdy jsem nevěděl, proč se to děje. Nechápal jsem, proč přišla právě teď a nevěděl jsem, co všechno bude ještě následovat. Ale vesele jsem pokračoval a stále strojek tiskl ke svému penisu. Po chvíli jsem jej vypnul, protože jsem chtěl vyzkoušet ještě další nástavce. Bylo jich tu celkem šest. Vyzkoušel jsem postupně všechny, ale nejvíc se mi to stejně líbilo s tím prvním. Během každé výměny nástavce mi penis stále pevně stál a čekal si na pokračování. Nevěděl jsem tehdy, do kdy tohle budu moci dělat, kdy mě to přestane bavit. Když jsem tedy nakonec na strojek nasadil ten první nástavec, se kterým jsem zjistil, jak je to příjemné, už jsem se ničím nerozptyloval a přitiskl aparát k penisu. Během této masturbace jsem strojkem přejížděl po penisu dopředu a dozadu stále však přitisknutým zezpod. Také jsem měnil sílu, se kterou jsem jej tiskl ke svému penisu. „Ójéé“, jak tohle bylo moc příjemné. Nic krásnějšího jsem do té doby ještě nezažil. Když v tom tyto pocity začaly být ještě intenzivnější a já myslel, že se roztaju blahem. Absolutně jsem nechápal, co to vlastně dělám a co se teprve chystá, k čemu právě tak neúprosně směřuji, ale podvědomě jsem tušil, že to bude veliké a že mám stále pokračovat. Tento okamžik před samotným vyvrcholením, který jistě všichni známe, však trval jen pár sekund a byl stále silnější a silnější. „Sakra, kdy to přestane, jak to skončíííííí !!!! ???“ „Áááááááááááhhh !!!“

A bylo to tu, můj první orgasmus. Tehdy byl ještě suchý. Nebyl jsem ještě dostatečně vyspělý na to, abych mohl ejakulovat. Trochu mě to vylekalo, těch pár seknud jsem měl opravdu strach z toho, co se to děje, co prožívám, ale bylo to neskutečně příjemné. Dva dny na to, kdy jsem byl opět sám doma, jsem si strojek opět vytáhl s tím, že teď už jsem věděl, co mě čeká. Takto jsem využíval okamžiky, kdy jsem byl sám doma. Sehnal jsem si tehdy literaturu a zjistil jsem, že tento příjemný pocit u každé hrátky se strojkem se nazývá orgasmus. Už jsem toto slovíčko slyšel dřív, myslím, že z televize, ale nikdy jsem nevěděl, o co se jedná. V literatuře jsem se také dočetl, že orgasmu se dá dosáhnout masturbací, a o technikách masturbace. Bylo mi už jedenáct, kdy jsem to zkusil tak, jak se to dělává běžně, tzn. rukou a tehdy jsem také zažil svoji první ejakulaci. Pamatuju si, že jsem masturboval vleže a když jsem přišel k vyvrcholení, na špičce žaludu se mi při prvním orgasmickém stahu vytvořila ze sparmatu bublina, která samozřejmě při dalším stahu a výsřiku praskla. „Ahááá, tak tohle jsou ty spermie“, o kterých jsem měl samozřejmě už něco přečteno. Vždy jsem ale četl, že jsou tak maličké, že nejdou vidět a proto jsem myslel, že vždy nějaké při orgasmu unikly J Takto jsem v masturbaci pokračoval hodně dlouho. Ještě dnes si to někdy udělám rukou, ačkoliv žiji s přítelkyní, ale choutky jsou opravdu někdy tak silné, obzvláště když není delší dobu doma a je třeba u svých rodičů, že to holt musím udělat. Teď se ale držím a raději jsem o svých pocitech jen napsal. Večer už ale budeme spolu . . . ;-)

Reklama

Přidat komentář